Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

Bu saç trendlerini ilk defa duyacağına eminiz: “Tiger Eye” ve “Dip Gölgeleme” trendi

Şimdi, bu iki harika trendi beraber keşfedelim mi?

Havalar değişiyor, kıyafetlerimiz değişiyor ve bu değişimlerle beraber saçlarımızda da değişiklik istiyoruz. Tabii ki gözlerimizi hemen yeni saç trendlerine çeviriyoruz. Galiba bu sezonun renklendirme trendlerinde başroller belli oldu! Bu başroller: “Tiger Eye” ve “Dip Gölgeleme”ye ait. Şimdi bu trendlere daha yakından bakalım!

Tiger Eye ve Dip Gölgeleme'ye “merhaba” de!

Koleksiyonu yaratan ünlü Fransız tasarımcı Vanessa Bruno L’Oréal Professionnel ile yaptığı işbirliği ile moda dünyasından sonra saç modasına da yön veriyor! Tasarımlarında doğal renkler tercih eden Vanessa Bruno, saçtaki renkler için de “Hiçbir şey doğal yapılan renklendirmeden daha doğru değildir” sözüyle koleksiyondaki vizyonunu özetliyor.

Tiger Eye trendi nedir?

Adından da anlaşıldığı gibi Tiger Eye, kaplan gözü denilen taştan ilham alıyor. Bu renklendirme tekniği sıcak ya da koyu bazlı saçlar için doğal görünümlü balyajlar elde edebilmemizi sağlıyor. Açık karamel tonlardaki aydınlatmalar ile saça boyut kazandırılıyor.

Tiger Eye görünümünde en güzel renk sonucunu uzman L’Oréal Professionnel kuaför salonlarında elde edebilirsin. Tabii ki bu sonuçta yağ bazlı, amonyaksız INOA saç boyasının etkisi tartışılmaz! L’Oréal Professionnel renklendirme uzmanları INOA saç boyası karışımlarıyla en doğru uygulamayı ortaya çıkartabilirler.

Dil Gölgeleme trendi nedir?

Son dönemin en popüler saç rengi trendlerinden biri de Dip Gölgeleme tekniği. Bu teknik, saç diplerinde doğal bir geçiş yaratarak tüm saçı aydınlatmaya yardımcı oluyor.

Diplerde doğal saç rengi ve saç boyası arasında doğal bir geçiş ortaya çıktığı için sürekli dip boyası yapma sorunu da olmuyor.

Bu trendleri denemeye çekinenleri ikna ediyoruz!

Saçını boyatmak konusunda çekincelerin mi var? O zaman sadece Tiger Eye ve Dip Gölgeleme tekniklerinde değil, diğer tüm renklendirme işlemlerini yaptırırken yararlanabileceğin güzel bir uygulamadan bahsedelim. L’Oréal Professionnel Smartbond Bağ Güçlendirici Sistem ile beraber sanki hiç işlem görmemiş gibi saçlar elde etmek mümkün. Nasıl mı? Smartbond, boya uygulamasında da, boyadan sonra da uygulanan ürünleriyle saçta hassasiyeti azaltıyor ve saçtaki bağları koruyor. Aynı zamanda saçın yeniden yapılanmasını sağlıyor. Yani kısacası saçların boya işlemlerinde zarar görmüyor!

L'Oréal Professionnel Smartbond Bağ Güçlendirici Bakım'ı aşağıda bulabilirsin.

L'Oréal Professionnel Smartbond Bağ Güçlendirici Bakım
L'Oréal Professionnel Smartbond Bağ Güçlendirici Bakım

Keşfet
     

Tiger eye ve dip gölgelendirme trendlerini ilk deneyen sen olmak istiyorsan sana en yakın kuaför salonuna buraya tıklayarak ulaşabilirsin.

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
L'Oréal Professionnel Smartbond Saç Kremi
L'Oréal Professionnel Smartbond Saç Kremi
( Saç Kremi )
Keşfet
L'Oréal Professionnel Smartbond Şampuan Öncesi Bakım
L'Oréal Professionnel Smartbond Şampuan Öncesi Bakım
( Saç Kremi )
Keşfet
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Siyah saça uygun balyaj renkleri
L’Oréal Paris Colorista Effects ile saç rengini açmak, Ombre & Balyaj yapmak çok kolay!
​2017 İlkbahar/Yaz saç trendlerini keşfet: Bakır Foilyage & Nude Bej
​Saçının makyajı saç rengin! Işıltılı bir saç rengine ne dersin?
Tümünü Gör
İnce telli ve kalın telli saçlar neden farklı saç maskesi kullanmalı?
Önemli bir toplantı öncesinde görünümünü tazelemenin 3 yolu!
MBFWI 2. gün notları: Atelier Kikala Defilesi
MBFWI 2. gün notları: Belma Özdemir Defilesi
Tümünü Gör