Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

​Bu sezon çok sık göreceğimiz 5 uzun erkek saç modeli

Uzun saç modellerinden hangiler bu sezon trendy?

Her sezon farklı saç trendleri görüyoruz, hatta trendler o kadar sık değişiyor ki biz bile bazen takip ederken zorlanıyoruz! Ancak senin en son saç trendlerden haberdar olabilmen için Saç Sırları.com'u takip etmen yeterli!

Şimdi de konumuz, bu sezon sokak stillerinde, ünlü yıldızlarda çok sık göreceğimiz erkek uzun saç modelleri! Bakalım sen en çok hangisini beğeneceksin?

1.Dağınık uzun saçlar

Dağınık uzun saçlar bu sezonun en sık tercih edilecek uzun saç modellerinden biri. Yandan ayrılmış, dalgalı bir stille birleşince ise ortaya cool bir görünüm çıkıyor! Sen de uzun saçların için benzer bir saç modeli denemek istersen önce saçlarına bolca şekillendirici köpük uygulayıp, ardından parmaklarınla şekillendirip kurut. İşte bu kadar!

2.Dümdüz uzun saçlar

90'lı yılların rock star saçları geri döndü! Dümdüz, uzun saçlar bu sezon oldukça trendy. Hatta bu saç görünümünü bir adım ileri taşımak istersen, tüm saçını gri, platin sarısı ya beyaz gibi bir saç rengine boyayıp marjinal bir görünüm elde edebilirsin.

3.Topuz (Man bun)

Man bun da denilen topuz saç modeli erkekler arasında şu anda çok yaygın ve bu sezon da önde gelen erkek saç modellerinden. Sen de uzun saçlarının derli toplu görünmesini istiyorsan, saçını ensenden birazcık yukarıda toplayıp, topladığın kısmı burgu haline getirip lastik tokayla sabitleyerek elde edebilirsin.

4.Orta uzun, katlı saçlar

Saçların orta uzunluktaysa, katlarla hareketli bir saç stiline kavuşabilirsin. Özellikle saçlarının ön kısımlarını katlı kestirerek hacimli bir görünüme imza atabilirsin.

5.Thor saçları

Ünlü çizgi roman karakteri Thor'u canlandıran Chris Hemsworth'un bu saç modeli önümüzdeki sezon uzun saçlı erkekler tarafından çok tercih edilecek. Sen de saçını alt ve üst olarak ikiye ayırıp kulak hizandaki kısımları örerek bu görünümü kullanabilirsin.

Photo credit: Fotolia, Pinterest

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
L'Oréal Paris Studio Line Out Of Bed Kavanoz Jöle
L'Oréal Paris Studio Line Out Of Bed Kavanoz Jöle
( Krem Jöle )
Satın Al
L'Oréal Paris Studio Line Pure Wet Tüp Jöle
L'Oréal Paris Studio Line Pure Wet Tüp Jöle
( Krem Jöle )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
​2018 için trend olacak uzun erkek saç modelleri
Erkekler için stil önerisi: Kısa saç mı, uzun saç mı?
​Uzun saçlı erkeklere özel stil önerisi
​Uzun saçlı erkeklere özel: 5 adımda yarı toplu saçlar
Tümünü Gör
İnce telli ve kalın telli saçlar neden farklı saç maskesi kullanmalı?
Önemli bir toplantı öncesinde görünümünü tazelemenin 3 yolu!
MBFWI 2. gün notları: Atelier Kikala Defilesi
MBFWI 2. gün notları: Belma Özdemir Defilesi
Tümünü Gör