05/08/2015
Saç Sırları
360 38

Bu sezona damga vuracak saç rengi trendleri!

Cansu G.

Önümüzdeki sezona herkesten bir adım önde başlamak istiyorsan doğru yerdesin!

Bu sezona damga vuracak saç rengi trendleri! Bu sezona damga vuracak saç rengi trendleri!
Galeri Görünümü Slayt Görünümü

Trend sırları artık açığa çıktı ve bu sezonda saç renkleri daha cool, daha modern ve daha sıra dışı! Saç stillerinde geçen yıl olduğu gibi gene doğallık ön planda ama renkler artık platin sarısı ve bakır tonlarında. Minimalist yaklaşım devam ederken, saç renkleri sadeliği vurguluyor. Doğallığın en çok övgü aldığı bir sezon yaklaşıyor. Sen de doğal, yalın ve sağlıklı görünen saçlar için aşağıdaki modern saç renklerinden ilham alabilirsin.

Bu senenin saç renklerine yakın mercek!

- Bakır kızılının ateşi

Bu sezona damga vuracak saç rengi trendleri!

Kızıl saçlılar varsa aramızda, çok şanslı olduklarını söylemeliyiz, çünkü bu sene onların senesi! Sıcak kızıl, tarçın bakırı, bakır kahve tonları soğuk sonbahar ve kış aylarını ısıtacak. Önümüzdeki sezon 70'lerin ruhunu yansıtan moda trendlerine çok sık rastlayacağımız için, bu ton renkler de o ruhu tamamlayacak. L'Oréal Paris Excellence Creme 6.45 Bakır Kahve saç rengi daha çok uzun veya orta kısalıkta kesimler daha uygun, ama saç modeli konusunda sınırsız seçimleri var, örgüler, atkuyrukları, yarı toplu saçlarla rengi daha belirginleştirebilirler.

L'Oréal Paris Excellence Creme 6.45 Bakır Kahve saç rengini buradan inceleyebilirsin.

Bu sezona damga vuracak saç rengi trendleri! - 1
Excellence Creme Saç Boyası 6.45 Sıcak Bakır Kahve
( Saç Boyası )
Hemen Al

- İddialı platin sarısı

Bu sezona damga vuracak saç rengi trendleri! - 3

Bu senenin popüler saç renklerinden olacak platin sarısıyla, bir Elf gibi görünenleri çok göreceğiz. Gümüşümsü parlaklığı olan bu ton sarı, sonbahar günlerinde güneşi aratmayacak desek yalan olmaz! En iyi platin saç boyalarından biri olan L'Oréal Paris Excellence Creme 10 Açık Sarı rengiyle hayalindeki açık sarı saçlara sahip olabilirsin. Bu saç rengine uyacak saç modelleri ise daha doğal formda ve abartıdan uzak olmalı. Platin sarısı zaten iddialı bir renk olduğu için, abartıya kaçmadan, hafif dalgalı veya düz saçlar renkle uyum sağlayabilir.

L'Oréal Paris Excellence Creme 10 Açık Sarı rengini buradan inceleyebilirsin.

Bu sezona damga vuracak saç rengi trendleri! - 4
Excellence Creme Saç Boyası 10 Açık Sarı
( Saç Boyası )
Hemen Al

- Küllü kumral

Bu sezona damga vuracak saç rengi trendleri! - 6

Evde küllü saç boyası denemeleri başarısızlıkla sonuçlanıyorsa bir de L’Oréal Paris Excellence Cool Creme Saç Boyası 7.11 Ekstra Küllü Kumral rengini denemelisin. Saçlara yoğun küllü yansımalar kazandıran bu saç boyası, tam da sezon trendlerindeki küllü kumralı elde etmeni sağlıyor. 

Küllü kumral saç rengi, doğallığa dönüşün popüler olduğu bu sezonda ön plana çıkıyor. Küllü saçlarını salaş örgüler ve çiçekli saç aksesuarları ile ön plana çıkarabilirsin. 

- Türk kahvesi

Bu sezona damga vuracak saç rengi trendleri! - 7

Efsanevi saç renkleri arasında gösterilen Türk kahvesi saç rengi, bu sezonda da popülerliğini koruyacak. Saçlarında canlı, parlak ve havalı bir kahve tonu görmek isteyenler Excellence Creme Saç Boyası 5.15 Efsanevi Türk Kahvesi'ni mutlaka denemeli! Zenginleştirilmiş 3'lü bakım içeren bu krem boya, saçlarını daha bakımlı ve ışıltılı gösteriyor. 

- Bebek kumralı

Bu sezona damga vuracak saç rengi trendleri! - 8

Sade ve yalın saç renklerini seviyorsan bebek kumralı tam sana göre! Saçlarında doğal bir görünüm olsun ve kimse saçlarının boya olduğunu anlamasın diyorsan L'Oréal Paris Casting Creme Gloss 700 Parlak Kumral saç rengini sana öneririz. 28 şampuanlamaya kadar kalıcı olan kumral saç boyası, amonyak içermeyen hoş kokusuyla evde saç boyama deneyimini keyifli bir hale getirecek. Parlak kumral saç rengini açık tenliler için öneririz. Evet, bu sezon kumral saç rengini caddelerde çok sık göreceğiz ama bebek kumralı saç rengini sadece trend avcıları keşfedecek :)

- Çılgın pastel vurgular

Bu sezona damga vuracak saç rengi trendleri! - 9

Geldik bu sezonun en çılgın saç trendine… Bu sene yavaş yavaş kendini göstermeye başlayan renkli saç trendi önümüzdeki sene zirveye oturmaya kararlı gibi gözüküyor. Özellikle pembe, mavi ve yeşilin pastel tonları en çok tercih edilecekler arasında. En soğuk günleri bile renk renk saçlar aydınlatacak! Sadece uçlara ya da birkaç tutama uygulanabildiği gibi, tüm saça da uygulanan versiyonları var.

- Koyu sarı

Bu sezona damga vuracak saç rengi trendleri! - 10

'Sezonun en havalı saç rengi nedir?' sorusunun cevabı bize göre koyu sarı saçlar! Koyu sarı saç rengini buğday tenliler ve esmerlere çok yakıştırıyoruz. Esmer tenliler koyu sarı ombre saç modeliyle daha doğal görünebilirler.

En çok sevilen sarı saç boyalarından olan Excellence Creme Saç Boyası 8 Koyu Sarı, tek uygulamada saçlarının ideal renge kavuşmasını sağlıyor. Saç boyasının içinden çıkan pH dengeli bakım şampuanıyla yeni saç renginin bakımını yapabilir ve saç renginin ömrünü uzatabilirsin. 

- Koyu bakır

Bu sezona damga vuracak saç rengi trendleri! - 11

Her ten rengine yakışan bir bakır rengi önerisi istiyorsan koyu bakırı söyleyebiliriz. Koyu bakır saç rengi, her sezon olduğu gibi bu sezonda da çok popüler! Marjinal, karakteristik ve farklı bir tarzın varsa koyu bakır saç rengini çok iyi taşıyacağına eminiz. 

Karamel tonlarındaki saç rengi için Casting Creme Gloss 732 Krem Karamel saç boyasını kullanabilirsin. İlk kez evde saç boyama yapacaklar için oldukça pratik bir kullanımı olan bu saç boyası, 28 yıkamaya kadar kalıcılık sağlıyor. Eminiz, krem karamel saç rengini tekrar tekrar denemek istemeyeceksin. 

- Siyah saç rengi

Bu sezona damga vuracak saç rengi trendleri! - 12

Sezonun en moda saç renklerine siyah saçları eklemesek olmazdı! Efsanevi siyah saçlar her tene, her cilt alt tonuna çok yakışıyor. L'Oréal Paris Excellence Creme Saç Boyası 1.01 Derin Saf Siyah ile hayalindeki simsiyah saçlara sahip olabilirsin. Siyah saçlarının daha bakımlı ve parlak görünmesi için boya sonrası saç bakımı yapmayı unutmamalısın. 

- Çilek sarısı

Bu sezona damga vuracak saç rengi trendleri! - 13

İçinde sarı, bakır ve kumral tonlarının olduğu çilek sarısı saç rengi bu sezon çok moda! Açık tenlilere çok yakışan bu renk seni bir anda Kuzey Avrupalı gibi gösterebilir. Evde çilek sarısını denemek istersen sana Excellence Intense Saç Boyası 8.34 Zengin Sıcak Sarı'yı öneririz. Sıcak alt tona sahip olan bu saç rengi, oldukça parlak ve ışıltılı görünüyor. 

- Dore kumral

Bu sezona damga vuracak saç rengi trendleri! - 14

Bronz tene en çok yakışan saç renklerinden biri dore kumral tonlarıdır. Sezona damgasını vuran dore kumral saç rengini tatil dönüşü mutlaka denemelisin. Excellence Creme 7.3 Altın Kumral saç boyasıyla evde dore kumral saç rengine sahip olmak çok kolay! Altın rengi ışıltılara sahip olan bu saç rengi uzun süre popüler olacak gibi duruyor. 

Paylaş

Bu sezona damga vuracak saç rengi trendleri!
Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Excellence Creme Saç Boyası 10 Açık Sarı
Excellence Creme Saç Boyası 10 Açık Sarı
( Saç Boyası )
Satın Al
Casting Crème Gloss 732 Krem Karamel
Casting Crème Gloss 732 Krem Karamel
( Saç Boyası )
Satın Al
L'Oréal Paris Excellence Cool Creme 7.11 Ekstra Küllü Kumral
L'Oréal Paris Excellence Cool Creme 7.11 Ekstra Küllü Kumral
( Saç Boyası )
Satın Al
Excellence Crème Saç Boyası 5.15 Efsanevi Türk Kahvesi
Excellence Crème Saç Boyası 5.15 Efsanevi Türk Kahvesi
( Saç Boyası )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Platin saç rengi nasıl yapılır?
Platin saç rengi nasıl yapılır?
Platin ombre hakkında tüm bilmen gerekenler burada!
Platin ombre hakkında tüm bilmen gerekenler burada!
Soğuk sarı saç rengi: Sezonun en iddialı trendini keşfediyoruz!
Soğuk sarı saç rengi: Sezonun en iddialı trendini keşfediyoruz!
Bu trende karşı koyamıyoruz: Platin bob saçlar!
Bu trende karşı koyamıyoruz: Platin bob saçlar!
Tümünü Gör
Kaş Ekimi Nedir, Nasıl Yapılır?
Kaş Ekimi Nedir, Nasıl Yapılır?
C Vitaminin Saça Faydaları Nelerdir? C Vitamini ile Saç Açma Nasıl Yapılır?
C Vitaminin Saça Faydaları Nelerdir? C Vitamini ile Saç Açma Nasıl Yapılır?
Üzüm Çekirdeği Yağının Saça Faydaları Nelerdir?
Üzüm Çekirdeği Yağının Saça Faydaları Nelerdir?
Saç Sirkesi Nedir Nasıl Kullanılır?
Saç Sirkesi Nedir Nasıl Kullanılır?
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Dudak Renklendirme Nedir? Nasıl Yapılır?