Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

​Bu sıcaklarda fön ile zaman kaybetmek istemeyenlere özel dağınık dalgalar

Yaz aylarına özel doğal dalgalar

Yaz iyiden iyiye kendini hissettiriyor. Böyle sıcak günlerde fön makinası, saç düzleştiricisi, maşası gibi aletlerle zaman kaybetmek istemeyenler buraya! Duştan çıktıktan sonra yapabileceğin dalgalı saç modeli ile karşındayız. Isı kullanmadan yapabileceğin bu dalgalar sayesinde hem saçlarının yıpranmasını önleyecek hem de çok şık görüneceksin.

1. Adım: Saçlarını yumuşat

Duştan çıktıktan sonra saçlarını hem nemlendirmek hem de yumuşatmak için saç bakım kremini uygulamalısın. Durulanmayan bu krem sayesinde gün içinde saçların yumuşacık görünecektir. Saç bakım kremini saç boylarına ve uçlarına sür.

2. Adım: Saç spreyi

Sıra geldi saçlarında dağınık ve doğal dalgalar yaratmaya… Öncelikle saç spreyini saç uçlarına ve saç boylarına iyice sık. Daha sonra saçlarını rastgele yukarıda topla ve şapka tak. Böylece saç spreyi saçlarının tamamına eşit bir şekilde yayılıp saçlarına doğal bir görünüm verecektir.

3. Adım: Burgu

Saçlarını 5-6 dakika sonra şapkadan çıkardığında doğal dalgalarını göreceksin. Dalgalarını daha belirginleştirmek için saçlarının arasından seçtiğin tutamları burarak su dalgası şekli verebilirsin. Dilersen bütün saç tutamlarını burarak tamamen dalgalı saçlara kavuşabilirsin.

4. Adım: Doğal dokunuş

Şimdi burgularını açmak ve daha doğal bir saç stiline sahip olmak için, saçlarını ileri geri salla. Saçlarını birkaç kere salladığında burgularının doğal göründüğünü fark edeceksin. İşte bu kadar, sadece birkaç dakika doğal dalgalarına kavuştun bile!

Photo Credit: PixelFormula

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Curl Belirgin Bukleler Bakım Kremi
Curl Belirgin Bukleler Bakım Kremi
( Bakım Kremi )
Keşfet
Heat It Hot&Big 72 Saat Hacim Etkili Saç Spreyi
Heat It Hot&Big 72 Saat Hacim Etkili Saç Spreyi
( Şekillendirici Wax )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Uzun süre kalıcı dalgalı saç modeli için 5 ipucu
Dalgalı saçlar için hızlı ve kolay saç modelleri
Alp Kavasoğlu ve Şule Karaok ile 1920’ler saçı nasıl yapılır?
Bu 8 özellikten sende varsa, tam bir yaz kızısın!
Tümünü Gör
İnce telli ve kalın telli saçlar neden farklı saç maskesi kullanmalı?
Önemli bir toplantı öncesinde görünümünü tazelemenin 3 yolu!
MBFWI 2. gün notları: Atelier Kikala Defilesi
MBFWI 2. gün notları: Belma Özdemir Defilesi
Tümünü Gör