Çerezleri içerikleri ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri eklemek ve sitedeki hareketleri analiz etmek için kullanıyoruz. Ayrıca web sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri sosyal medya, reklam ve analiz ortaklarımızla paylaşıyoruz. Daha fazla bilgi için, Çerezler Politikamızı inceleyebilirsiniz.
08/06/2016
Saç Sırları
360 38

​Bu sıcaklarda fön ile zaman kaybetmek istemeyenlere özel dağınık dalgalar

Selen C.

Yaz aylarına özel doğal dalgalar

​Bu sıcaklarda fön ile zaman kaybetmek istemeyenlere özel dağınık dalgalar ​Bu sıcaklarda fön ile zaman kaybetmek istemeyenlere özel dağınık dalgalar
Galeri Görünümü Slayt Görünümü

Yaz iyiden iyiye kendini hissettiriyor. Böyle sıcak günlerde fön makinası, saç düzleştiricisi, maşası gibi aletlerle zaman kaybetmek istemeyenler buraya! Duştan çıktıktan sonra yapabileceğin dalgalı saç modeli ile karşındayız. Isı kullanmadan yapabileceğin bu dalgalar sayesinde hem saçlarının yıpranmasını önleyecek hem de çok şık görüneceksin.

1. Adım: Saçlarını yumuşat

Duştan çıktıktan sonra saçlarını hem nemlendirmek hem de yumuşatmak için saç bakım kremini uygulamalısın. Durulanmayan bu krem sayesinde gün içinde saçların yumuşacık görünecektir. Saç bakım kremini saç boylarına ve uçlarına sür.

2. Adım: Saç spreyi

Sıra geldi saçlarında dağınık ve doğal dalgalar yaratmaya… Öncelikle saç spreyini saç uçlarına ve saç boylarına iyice sık. Daha sonra saçlarını rastgele yukarıda topla ve şapka tak. Böylece saç spreyi saçlarının tamamına eşit bir şekilde yayılıp saçlarına doğal bir görünüm verecektir.

3. Adım: Burgu

Saçlarını 5-6 dakika sonra şapkadan çıkardığında doğal dalgalarını göreceksin. Dalgalarını daha belirginleştirmek için saçlarının arasından seçtiğin tutamları burarak su dalgası şekli verebilirsin. Dilersen bütün saç tutamlarını burarak tamamen dalgalı saçlara kavuşabilirsin.

4. Adım: Doğal dokunuş

Şimdi burgularını açmak ve daha doğal bir saç stiline sahip olmak için, saçlarını ileri geri salla. Saçlarını birkaç kere salladığında burgularının doğal göründüğünü fark edeceksin. İşte bu kadar, sadece birkaç dakika doğal dalgalarına kavuştun bile!

Photo Credit: PixelFormula

Paylaş

​Bu sıcaklarda fön ile zaman kaybetmek istemeyenlere özel dağınık dalgalar
Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Curl Belirgin Bukleler Bakım Kremi
Curl Belirgin Bukleler Bakım Kremi
( Bakım Kremi )
Keşfet
Heat It Hot&Big 72 Saat Hacim Etkili Saç Spreyi
Heat It Hot&Big 72 Saat Hacim Etkili Saç Spreyi
( Şekillendirici Wax )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Dalgalı saçlar için kısa saç modelleri
Kadınlar İçin En Havalı Kırık Fön Modelleri
Saç şekillendirmede son nokta: Su şişesiyle dalgalı saç nasıl yapılır?
Doğal dalgalı saç modellerini kolayca elde etmenin yolları!
Tümünü Gör
Erkek Çocuk Amerikan Saç Kesim Modelleri
Kız Çocuk Kısa Saç Kesim Modelleri
Dökülen saç geri çıkar mı?
Buzul sarısı saç rengi hakkında bilmen gereken her şey!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Parlak Bir Cilt İçin Kullanabileceğin En İyi 6 Krem Ürün