Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

Bu yaz çok düğün yaptı! Düğün davetlilerine özel saç modelleri

Düğün davetlerinin yıldızı olmaya ne dersin?

Tam düğün sezonu artık geride kalıyor derken elimize bir düğün davetiyesi geçiyor! Şimdi kim kıyafet alacak, makyaj, saç yapacak… Kıyafet konusunda önerimiz gardırobunda 1-2 tane şık gece elbisesi bulundurup, acil durumlarda bu elbiselerden yararlanman. Makyaj konusunda işi Makyaj.com’a devrediyoruz :) Saç konusunda ise bize güvenebilirsin!

İşte düğün davetlilerine özel saç modelleri!

Klasik ve zarif topuz


Zarif görünümlü atkuyruğu her katılacağın davet için ideal saç modellerinden. Düğüne giderken evde yapılacak saç modelleri arasında da en pratik stillerden. Öncelikle yukarıdaki gibi saçlarının üst kısmını ayırıp, alt kısmın diplerine doğru L’Oréal Paris Studio Pro Boost It Hacim Veren Saç Spreyi’ni uygula.

Ardından saçlarını atkuyruğu yap ve atkuyruğunu da 2 tutama ayır. Ayırdığın ilk tutamı saat yönünün tersi yönünde lastik tokanın etrafına sar ve tel tokayla sabitle. Aynı işlemi diğer tutam için de yap. İşte hazırsın!

Burgulu atkuyruğu


Çabasız bir şıklık katan burgulu atkuyruğu ile klasik atkuyruğuna farklı bir yorum getirebilirsin. Öncelikle saçlarına birkaç fıs hacim veren saç spreyi uygulayıp, nazikçe krepe yapmaya başla. Ardından saçlarını iki tutama ayır ve sağ taraftaki tutamı atkuyruğu şeklinde topla. Diğer tutamı ise burgu halinde atkuyruğu üzerine sar ev tel tokayla sabitle. Bu kadar pratik olabileceğini düşünmüyordun değil mi? :)

Şelale örgü


Her ne kadar yapılışı çok zormuş gibi görünse de aslında tekniği öğrenince kolay ve de çok hoş görünen şelale örgü, tam da düğün davetlerine göre! Saçını ortadan ayırıp, her iki tarafı da yukarıdaki gibi ör ve arkada birleştir. Şelale örgünün daha detaylı yapılışını öğrenmek için buraya tıklayabilirsin.

Dalgalı fönlü saçlar

Birazcık havalı ve iddialı bir görünüm istiyorsan dalgalı fönlü saç modeli tam sana göre!


Öncelikle ıslak saçlarının ısıdan zarar görmemesi ve kolay şekil alabilmesi için Elseve Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem’i saçlarına uygula. Ardından saçlarını tarayıp yuvarlak fön fırçası ile yukarıdaki gibi fön çekmeye başla.

Elseve Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem'i aşağıda bulabilirsin.

L'Oréal Paris Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Kremi Her Saç Tipi İçin
L'Oréal Paris Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Kremi Her Saç Tipi İçin
( Durulanmayan Bakım )
Hemen Al


     

Fön çekerken, uç kısımlara doğru geldiğinde fön fırçasını hafifçe döndürerek dalgalı bir görünüm oluşmasını sağlayabilirsin.


Ve sonuç!

Bohem dalgalı, örgülü kısa saçlar

Kısa saçların var diye örgü öremeyeceğini mi sanıyordun?


Öncelikle saçlarını maşa ile dalgalı bir görünüme kavuştur. Ancak öncesinde saçlarına Elseve Komple Onarıcı 5 İkili Bakım İksiri uygulayıp saçlarını kolayca tara ve parlak olmasını sağla.

Elseve Komple Onarıcı 5 İkili Bakım İksiri'ni aşağıda bulabilirsin.

L'Oréal Paris Elseve  Komple Onarıcı 5 2li Bakım İksiri
L'Oréal Paris Elseve Komple Onarıcı 5 2li Bakım İksiri
( Durulanmayan Bakım )
Hemen Al


Saçlarını yandan ayırıp, ön kısımdan bir tutamı yukarıdaki gibi ör.


Örgü bitince de saçlarını tel tokayla sabitle. İşte bu kadar :)

Ters örgülü topuz

Özellikle sırtı açık kıyafetlerle topuz saç modellerinden yararlanabilirsin. Ters örgülü topuz ile kıyafetinin arka kısmı daha çok dikkat çekeceği için örgün de fark edilmiş olur! Baş aşağı şekilde saçlarının arka kısmını yukarıdaki gibi örmeye başla. Ardından saçlarını topuz yapıp gün boyu sabit kalabilmesi için L’Oréal Paris Studio Pro Lock It Sabitleyici Güçlü Sprey uygulayabilirsin.

Yarı toplu, çiçek şeklinde saçlar

Özellikle kır düğününe veya bohem temalı bir düğüne davetliysen bu saç modeli tam senlik! Kılçık örgü şeklinde saçlarının ön kısımlarını örüp arkada tel tokalar yardımıyla gül şekli ver. Saç modelini herkes çok beğenecek!


Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
STUDIO/PRO Boost It Hacim Spreyi
STUDIO/PRO Boost It Hacim Spreyi
( Saç Spreyi )
Satın Al
STUDIO/PRO Lock It Sabitleyici Güçlü Sprey
STUDIO/PRO Lock It Sabitleyici Güçlü Sprey
( Saç Spreyi )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
​Gelinler için açık saç modelleri
Uzun saçlar için 5 gelin saç modeli
Düğün öncesinde saçlarını şımartmaya ne dersin?
​2018 Gelin Saçı Modelleri
Tümünü Gör
İnce telli ve kalın telli saçlar neden farklı saç maskesi kullanmalı?
Önemli bir toplantı öncesinde görünümünü tazelemenin 3 yolu!
MBFWI 2. gün notları: Atelier Kikala Defilesi
MBFWI 2. gün notları: Belma Özdemir Defilesi
Tümünü Gör