Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

Bu yazın en eğlenceli, en renkli saçları senin olsun!

Farklı tonlardaki renkli saçları deneyerek eğlenceli bir görünüm elde etmeye ne dersin?

Bu yaz, sıradan saç renkleri yerine, farklı tonlardaki renkli saçları deneyerek eğlenceli bir görünüm elde etmeye ne dersin? Saç Sırları.com editörleri olarak bizler saçlarımızla fark yaratmak istediğimizde L’Oréal Paris Colorista renkli saç boyalarını kullanıyoruz. Canımız hangi rengi isterse o rengi hemen deniyoruz ve göz alıcı saç modelleri ile tamamlıyoruz.

Arkadaşlarımız arasında da işte aynen bu şekilde farklılaşabiliyoruz! O zaman bu yazın en trendy renkli saçlarına ve saç modellerine beraber göz atalım!

Yaza renk katan en havalı renkli saçlar

Eğlencenin tanımı: Unicorn saçlar

Mesela unicorn hair trendini eminiz ki biliyorsundur. Pastel tonların bir arada kullanıldığı trendy saçlar, yazın trendi sırtı açık mayolarla işte bu harika görünümü oluşturuyor! Bu görünüme de Colorista Washout’ta ve Spray’de bulunan pastel saç renkleriyle ulaşabileceğini söylemeden geçmeyelim.

Pamuk şeker saçlar

Yazın festivallere, konserlere giderken renkli saçlarınla göz kamaştırabilirsin. Pamuk şeker gibi görünen pembe saç renkleri de bizi cezbediyor! Özellikle renkli saç uçları görünümünü seviyorsan Colorista Washout Pink ya da Colorista Spray Pastel Pink’i saçlarının uç kısımlarına uygulayarak bu süper görünüme ulaşabilirsin.

Çok seviyoruz: Pastel tonlar

Pastel tonlardaki her şeye bayılıyoruz ve bunu artık saçlarımıza da kolayca yansıtabiliyoruz! Mesela pastel mavi saçlara Colorista Spray Pastel Blue veya Colorista Washout Blue tonlarıyla ulaşabilirsin. Ancak eğer saçların koyu tonlardaysa ve pastel tonları denemek istiyorsan Colorista Effects serisinden Bleach ile önce saç rengini açman gerektiğini sakın unutma! Sana hangi Colorista’nın uygun olduğunu öğrenmek için bu testimizi çözebilirsin.

Renkli saçlar ve farklı saç modelleri bir arada!

Boğumlu atkuyruğu

Maviler, pembeler, nane yeşilleri… Bu renkleri ve daha da fazlalarını saçlarına uygulayabilirsin. Yaratıcılığını konuşturmak tamamen sana kalmış! İşte tam da bu renklerin ortaya çıkardığı görünüm yeterince havalı ve farklıyken, boğumlu atkuyruğu ile birleşiyor, son derece dikkat çekici bir görünüm oluşuyor.

Çarpıcı kırmızı ve balıksırtı saç modeli

Kırmızı saç rengi ve balıksırtı örgüyü bir arada düşünmüş müydün? Ortaya bu harika görünümün çıkacağını biz bile düşünemezdik! Sen de saçlarına Colorista Washout Red tonunu uygulayarak bu çarpıcı görünümü elde edebilirsin.

Minik örgüler

Minik örgüler bu yaz her yerde! Dağınık dalgaların arasında, atkuyruğunda, topuzlarda… Renkli saçlar ise bu minik örgülerin daha da belirgin hale gelmesini sağlıyor. İşte eğlenceli yaz görünümü!

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
L'Oréal Paris Colorista Washout Blue
L'Oréal Paris Colorista Washout Blue
( Saç Boyası )
Satın Al
L'Oréal Paris Colorista Spray Hot Pink
L'Oréal Paris Colorista Spray Hot Pink
( Saç Boyası )
Satın Al
L'Oréal Paris Colorista Washout Turquoise
L'Oréal Paris Colorista Washout Turquoise
( Saç Boyası )
Satın Al
L'Oréal Paris Colorista Effects Bleach
L'Oréal Paris Colorista Effects Bleach
( Saç Boyası )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Renkli saçlarının kalıcılığına sen karar ver: Sınırsız seçenek arasından kendi stilini seç!
Dilara Köseler ile Cadılar Bayramı Saçı!
Kısa saçlar için renkli saç modelleri
Her zaman hayalini kurduğun rengârenk saçlara nasıl ulaşabilirsin?
Tümünü Gör
Ümit Karalar’ın Gelin Saçı Provası!
Hasarlı saç rehberi: Güçten düşen, yıpranmış saçları kurtarmak için etkili bakım önerisi!
Mevsimler geçerken saçların sana kalsın: Saçlarını doğal saç bakımına bırak!
Zarar görmüş, zayıf saçlarını nasıl canlandırıp onarabileceğini açıklıyoruz!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Deniyoruz: Yeni Kiehl’s Youth Dose Eye Treatment Göz Kremi