Çerezleri içerikleri ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri eklemek ve sitedeki hareketleri analiz etmek için kullanıyoruz. Ayrıca web sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri sosyal medya, reklam ve analiz ortaklarımızla paylaşıyoruz. Daha fazla bilgi için, Çerezler Politikamızı inceleyebilirsiniz.
07/12/2017
Saç Sırları
360 38

Burcuna göre hangi saç rengini seçebileceğini söylüyoruz!

Ece Y.

Bakalım senin burcuna uygun saç rengi hangisiymiş?

Galeri Görünümü Slayt Görünümü
Burcuna göre hangi saç rengini seçebileceğini söylüyoruz! Burcuna göre hangi saç rengini seçebileceğini söylüyoruz!

Biz kadınlar saç rengimizi değiştirmek istediğimizde ilk yaptığımız şey internetten araştırma yapmak oluyor. Ancak bir kişiye yakışan bir saç rengi, aslında bir başka kişiye yakışmayabilir. Bu nedenle ten rengi, göz rengi, saç uzunluğu gibi etkenlerin dışında bir de saç renginin karakterine uygun olması gerekir. Burçlarımız da karakterimizin bir yansıması olduğuna göre saç rengimizi burcuma göre de seçebiliriz.

Biz de sana yardımcı olması için her burç için farklı bir saç rengi önerisinde bulunduk. Bakalım senin burcuna uygun renk hangisiymiş?

Koç

Ateş burcu koçun uğurlu rengi kırmızı! Tutkulu, hayat dolusun. Sana, senin gibi canlı ve hayat dolu bir renk olan parlak kızıl tonunu öneriyoruz. Eğer saçlarında büyük bir değişime hazırsan parlak kızıl saç rengi seni bekliyor! Garnier Çarpıcı Renkler 6.6 Yoğun Yakut Kızılı tam da sana göre bir renk!

Boğa

Boğa burçları yeniliğe karşı koymayan duruşlarıyla, yeni saç renklerini de çabucak benimserler. Ancak bu saç renkleri gösterişten uzak, abartısız olmalı. Yani doğal tonlar tam boğa burçlarına göre! Mesela sıcak kahve tonları, kestane tonlarını tercih edebilirsin.

İkizler

Kararsız ikizler burcu için en zor şeylerden biri de saç renklerine karar vermek. Ama her konuda 2 farklı hisler besleyen ikizler için önerimiz de çift renkler! Yani kahve ya da kumral saç renkleri üzerine açık tonlarda balyaj, ombre veya röfle yaptırmak.

Yengeç

Duygularıyla hareket eden yengeç burçlarının yumuşak başlı hallerine en uygun saç renklerinden biri kesinlikle kumral tonları. Bu natürel ama fark yaratan saç renkleri tam yengeçlere göre! 

Editörden öneri: Natürel kumral tonlarını elde etmek için Garnier Color Naturals Doğal Tonlar Koleksiyonu'nu tercih edebilirsin.

Garnier Doğal Tonlar Koleksiyonu'ndan Doğal Kumral tonunu aşağıda bulabilirsin.

Garnier Color Naturals Doğal Tonlar Koleksiyonu 7N Doğal Kumral
Garnier Color Naturals Doğal Tonlar Koleksiyonu 7N Doğal Kumral
( Saç Boyası )
Hemen Al

Aslan

Kendine güvenen, dikkat çekmeyi seven aslan burçları için önerimiz ise bakır tonları. Etrafını bakır saç rengiyle yakıp kavuran bir kadını… Aslan burcu kadınına da bu yakışır!

Başak

Mükemmeliyetçi başak burçları aynı zamanda sorumluluk sahibi ve kararlı bir yapıya sahip. Tabii bir de özgürlüklerine olan düşkünleri var. Onlara bizim en çok yakıştırdığımız saç rengi ise açık sarı tonları. Mesela platin sarısı hiç fena olmaz!

Terazi

Bir şeye karar vermeden önce tartıp ölçen, sonuçlarını düşünen terazi burçları için denge çok önemli! Bu nedenle saç renginde de aynı durumu yaşadıkları için garantici terazi burçları doğal saç renkleri üzerine farklı tonlarda röfleler, balyaj uygulatmalı.

Akrep

En cazibeli burçlardan akrepler için koyu renkler ideal! Toprak tonları yerine siyah gibi koyu ve gizemli bir ton eminiz ki onlara çok yakışacaktır.

Yay

Açık fikirli, dışa dönük yay burçları için zarif görünmek çok önemlidir. Trendlerin de sıkı takipçisi olan yaylara farklı bir saç rengi tercihi yapmalarını öneririz. Mesela gri saç trendine ayak uydurmayı deneyebilirler. En azından gri ombre olabilir!

Oğlak

Çalışkan ve hırslı oğlaklar söz konusu saç renkleri olduğunda ise birazcık gösterişi seviyorlar. Soğuk kahve tonları ise onlara göre! Buzlu kahveler, küllü kahveler oğlakların imza saç renkleri! Saçı besleyip, harika bir renk sunan Garnier Color Naturals 7.1 Küllü Kumral saç boyasına ise bir şans vermeni öneririz.

Garnier Color Naturals Küllü Kumral tonunu aşağıda bulabilirsin.

Garnier Color Naturals Saç Boyası 7.1 Küllü Kumral
Garnier Color Naturals Saç Boyası 7.1 Küllü Kumral
( Saç Boyası )
Hemen Al

Kova

Sadık, entelektüel, özgürlüğüne düşkün kova kadınlarına biraz daha farklı saç renklerini denemelerini öneriyoruz. Eminiz ki bu farklı görünümlere alışmaları hiç zor olmayacaktır. Renkli saç trendinin tam da onlara göre olduğunu düşünüyoruz! Yalnızca uzman L'Oréal Professionnel kuaför salonlarında bulabileceğin #Colorfulhair uygulaması ile kolayca renkli saçlara kavuşabilirsin.

Balık

En duygusal burçlardan balıklar romantik görünümlere de bayılırlar! Doğal açık kumral saç rengi, hem natürel, hem de yumuşak bir saç rengi olduğu için eminiz ki balık burcu kadınlarına çok yakışacaktır.

Paylaş

Burcuna göre hangi saç rengini seçebileceğini söylüyoruz!
Bu görünüm için mutlaka deneyin!
L'Oréal Professionnel Smartbond Saç Kremi
L'Oréal Professionnel Smartbond Saç Kremi
( Saç Kremi )
Keşfet
Garnier Çarpıcı Renkler Saç Boyası 6.6 Yoğun Yakut Kızılı
Garnier Çarpıcı Renkler Saç Boyası 6.6 Yoğun Yakut Kızılı
( Saç Boyası )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Saç cilası nedir, nasıl yapılır?
Beyaz saçı %100 kapatan saç boyası hangisi?
Göz rengine göre saç rengi seçimi nasıl olmalı?
Daha açık saç rengi olsun ama doğal dursun isteyenlere özel öneriler!
Tümünü Gör
Kendimize vakit ayırıyoruz: Evde saç bakımıyla kendini şımart!
Saçlarımızı şımartıyoruz: Evde saç bakımında favorimiz olan 5 saç bakım ürününü inceledik!
Moralimizi yükseltiyoruz: Evde daha keyifli vakit geçirmek için öneriler!
İnceliyoruz: Şarap Kızılı Saç Rengi!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Evde Kendini İyi Hissetmenin Yolları