Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

Bütün saç renklerini 65 güne kadar canlı tutan bakımı bulduk!

Boyalı saçlar buraya! 65 gün boyunca capcanlı, kalıcı saç rengi için bu bakımı denemelisin!

Sarı, kahve, kızıl, renkli saçlar… Saçların hangi renkte olursa olsun, eğer boyalıysa ve yoğun renk bakımına ihtiyacın varsa tam sana göre bir öneriyle karşındayız! :) Hem de bu bakım boyayı saçlarına hapsediyor ve 65 gün boyunca kalıcı parlaklığa ulaşmanı sağlıyor.

Hangi bakım olduğunu merak edenleri yazımızın devamına alalım!

65 gün boyunca capcanlı saç renkleri!

Saçlarımızı boyattıktan sonra beklentimiz her zaman ışıl ışıl parıldayan saç renkleri oluyor. Ancak çoğu zaman bu hayalimize ulaşamıyoruz… Bunun da nedeni doğru bakımı uygulamamamız! Tabii doğru bakımı uygulamayınca da boya saçımızdan hemencecik akıyor, saçlarımız cansız görünüyor, incelip kolayca kırılıyor ve de güçsüzleşiyor…

Matrix Total Results Keep Me Vivid Şampuan'ı aşağıda bulabilirsin.

Matrix Total Results Keep Me Vivid Şampuan
Matrix Total Results Keep Me Vivid Şampuan
( Şampuan )
Hemen Al

Bu bulduğumuz profesyonel bakım ise saç renginin 65 güne kadar canlı olmasını sağlarken, saçlarını derinlemesine besliyor, saç dokusunu pürüzsüzleştiriyor ve saçtaki kuruluğu gideriyor. O zaman seni meraklandırmadan açıklayalım; bu bakım Matrix Total Results Keep Me Vivid serisi!

Keep Me Vivid serisinin saça etkileri neler?

Keep Me Vivid Canlı Renkler serisi, çabuk akan boyalı saçların daha uzun süre kalıcı olmasına destek oluyor. Saç renkleri daha uzun süre dayanıklı olunca da hem ışıltıyla parıldıyor, hem de capcanlı görünüyor.

Boyalı saçlar normal saçlardan daha fazla özen gerektirdiği için kullandığımız şampuanların saçlarımıza hassas bir dokunuş yapması gerekiyor. Bu noktada da sülfatsız şampuanlar devreye giriyor. Hassas yapıdaki saç telleri, sülfatsız şampuanlarla yıkandığında saç nazikçe temizleniyor. Böylece saçlarını kurumalara, boyanın akmasına karşı koruma altına almış oluyorsun. Yani boyayı saçlarına hapsetmiş oluyorsun!

Tabii boyalı saçların beslenmeye, neme çok fazla ihtiyacı oluyor. Saç boyandıktan sonra dokusunda değişim oluyor, sertlik ortaya çıkabiliyor. Keep Me Vivid, saçı besleyerek saçlara kadifemsi bir dokuya veriyor. Pürüzsüz doku, yumuşaklık, parlaklık, canlılık ne ararsan hepsi bir arada! :)

Matrix Total Results Keep Me Vivid Saç Kremi'ni aşağıda bulabilirsin.

Matrix Total Results Keep Me Vivid Saç Bakım Kremi
Matrix Total Results Keep Me Vivid Saç Bakım Kremi
( Saç Kremi )
Hemen Al

Bizce Keep Me Vivid’in kokusuna da bayılacaksın! Pamuk şeker, vanilya ve Hindistan cevizi kokularının birleştiği harika kokusu eminiz ki seni de büyüleyecek. Hatta sürekli saçlarını koklamak isteyeceksin. :)

Keep Me Vivid serisi kimler için uygun?

Boyalı saçlara sahip, renklendirme işlemleri görmüş herkese uygun!

Keep Me Vivid nasıl uygulanıyor?

Bu seride şampuan, bakım kremi ve durulanmayan bakım kremi bulunuyor; hepsi de günlük olarak kullanılabiliyor. Yani banyoda ve banyo sonrasında 3 adımda canlı saç renklerine ulaşabiliyorsun. Hadi adımlara geçelim!

İlk adım: Şampuan

Sülfatsız içeriği ile saç rengini koruyup, saç renginde oluşabilecek bozulmalara engel olan ve kuruluğu giderip canlanma sağlayan Keep Me Vivid Şampuan’ı, saç diplerine masaj yaparak uygulayabilirsin. Ardından da bol suyla durulamalısın.

İkinci adım: Saç Bakım Kremi

İçeriğinde siyah inci, sedef incisi ve tatlı su incisi özleri bulunan ve bu inci özleri sayesinde saçın daha parlak, pürüzsüz ve yumuşacık olmasını sağlayan Keep Me Vivid Saç Bakım Kremi’ni saçlarının uç ve boylarına uygulayıp duruluyorsun. Ardından saçlarındaki harika yumuşaklığa "merhaba" diyorsun! :)

Üçüncü adım: Durulanmayan Bakım 

Saçların boyalı olduğu için ısıyla şekillendirme işlemlerinden önce saçlarını koruma altına alman gerekir. Keep Me Vivid Durulanmayan Bakım Kremi, 450 derece ısıya kadar saçları koruyor. Aynı zamanda UV filtresiyle güneşin zararlı ışınlarına karşı da saçları koruma altına alıyor. Banyodan sonra saç uç ve boylarına bu kremi uygulayıp pürüzsüz saçlarının tadını çıkartabilirsin!

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Matrix Total Results Keep Me Vivid Şampuan
Matrix Total Results Keep Me Vivid Şampuan
( Şampuan )
Keşfet
Matrix Total Results Keep Me Vivid Saç Bakım Kremi
Matrix Total Results Keep Me Vivid Saç Bakım Kremi
( Saç Kremi )
Keşfet
Matrix Total Results Keep Me Vivid Durulanmayan Bakım Kremi
Matrix Total Results Keep Me Vivid Durulanmayan Bakım Kremi
( Durulanmayan Bakım )
Keşfet
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Evde saç boyama sonrasında yapman gerekenleri açıklıyoruz!
Gratis İndiriminden Mor Şampuan Almadan Önce Sana Özel Önerimizi Keşfet!
Saçtaki turunculuk nasıl giderilir?
Tüm sarışınlar buraya! Sarı saç bakımındaki en son keşfimiz!
Tümünü Gör
Avrupa'nın en sevilen saç spreyi ve saç köpüğü Elnett'i denedik!
Gece davetlerine gitmeden kuaföre gidecekler buraya! Saçınıza göre size özel davet saçını açıklıyoruz!
Hayallerindeki upuzun saçlar için saç uzatıyorsan bu tespitleri görünce "aynı ben" diyeceksin!
Balyaj Yaptırmadan Önce Bilmen Gerekenler!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Deniyoruz: Lancôme Custom Glow Drops ile Doğal Işıltı