Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

​Büyük gün yaklaşıyor: Düğün öncesi yapman gerekenler

Adım adım düğün öncesi yapman gerekenler!

Uzun süredir beklediğin 'o' gün yaklaşıyor. Düğün gününde prenses gibi hissetmek ve görünmek senin en büyük hakkın! Yıllar sonra bile her anını anımsayacağın o gün, saçların da en özel bakımı ve ilgiyi hak ediyor. Düğün telaşına kapılıp saçlarını es geçmemen için sana özel saç bakım rutinini hazırladık! Aşağıdaki saç bakım adımlarını takip ederek düğününde canlı, sağlıklı ve göz alıcı saçlara sahip olabilirsin.

6 ay önce: Saç bakımı

Saç bakımına düğününden 6 ay önce başlamanı tavsiye ediyoruz. Sağlıklı ve canlı görünen saçlar için son dakika yapacağın bakım kürleri yeterli olmayabilir. Özellikle yıpranmış ve sağlıksız görünen saçların varsa kuaförüne danışarak sana en uygun bakımı bulmalı ve bunu düzenli olarak devam ettirmelisin.

3 ay önce: Saç kesimi

Saç kesimini son ana bırakmamalısın. Saçlarının şeklini alması ve kesiminin oturması için birkaç ay önceden kuaförün yolunu tutmalısın. Düğün gecesi saçlarının nasıl görünmesini istiyorsun? Uzun mu yoksa kısa mı? Yüz tipini ve hayalinde saç stilini göz önünde bulundurarak sana en uygun saç kesimini 3 ay öncesinden gerçekleştirmelisin.

2 hafta önce: Saç rengi

Saçlarını düğün gününden 15 gün önce boyatarak, ideal renk tonunu elde edebilirsin. Saç renginin oturması için iki hafta ideal bir süredir. Sana en çok yakışacak saç rengi için kuaförünün önerilerine kulak vermelisin.

1 gün önce: Düğün saçı & bakımı

Gelinlik ve düğün mekânının detayları kesinleşince düğün saçına karar vermelisin. Bu aşamada, düğün saçının provasını mutlaka yaptırmalı ve bir gün öncesinden saçlarına özel bir bakım hizmeti almalısın. Saçlarının düğün gecesi ışıl ışıl ve sağlıklı görünmesi için Kérastase Wedding hizmetinden yararlanabilir düğün gecesinde prenses gibi hissedebilirsin!

Kérastase Wedding Servisi sunan salon listesine buraya tıklayarak ulaşabilirsin.

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Kérastase Résistance Therapiste Saç Banyosu
Kérastase Résistance Therapiste Saç Banyosu
( Banyo )
Satın Al
Kérastase Résistance Therapiste Saç Koruma Serumu
Kérastase Résistance Therapiste Saç Koruma Serumu
( Bakım )
Satın Al
Kérastase Résistance Therapiste Saç Maskesi
Kérastase Résistance Therapiste Saç Maskesi
( Bakım )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Mini test: Hangi saç tipine sahipsin?
Vegan saç bakımı hakkında bilmen gereken her şey!
Saçlarını Bahara Uyandır: Kérastase'ın Sana Özel Bir Sürprizi Var!
3 adımda açıcı ile yıpranan saçlarını hayata bağla!
Tümünü Gör
Tarz sahibi olmak isteyenler için 13 saç modeli önerisi!
Burcuna göre tercih etmen gereken gelin saçı modelini açıklıyoruz
Mini test: Hangi saç tipine sahipsin?
Pırlantalı saçlar: Işıl ışıl saç aksesuarlarıyla parla!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Annelerimizin Haklı Oldukları 6 Makyaj Tüyosu