Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

​Cadılar Bayramı partileri için kostümünü tamamlayacak 10 ilginç saç stili!

Kostüm partilerinde saçlarınla dikkat çekmeye ne dersin?

Cadılar Bayramı, artık ülkemizde de sık sık kostüm partileriyle kutlanmaya başladı. Kılıktan kılığa girenler, korku filminden çıkmış gibi görünümler derken herkes makyajıyla, kıyafetiyle ve tabii ki saçlarıyla ilginç görünümler sergiliyor! Eğer sen de Cadılar Bayramı'nda bir partiye katılacaksan ve denemek için ilginç saç modelleri arıyorsan aşağıdaki önerilerimize bir bakabilirsin!

1.Elektriklenmiş görünüm

Elektriklenmiş gibi görünen, kabarık bir saç modeli oluşturmak için ihtiyacın olan bir firkete, sabitleyici saç spreyi, düzleştirici ve tarak. Saçını önce tutamlara ayırıp, her bit tutamı firketeye dolayarak sabitle ve sprey uygula. Ardından bu tutamlara tek tek düzleştirici uyguladıktan sonra aç ve krepe yap. İşte bu kadar!

2.Siyah-beyaz görünüm

Cadılar Bayramı'na en çok yakışan ''cadı'' kostümün için siyah-beyaz saçları deneyebilirsin! Saçlarını ikiye ayırıp, sağ tarafın üst kısmına beyaz, alt kısmına siyah, sol tarafın ise üst kısmına siyah, alt kısmına beyaz renkte, yıkanınca çıkan sprey saç boyalarından uygulayarak bu görünümü elde edebilirsin.

3.Parlak saç dipleri

Saçlarını zig-zag şekilde ortadan ayırıp, iki tane topuz oluştur. Ardından bu zig-zag görünen kısma simler ve pullar uygula. Sabit kalmalarını sağlamak için de bolca sabitleyici sprey uygula.

4.Süper kabarık topuz

“Adams Ailesi'"nin bir üyesi gibi mi görünmek istiyorsun? O zaman tercihin hacimli ve kabarık topuzdan yana olabilir! Yukarıdaki fotoğraflardaki gibi adımları takip ederek kolayca bu saç modelini elde edebilirsin.

5.Böcekli aksesuarlar

Atkuyruğu, örgü, topuz ya da açık saç modelleri olması fark etmez, böcekli ya da farklı desenlerde saç aksesuarları kullanarak da Cadılar Bayramı'na uygun bir saç modeli oluşturabilirsin.

6.Ölü gelin saçları

Ünlü, “Ölü Gelin" filmindeki gibi bir kostüm giymeyi planlıyorsan, bembeyaz bir ten makyajı ve kırmızı rujuna, bolca krepe yaptığın, kabarık saçların eşlik edebilir!

7.Oyuncak bebek

Oyuncak, porselen bebek gibi bir görünümde olmak istersen, saçlarının uç kısımlarına maşa uyguladıktan sonra üst, sağ ve sol olarak saçını ayır. Üst kısma krepe yaparak kabart ve bombeli şekilde topla. Sağ ve soldaki tutamları ise kabarık şekilde düşün atkuyruğu yap.

8.Harley Quinn

Bu sene Cadılar Bayramı'nda en sık kullanılan kostüm, “Gerçek Kötüler" filmindeki Harley Quinn karakteri! Sen de Harley Quinn karakterine bürünmek istersen, saçını ortadan ikiye ayırıp iki atkuyruğu oluştur. Saçının uç kısımlarına ise pembe ve mavi tonda sprey saç boyası uygula.

9.Prenses Leia

“Star Wars" filmindeki Prenses Leia kılığına bürünmeye ne dersin? Saçını ikiye ayırıp, kulak hizanda iki ayrı atkuyruğu oluştur. Topuz süngerine atkuyruğundan çıkan saçlarını sar ve tel tokayla da sabitle. Hazırsın!

10.Korsan kız

“Karayip Korsanları" filminden çıkmış gibi bir görünüm için bu kostüme uygun bronz tonlarda bir makyaj ve açık saçlarına siyah kurdeleler sararak yaptığın bir saç modeli tercih edebilirsin.

Photo credit: Getty Images, Pinterest

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
STUDIO/PRO Lock It Sabitleyici Ultra Güçlü Sprey
STUDIO/PRO Lock It Sabitleyici Ultra Güçlü Sprey
( Saç Spreyi )
Satın Al
STUDIO/PRO Boost It Hacim Spreyi
STUDIO/PRO Boost It Hacim Spreyi
( Saç Spreyi )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Saç dövmesi nedir ve nasıl yapılır?
​ Partilerin en gözde kızı olmak isteyenlere özel 10 cool saç modeli
Sizden gelenler: ContentPro yazarlarının favori saç hileleri!
Moda Haftaları’na damga vuran saçlar: Doğal saç modelleri
Tümünü Gör
İnce telli ve kalın telli saçlar neden farklı saç maskesi kullanmalı?
Önemli bir toplantı öncesinde görünümünü tazelemenin 3 yolu!
MBFWI 2. gün notları: Atelier Kikala Defilesi
MBFWI 2. gün notları: Belma Özdemir Defilesi
Tümünü Gör