Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

​Cansız, elektriklenen, kabaran saçlar mı? Çözümü çok kolay!

Capcanlı, yumuşacık, parlak saçlar için harika bir önerimiz var!

Saçlarının son zamanlarda cansızlaştığını, kabarıp çok zor şekil aldığını mı düşünüyorsun? Bunun nedeni kış olabilir! Saçlarımızı kış mevsimi boyunca çok daha sık kurutuyoruz, ısıyla şekillendiriyoruz ve bunun sonucu da ne yazık ki cansızlaşıyor ve kuruyor. Dahası, banyodan çıktıktan sonra saçlar kabarıyor, elektrikleniyor ve bir türlü şekil almıyor! Sanki bir kâbus gibi değil mi? İşte seni bu kâbustan uyandıracak harika bir önerimiz var. Eğer merak ediyorsan yazımızın devamına alalım seni!

Elveda cansız saçlar!

Cansız, elektriklenen, kabaran saçlarına artık elveda diyebilirsin! Nasıl mı? L'Oréal Paris Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Krem sayesinde! Çiçek özü yağları içeren, durulanmayan besleyici yağ krem ile bundan sonra her an her yerde, her gün güzel saç günü oluyor!

Bayıldığımız özellikleri:

Güzel oyuncu Fahriye Evcen'in de kusursuz saçlarının sırrı olduğunu öğrendiğimiz besleyici yağ krem, yumuşak, parlak ve kabarmadan mükemmel şekil alan saçlar elde etmeni sağlar. Aynı zamanda saçları 230 derece ısıya karşı koruyor!

Nasıl uygulamalı?

Elseve Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem'i avucuna fındık büyüklüğünde alıp, saçlarının uç ve boy kısımlarına, parmaklarınla nazikçe tarayarak uygulayabilirsin. Durulamaya gerek olmadığı için hem ıslak, hem de kuru saçlarına besleyici yağ kremi kolayca, ihtiyacın olduğu her an, her yerde uygulayabilirsin.

-Saçlarımızı kışın daha fazla kuruttuğumuz ve ısıyla şekillendirdiğimiz için saçlarımız kış mevsimi boyunca cansızlaşıyor ve kuruyor. Bu nedenle saçını kurutmadan, ısıyla şekillendirmeden önce besleyici yağ kremi kullanıp, saçlarının ısıya karşı koruyabilir, zarar görmesine engel olabilirsin.

-Saçlarını taramadan önce kullanıp çok daha kolay taranan saçlar elde edebilirsin.

-Saçlarına yoğun bir nem sağlamak istediğinde besleyici yağ kremi tüm saçına uygulayıp yaklaşık 20 dakika bekle. Ardından banyoya girip saçlarını şampuanla. Sonuç muhteşem olacak!

-Saçlarını şekillendirmeden önce kullanıp, hem mükemmel şekil almasını sağlayabilir hem de saç kabarmasını, elektriklenmesini engelleyebilirsin.

-Gün içinde saçlarının cansız göründüğünü düşündüğün her an kullanabilirsin.

Kabaran, elektriklenen, cansız saçların neden olduğu kötü saç günleri, Elseve Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem ile artık çoook uzaklarda kalıyor. Sen de hemen denemeye var mısın?


Photo credit: istockphoto.com, giphy.com

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
L'Oréal Paris Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Kremi Her Saç Tipi İçin
L'Oréal Paris Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Kremi Her Saç Tipi İçin
( Durulanmayan Bakım )
Satın Al
L'Oréal Paris Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Kremi Kuru ve Sert Saçlar
L'Oréal Paris Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Kremi Kuru ve Sert Saçlar
( Durulanmayan Bakım )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Saç Sırları.com Hindistan Cevizi ve Değerli Yağlar Maskesi'ni denedi!
Yıpranmış ve işlem görmüş saçları hızla iyileştiren bakımı keşfet!
Kuru, yıpranmış saçların saç bakımında yaptığı 5 hata
Kuru, yıpranmış ya da boyalı saçların varsa bu önerimiz senin için!
Tümünü Gör
İnce telli ve kalın telli saçlar neden farklı saç maskesi kullanmalı?
Önemli bir toplantı öncesinde görünümünü tazelemenin 3 yolu!
MBFWI 2. gün notları: Atelier Kikala Defilesi
MBFWI 2. gün notları: Belma Özdemir Defilesi
Tümünü Gör