Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

Cansız ve kuru saçlar mı? Değiştir! Yumuşak, parlak saçlar!

İşte, hayalini kurduğun harika saçlara kavuşmak için yapman gerekenler.

Muhteşem görünen parlak, canlı ve yumuşak saçlar hayal gibi görünse de, bu harika saçlara kavuşmak o kadar zor değil. Özellikle mevsim değişimleriyle birlikte ortaya çıkan kuruluk, sertlik, nem kaybı ya da cansız görünüm gibi olumsuz sonuçlar saçlarımızı oldukça etkiler. Bu durumla başa çıkmak için ise, saç bakım rutinine besleyici saç bakım ürünleri eklemen oldukça önemli.

Nasıl bir bakım uygulamalı?

Düşlediğin güzel saçlara kavuşmak istiyorsan, saçların için en uygun bakımı bulman gerekir. Sert ve mat görünüme engel olan bir bakım rutini şu adımları içermeli:

İlk adım: Isıdan uzak durmak

Düzleştirici, maşa, fön makinesi gibi saçı yoran işlemlerin sık kullanılması nedeniyle saçlar kurur ve matlaşır. Bu nedenle, saçlarını fön makinesi ile kurutmak yerine kendiliğinden kurumasını sağlayarak, maşa ve düzleştiriciyi de haftada bir kere kullanarak saçlarının zarar görüp yıpranmasını önleyebilirsin. Ayrıca zengin formülü ile saçlarına yoğun bakım sağlayıp besleyen bakım ürünlerini, ısıyla şekillendirmeden önce uygulayıp saçlarını koruyabilirsin.

İkinci adım: Besleyici bakım şampuanı

Saçlarındaki kurulukla beraber cansız görünüm ile mücadele eden, ünlü oyuncu Fahriye Evcen'in de favorisi olan L'Oréal Paris Elseve 6 Mucizevi Yağ Besleyici Bakım Şampuanı bizce tam sana göre! 6 değerli çiçek yağından oluşan besleyici şampuan ile kullanmaya başladığın ilk günden itibaren hiç olmadığı kadar yumuşak, canlı ve parlak bir saç görünümü elde edebilirsin.

Üçüncü adım: Yumuşacık, ışıl ışıl saçlar

Düşlediğin parlak ve ipek gibi yumuşak saçlar için, şampuanın dışında kullandığın bakım kremi ve bakım maskesi gibi ürünleri de değiştirmelisin! Şampuan sonrasında besleyici çiçek yağlarına sahip bakım kremini, ardından da bakım maskesini kullanarak saçlarını neme doyurabilirsin.

Dördüncü adım: Şekillendirme aşaması

Saçlarının ekstra yumuşak ve parlak olması için, şekillendirmeden önce hafif ve ince formüllü L'Oréal Paris Elseve Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem'i uygulayabilirsin. Yağlı his bırakmadan, saçı ağırlaştırmadan besleyen bu bakım kremi sayesinde artık saç şekillendirmek çok kolay!

Sence de kuru ve mat saçları değiştirmenin zamanı gelmedi mi? Saçlarını değiştirmek için elseveiledegistir.com'a tıklamaya ne dersin?

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
L'Oréal Paris Elseve 6 Mucizevi Yağ Besleyici Bakım Şampuanı
L'Oréal Paris Elseve 6 Mucizevi Yağ Besleyici Bakım Şampuanı
( Şampuan )
Satın Al
L'Oréal Paris Elseve 6 Mucizevi Yağ Besleyici Bakım Kremi
L'Oréal Paris Elseve 6 Mucizevi Yağ Besleyici Bakım Kremi
( Saç Kremi )
Satın Al
L'Oréal Paris Elseve 6 Mucizevi Yağ Besleyici Maske
L'Oréal Paris Elseve 6 Mucizevi Yağ Besleyici Maske
( Maske )
Satın Al
L'Oréal Paris Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Kremi Kuru ve Sert Saçlar
L'Oréal Paris Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Kremi Kuru ve Sert Saçlar
( Durulanmayan Bakım )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Saç Sırları.com Hindistan Cevizi ve Değerli Yağlar Maskesi'ni denedi!
Yıpranmış ve işlem görmüş saçları hızla iyileştiren bakımı keşfet!
Kuru, yıpranmış saçların saç bakımında yaptığı 5 hata
Kuru, yıpranmış ya da boyalı saçların varsa bu önerimiz senin için!
Tümünü Gör
İnce telli ve kalın telli saçlar neden farklı saç maskesi kullanmalı?
Önemli bir toplantı öncesinde görünümünü tazelemenin 3 yolu!
MBFWI 2. gün notları: Atelier Kikala Defilesi
MBFWI 2. gün notları: Belma Özdemir Defilesi
Tümünü Gör