Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

​Cildine en uygun tonda kızıl saç hangisi?

Bakalım senin ten rengine uygun kızıl tonu hangisiymiş?

Kızıl saç renkleri deyince hepimizin aklına çarpıcı, yoğun bir saç rengi geliyor. Gerçekten de kızıl saç tonlarının bambaşka bir havası var! Sen de saçlarını kızıl tonlarına boyamak istiyorsan ilk yapman gereken seçtiğin tonun ten rengine uygun olup olmadığını bulmak.

Bakalım senin ten rengine uygun kızıl tonu hangisiymiş?

Cilt tonun hangisi?

sıcak cilt tonu

Sıcak cilt tonuna sahip olanlar esmer ya da buğday ten rengine sahip olurlar. 

soğuk cilt tonu

Soğuk cilt tonuna sahip olanlar beyaz, pembe-beyaz ten rengine sahip olurlar.

Kızıl bakır

kızıl bakır saç

Bakır tonları en beğenilen kızıl saç renklerinden. Son birkaç senedir popülerliğini sürdüren kızıl bakır tonu en çok soğuk cilt tonuna sahip olanlara yakışıyor. Beyaz tenlilerin ten rengiyle kızıl bakır harika bir uyum sağlıyor. Buğday ve esmer tenliysen bakır kızıl yerine başka bir kızıl tonunu denemeni öneririz.

Editör önerisi: Kızıl bakırın en sevdiğimiz tonlarından birine Garnier Color Naturals 7.4 Sultan Bakırı ile ulaşabilirsin. Böylece hem içeriğindeki yağlarla saçlarına bakım yapmış, hem de zengin bir saç rengine sahip olmuş olursun.

Garnier Color Naturals 7.4 Sultan Bakırı'nı aşağıda bulabilirsin.

Garnier Color Naturals Saç Boyası 7.4 Sultan Bakırı
Garnier Color Naturals Saç Boyası 7.4 Sultan Bakırı
( Saç Boyası )
Hemen Al

Kızıl kahve

kızıl kahve saç

İşte hem esmerlere, hem de buğday tenlilere, yani sıcak alt tonlu ciltlere yakışan bir kızıl saç rengi tonu! Kızıl kahve, kahve baz üzerine kızıl yansımalara sahip bir saç rengi ve özellikle kahve saçlarında kızıl ışıltılar olmasını isteyenler için ideal tercihlerden!

Tarçın kızıl

tarçın kızıl saç

Güzel kokusuyla tarçını saçlarında da hissetmek isteyenler var mı? Kokusu kadar rengi de bir harika olan tarçının kızılımsı rengi beyaz ten rengine sahip olanlara çok yakışıyor. Ancak pembe-beyaz ten rengine sahipsen bu rengi denemeni önermeyiz çünkü teninin daha da pembe görünmesine neden olabilir.

Koyu kızıl

koyu kızıl saç

Esmer ten rengin varsa koyu kızıl tam sana göre! Özellikle yoğun ve derin tonda bir koyu kızıl saç rengi ten renginle yakaladığı uyumla harika görünmeni sağlar. Tabii sana da baş döndürücü görünümünü tadını çıkartmak kalır.

Editörden öneri: Baş döndürücü görünebilmek için çarpıcı bir saç rengine ihtiyacın var. Bu nedenle Garnier Çarpıcı Renkler 4.60 Yoğun Koyu Kızıl tonu bizce tam da aradığın koyu kızıl tonu!

Garnier Çarpıcı Renkler 4.60 Yoğun Koyu Kızıl'ı aşağıda bulabilirsin.

Garnier Çarpıcı Renkler Saç Boyası 4.60 Yoğun Koyu Kızıl
Garnier Çarpıcı Renkler Saç Boyası 4.60 Yoğun Koyu Kızıl
( Saç Boyası )
Hemen Al

Gece Kızılı

gece kızılı saç

Buğday ten rengine uygun bir kızıl tonu olmadığını mı düşünüyorsun? Bizce yanılıyorsun! Sana önerimiz gece kızılı saç rengi! Sana oldukça gizemli bir hava verecek olan gece kızılı saç renginle eminiz ki kusursuz görüneceksin :)

Editörden öneri: Kızıl saç renginin kalıcı olmasını istiyorsan Garnier Color Naturals 562 Gece Kızılı sça rengini denemeni öneririz.

Kestane kızıl

kestane kızıl saç

Bu kadar parlak bir kızıl saç rengin olsun ister miydin? Ten rengi fark etmeksizin her ten rengine yakışan kestane kızıl saç rengi, özellikle renkli gözlülere de çok yakışıyor.

Editörden öneri: Saç renginin bu kadar parlak olmasını istiyorsan Garnier Color Naturals 4.6 Kestane Kızıl tonuna bir şans vermeni öneririz. Kestane kızıl saçlarınla çok güzel görüneceksin!

Bakır, tarçın, ateş ya da kestane… Hangisini seçmeli?

Bakır, tarçın, ateş ya da kestane… Hangisini seçmeli?


Saçlarını kızıl saç rengine boyatmak istiyorsun ama hangi tonu seçeceğine karar veremiyor musun? Her şeyden önce iki şeyi bilmen gerekir: ilki ten rengine uygun olup olmaması. Eğer açık ten rengine sahipsen, açıktan koyuya tüm kızıl tonları senin için uygun. Ancak bize soracak olursan, yoğun kızıl saç rengi, yüzüne aydınlık bir hava verip,
seni soluk görünümden kurtaracağı için ten rengine çok yakışır. Eğer ten rengin koyuysa, biraz koyu tonda bir kızıl tercih etmeni öneririz çünkü açık kızıl bir saç rengi saçların ve ten rengin arasında bir kontrast oluşturabilir. Koyu kızıl saç renklerinden de kestane kızıl gibi bir renk deneyebilirsin. Ten rengin buğdaysa, turuncu alt tonlar barındıran bakır saç renklerini deneyebilirsin.


Photo credit: istockphoto.com, pinterest.com

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Garnier Color Naturals Saç Boyası 562 Gece Kızılı
Garnier Color Naturals Saç Boyası 562 Gece Kızılı
( Saç Boyası )
Satın Al
Garnier Color Naturals Saç Boyası 4.6 Kestane Kızıl
Garnier Color Naturals Saç Boyası 4.6 Kestane Kızıl
( Saç Boyası )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Patlıcan moru saç rengi hakkında bilmen gereken her şey!
Bakır Kızıl Saç Rengi ve Saç Modelleri
Cadılar Bayramı partisi için çekici saç rengi kızıla ne dersin?
Kızıl saçlılar buraya! Artık dip beyazlarını kolayca kapatabileceksin!
Tümünü Gör
İnceliyoruz: Garnier Color Naturals Saç Boyası
Sana En Çok Yakışacak Sarı Saç Rengini Söylüyoruz!
Kumral saça mor şampuan uygulanır mı?
Buzlu kestane saç rengi nedir, kimlere yakışır?
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Hangisi Sana Göre: En İyi Maybelline Kapatıcılar