Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

​Colorista rehberi: Colorista Spray, Washout ve Bleach saça nasıl uygulanır?

Pratik rehberimiz yardımıyla Colorista'yı nasıl uygulayacağını öğrenebilirsin!

Son zamanlarda herkesin konuştuğu, dillerden düşmeyen L'Oréal Paris Colorista'yı eminiz ki sen de duymuşsundur. Artık ne zaman ve nasıl istersek saçlarımıza istediğimiz görünümü verebiliyoruz! Colorista'yı uygulaması da çok kolay. Yoksa sen de trende uydun ve hemen bir Colorista mı edindin? O zaman aşağıdaki videolar ve rehberimiz yardımıyla bu saç renklerini nasıl uygulayacağını öğrenebilirsin.

Colorista Spray nasıl uygulanır?

Saçlarına yalnızca 1 gün kalıcı saç renkleri katmak isteyenler için Colorista Spray ideal! Hot Pink, Pink, Lavender, Grey, Pastel Blue, Mint, Turquoise seçenekleri ile her güne başka bir renk deneyebilirsin. Tüm saç renklerine uygulanabilen Colorista Spray ilk şampuanlamaya kadar kalıcı.

colorista spray

Uygulama: İlk önce omuzlarına bir havlu ört. Colorista Spray'i çalkala ve yaklaşık 15 cm uzaklıktan saçlarına uygulamaya başla. İster saçlarının uç kısımlarına, istersen de seçtiğin tutamlara uygulayabilirsin. Ardından spreyin kurumasını bekle ve tarayarak sabitle. İşte bu kadar kolay!

Colorista Effects Bleach nasıl uygulanır?

Platin sarısı saç renkleri trendini denemeyi ya da koyu kahve saçlıysan ve Colorista Washout pastel tonları denemek istiyorsan Colorista Effects Bleach tam sana göre! Amonyak içermeyen, yağ özlü yapısıyla Bleach bizim kalbimizi şimdiden fethetti!

Uygulama: Önce saçlarını farklı tutamlara ayır ve topla. Omuzlarını havluyla ört ve kutudan çıkan eldivenleri tak. Renk açıcı pudrayı, oksidan kremin içerisinde döküp renk açıcı kremi ekle ve çalkala. Boyayı, saç boylarına doğru uygulamaya başla. Tüm tutamlara uyguladıktan sonra 30-35 dakika bekle. Ardından banyoda su berraklaşana kadar saçlarını durula. Saçlarını kurut ve dilediğin gibi şekillendir.

Colorista Washout nasıl uygulanır?

Canlı ve pastel saç renklerine Colorista Washout ile ulaşabilirsin! Eğer saçların koyu kahve tonlarındaysa ve Colorista Washout'un pastel saç renklerini denemek istiyorsan, seni önce saç rengini açabilmek için yukarıdaki Colorista Bleach uygulamasına alalım. Sonrasında pastel tonları gönül rahatlığıyla deneyebilirsin!

Uygulama: Omuzlarını havluyla örtüp saçlarını tara ve eldivenleri giy. Colorista Washout'u saçlarına direkt olarak ister saçının tamamına, istersen de sadece uçlara uygula (tabii saçların koyu kahve tondaysa rengini açtıktan sonra). 15-20 dakika bekledikten sonra banyoda su berraklaşana kadar durula. Saçlarını kurulayıp renkli saçlarının tadını çıkart!

“Mermaid Hair" trendi Colorista Washout ile nasıl yapılır?

Saç renklerinde 2017 trendleri arasındaki en sevdiğimiz trendlerden Mermaid Hair'i Colorista Washout'larla yapabilirsin!

Uygulama: Saçını alt ve üst olarak ikiye ayır ve üst kısmı topla. Yine omuzlarına havlu örtüp eldivenlerini tak. Çene hizana kadar pastel pembe tonu, bu noktadan sonra pastel mor tonu, saç uçlarına da pastel mavi tonu uygula. Renkler arası geçişler olabilmesi için renkleri dağıt. 20 dakika bekleyip su berraklaşana kadar durula. Son olarak da kurula ve muhteşem saç renginle göz kamaştır!

Sen de istediğin gibi #renklerleoyna !

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
L'Oréal Paris Colorista Spray Hot Pink
L'Oréal Paris Colorista Spray Hot Pink
( Saç Boyası )
Satın Al
L'Oréal Paris Colorista Washout Blue
L'Oréal Paris Colorista Washout Blue
( Saç Boyası )
Satın Al
L'Oréal Paris Colorista Effects Bleach
L'Oréal Paris Colorista Effects Bleach
( Saç Boyası )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Makyaj şimdi saçlarında: İstediğin gibi renklerle oyna!
Saçındaki mavi, yeşil renkten mi sıkıldın? Colorista Remover ile "bye bye" de!
Sebile Ölmez ile yepyeni Rose Gold trendini deniyoruz!
Saç Sırları.com inceledi: L’Oréal Paris Colorista Spray
Tümünü Gör
Yaz ayları için tropik saç bakımı: Hindistan cevizi saç maskesi!
19 Mayıs özel: Okul törenleri için gençlere göre ve kolay saç modelleri
​Yağlanan, ağırlaşan saçları gizleyebilen saç modelleri!
Kuru saç bakımı: Saçlarına pürüzsüzlüğünü, ışıltısını geri kazandıracak ipuçları!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Düğün İçin En İyi Makyaj Artisti Önerileri