Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

Daha doğal, daha parlak saçlar: Hem de yarı kalıcı şekilde!

Doğal bir saç rengine ne dersin?

Doğal saç renginde radikal bir değişiklik yapmamak istiyor ama saçlarının daha parlak olmasını bir de üstelik bu rengin çok fazla kalıcı olmamasını mı istiyorsun? Eğer bunun mümkün olmadığını düşünüyorsan yanılıyorsun. İşte yanıldığının kanıtı!

Doğal saç renkleri!

Doğallıktan, doğal saç renginden vazgeçemeyenlerden misin? Hatta sırf bu yüzden daha önce saçlarını boyatmamış ya da saçlarını boyatmaya çekiniyor olabilirsin. Ama o günler geride kaldı! Saç renkleri artık yapaylıktan uzak ve doğal.


Matrix’in ColorSync yarı kalıcı saç boyası işte tam da istediğimiz doğal saç renklerini bize sunuyor. Kendi saç renginin tonunu daha derinleştirmek, saçlarına parlaklık katmak istiyorsan bir denemelisin.

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Matrix ColorSync
Matrix ColorSync
( Saç Boyası )
Hemen Al


Sevdiğimiz özellikleri:

ColorSync’teki saç renkleriyle doğal görünümlü sonuçlar elde edebiliyoruz. Yani kendi saç renginin biraz daha parlak versiyonuna ulaşabilirsin. Ayrıca amonyak içermiyor ve saçta bakım etkisi yaratıyor.

20 yıkamaya kadar kalıcı olduğunu da söylemeden geçmeyeyim. Yani kendi saç rengine dönüş yapmak ya da başka bir ton denemek istersen 20 yıkama sonra seçim sana kalıyor!

Kimler için uygun?

ColorSync’in doğal bir görünüm ve saçlarında ekstra parlaklık isteyenler, saçlarını boyatmaya çekinenler için oldukça uygun olduğunu düşünüyorum. Saç renginin sanki belli belirsiz gibi görünmesini istiyor, ayrıca basit ve hızlı bir boyatma işlemi istiyorsan tam sana göre diyebilirim!

İşten güçten, yoğunluktan saçlarını uzun uzun boyatmaya vaktin olamayabilir. 20 dakikalık kısa bir işlemle saçların hemen boyanabilir! Kısa sürede harika bir saç rengi :)

Nerede yaptırabilirsin?

Gelelim bu saç boyasını nerede bulabileceğine! ColorSync saç boyasına sadece uzman Matrix kuaför salonlarından ulaşabilirsin. Sana en yakın kuaför salonuna ulaşmak için buraya tıklayabilirsin.

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Matrix ColorSync
Matrix ColorSync
( Saç Boyası )
Keşfet
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Önemli bir toplantı öncesinde görünümünü tazelemenin 3 yolu!
2018 ilkbahar/yaz sezonunun en trend saç renkleri
Hangi ten rengine, hangi saç renkleri uygun?
Yoğun kadınların rehberi: Koşuşturmada bile kusursuz görünmenin yolları!
Tümünü Gör
İnce telli ve kalın telli saçlar neden farklı saç maskesi kullanmalı?
Önemli bir toplantı öncesinde görünümünü tazelemenin 3 yolu!
MBFWI 2. gün notları: Atelier Kikala Defilesi
MBFWI 2. gün notları: Belma Özdemir Defilesi
Tümünü Gör