Çerezleri içerikleri ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri eklemek ve sitedeki hareketleri analiz etmek için kullanıyoruz. Ayrıca web sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri sosyal medya, reklam ve analiz ortaklarımızla paylaşıyoruz. Daha fazla bilgi için, Çerezler Politikamızı inceleyebilirsiniz.
29/11/2016
Saç Sırları
360 38

​Daha kalıcı kahve tonları ile herkesi büyüle!

Cansu G.

Kahve saç renginin daha kalıcı, daha dayanıklı olmasını istiyorsan doğru yerdesin!

​Daha kalıcı kahve tonları ile herkesi büyüle! ​Daha kalıcı kahve tonları ile herkesi büyüle!
Galeri Görünümü Slayt Görünümü

Kalıcılık, saç boyası konusunda biz kadınların en önemli kriterlerinden biri. Doğru saç boyasıyla saçlarını boyatmadığında birkaç yıkamada boya akar ve o çok sevdiğin renk ne yazık ki kaybolmaya başlar… İşte bu durumu ben de çok sık yaşıyordum ancak yepyeni bir saç boyası ile tanıştım. Şimdi, bu saç boyasının detaylarını incelemek ister misin?

Dirençli kahve tonları

​Daha kalıcı kahve tonları ile herkesi büyüle!

Özellikle saçlarını doğal tonlara boyatan kadınların vazgeçemediği kahve tonları, bu sezon da çok popüler! Küllü, kızıl yansımalı kahve tonları ise bu sezonun hâkim saç renklerinden! Sen de bu trendlerden geri kalmamak, bir an önce saçlarını kahve tonlarına boyatmak istiyorsan sana L'Oréal Professionnel'den, uzun süre dayanıklı olan Inoa Brown Resist saç boyasını öneririm.

Saçlarını kahve tonlarına boyattıktan sonra birkaç kere saçını yıkayınca saç renginin akmaya, kaybolmaya başlamasından şikâyetçiysen bu saç boyasına bir şans vermelisin! Daha kalıcı ve dayanıklı saç renginle eminiz ki herkes sana saç boyanın hangisi olduğunu soracak!

9 farklı kahve tonu seçeneğinden hangisi sana uygun?

​Daha kalıcı kahve tonları ile herkesi büyüle! - 15.25 ​Daha kalıcı kahve tonları ile herkesi büyüle! - 24.65 ​Daha kalıcı kahve tonları ile herkesi büyüle! - 35.12

​Daha kalıcı kahve tonları ile herkesi büyüle! - 45.56 ​Daha kalıcı kahve tonları ile herkesi büyüle! - 55.5 ​Daha kalıcı kahve tonları ile herkesi büyüle! - 64.25

​Daha kalıcı kahve tonları ile herkesi büyüle! - 75.52 ​Daha kalıcı kahve tonları ile herkesi büyüle! - 84.56 ​Daha kalıcı kahve tonları ile herkesi büyüle! - 95.15

9 süper kahve tonu arasından seçim yapmak eminim ki senin için de zordur. Bu nedenle en iyi seçimi yapabilmek için L'Oréal Professionnel danışman kuaförlerinden yardım alabilirsin. Kahve saç renginin harika görüneceğinden ve uzun süre kalıcı olacağından ise emin olabilirsin!

Photo credit: Pixel Formula, Pinterest

Paylaş

​Daha kalıcı kahve tonları ile herkesi büyüle!
Bu görünüm için mutlaka deneyin!
L'Oréal Professionnel INOA Saç Boyası
L'Oréal Professionnel INOA Saç Boyası
( Saç Boyası )
Keşfet
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Türk kahvesi saç rengi hakkında bilmen gereken her şey!
Tarçın kahve saç rengi hakkında bilmen gereken her şey!
Kahve saç renklerinden hangisi sana göre?
7 soruyla en trend soğuk kahve saç renklerinden hangisinin sana uygun olduğunu açıklıyoruz!
Tümünü Gör
Erkek Çocuk Amerikan Saç Kesim Modelleri
Kız Çocuk Kısa Saç Kesim Modelleri
Dökülen saç geri çıkar mı?
Buzul sarısı saç rengi hakkında bilmen gereken her şey!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Rossmann'dan Alabileceğin En İyi 8 Makyaj Malzemesi