Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

Daha parlak saçlar, daha parlak bir sen!

Süper parlak saçlarına "merhaba" de!

Işıl ışıl parlayan bir saç rengi hepimizin hayallerini süslüyor… Yoksa saçlarının asla böyle görünemeyeceğini mi düşünüyordun? O zaman seni hemen parlak saçlara ulaştıracak önerimiz ile tanıştıralım!

Bu önerimiz L’Oréal Paris Casting Créme Gloss! Amonyaksız, besleyici arı sütü içeren Casting Créme Gloss ile saçlarına parlak bir görünüm verirken kendine has tarzını koruyabilirsin, doğal saç renginden de vazgeçmek zorunda kalmazsın.

Doğal saç rengine yakın tonda Casting Créme Gloss tonlarını seçtiğinde kendi saç renginin çok çok daha parlak hali gibi görünür ve sana da bu rengin tadını çıkartmak kalır. Yani saçlarının en parlak haline, doğal saç renkleriyle de kolayca ulaşabilirsin!

Daha parlak, daha yumuşak saçlar!

Tabii doğal görünüm vermekle de bitmiyor. Özellikle boyandıktan sonra saçlarının yumuşaklığını kaybedeceğinden korkuyorsan senin için çok iyi bir haberimiz var! Casting Créme Gloss amonyak içermediği ve besleyici arı sütü içerdiği için saçlar boyandıktan sonra yumuşacık oluyor. Süper parlak doğal saç renginin yanında bir de hayalindeki yumuşacık saçları elde edebiliyorsun. Harika değil mi?

Casting Créme Gloss’un bir diğer sevdiğimiz özelliği ise saçları sürekli, tekrar tekrar boyamayı bir zorunluluk haline getiren dip boyası seanslarını sadece 28 yıkamaya kadar kalıcı formülü sayesinde ortadan kaldırabiliyor. Saçtan kademeli olarak akıyor. Bu sayede saçların tekrar boyanıp boyanmayacağına karar verme rahatlığını sana sunuyor.

Hangi parlak renkleri seçmelisin?

Peki, Casting Créme Gloss’un hangi parlak saç rengini seçmelisin? 18 süper parlak saç rengi arasından seçim yapman zor olabilir çünkü renklerin hepsi bir harika :) Ancak bize sorarsan, saçlarını ilk kez boyayacaksan ten rengine uygun saç renkleriyle işe başlayabilirsin.

Esmer ten rengine sahipsen:

Esmer ten renginin çok daha aydınlık, çok daha canlı görünebilmesi için altın yansımalara sahip altın Casting Créme Gloss 503 Altın Çikolata saç rengine bir şans verebilirsin. Eğer daha sıcak tonları deneyerek saçlarındaki parlaklığın tadını çıkartmak istersen Casting Créme Gloss 535 Sıcak Çikolata tonunu deneyebilirsin. Biraz daha açık bir ton istersen de Casting Créme Gloss 613 Sütlü Kahve tonu saç rengin olmaya aday!

L'Oréal Paris Casting Créme Gloss 613 Sütlü Kahve tonunu aşağıda bulabilirsin.

Casting Crème Gloss 613 Sütlü Kahve
Casting Crème Gloss 613 Sütlü Kahve
( Saç Boyası )
Hemen Al

Buğday ten rengine sahipsen:

Buğday ten rengine hemen hemen her saç rengi çok yakışıyor. Ancak küllü tonlar bir başka yakışıyor! Özellikle saç rengin doğal sarı tonlarındaysa Casting Créme Gloss 810 Parlak Küllü Sarı saç rengi ile doğal saç rengini küllü yansımalarla aydınlatabilirsin. Eğer saçların kahve tonlarındaysa da Casting Créme Gloss 680 Bronz Kahve tonu ten renginle mükemmel uyum sağlayacaktır. Saçların kumral tonlarındaysa da Casting Créme Gloss 700 Parlak Kumral ile saç rengine doğal bir ışıltı verebilirsin.

L'Oréal Paris Casting Créme Gloss 680 Bronz Kahve tonunu aşağıda bulabilirsin.

Casting Crème Gloss 680 Bronz Kahve
Casting Crème Gloss 680 Bronz Kahve
( Saç Boyası )
Hemen Al

Açık ten rengine sahipsen:

Ten rengin açık tonlardaysa ten renginin solgun değil, daha canlı ve dinamik görünmesini sağlayacak renkleri tercih etmelisin. Mesela saçların koyu tonlardaysa Casting Créme Gloss 603 Altın Karamel rengini deneyebilirsin. Ya da saçların açık tonlardaysa Casting Créme Gloss 832 Bal Köpüğü ile saçlarına sıcak yansımalar verebilirsin. Saçların açık kahve tonlarındaysa da Casting Créme Gloss 732 Altın Karamel ile karamel ışıltılarla saçlarına nefis bir parlaklık kazandırabilirsin.

Hangi rengi seçersen seç, ışıl ışıl parlayan saçların ve sen göz kamaştıracaksınız :)

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Casting Crème Gloss 680 Bronz Kahve
Casting Crème Gloss 680 Bronz Kahve
( Saç Boyası )
Satın Al
Casting Crème Gloss 832 Bal Köpüğü
Casting Crème Gloss 832 Bal Köpüğü
( Saç Boyası )
Satın Al
Casting Crème Gloss 603 Altın Karamel
Casting Crème Gloss 603 Altın Karamel
( Saç Boyası )
Satın Al
Casting Crème Gloss 613 Sütlü Kahve
Casting Crème Gloss 613 Sütlü Kahve
( Saç Boyası )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Tuğçe Durak Casting ​​​Crème Gloss ile Saçlarını İlk Kez Boyuyor!
Refika Birgül ile Efsanevi Türk Kahvesi Nasıl Yapılır?
Yaz Sunkiss ile gelir! Güneşten açılmış saçlara özel en havalı saç modelleri!
Colorista Washout #HotPinkHair ve #DenimHair'i deniyoruz!
Tümünü Gör
Dekorasyon zevkine göre senin kumral saç rengini söylüyoruz!
Saç dökülmesinin asıl nedeni ne? Testimizi çöz, sana özel çözüme ulaş!
Beyaz Kapama ve Saç Dolgunlaştırma Etkili Serioxyl Renkli Saç Sprey’i İnceledik !
Hızlı saç uzatmak ve uzun saç bakımı için ihtiyacın olanı bulduk: Elseve Dream Long!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Şeyda Erdoğan Denedi: Tüm Yüze Uygulanabilen Göz Altı Kapatıcısı