Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

Dalgalı saçlar için hızlı ve kolay saç modelleri

Dalgalı saçların için seçtiğimiz hızlı ve kolay saç modellerine göz atmaya var mısın?

Dalgalı saçların için hem kolay, hem de şık saç modelleri mi arıyordun? O zaman doğru yerdesin! Saçların dalgalı olduğu için hemen hemen her saç modeli sana çok yakışacaktır çünkü saçların doğal bir hacime sahip. Yani hangi saç modelini seçersen seç, süper bir sonuç elde edersin :)

Şimdi, dalgalı saçların için seçtiğimiz hızlı ve kolay saç modellerine göz atmaya ne dersin?

Saçlarını hızlıca şekillendirmek için neye ihtiyacın var?

Saçların uzun da olsa, kısa da olsa saçlarını çabucak şekillendirmek için ihtiyacın olan doğru şekillendirici ürünleri kullanmak. Saçların dalgalı olduğu için bizim önerimiz L’Oréal Professionnel Tecni ART Full Volume Şekillendirici Köpük kullanman.

Uzman L’Oréal Professionnel kuaför salonlarında bulabileceğin bu şekillendirici köpük Saç Sırları.com editörleri olarak bizim de favorilerimizden :) Hacim veren ve güçlü tutuşa sahip köpük dokusu sayesinde dalgalarımız daha belirgin oluyor, saçlarımız harika görünüyor!

L'Oréal Professionnel Tecni ART Full Volume Şekillendirici Köpüğü aşağıda bulabilirsin.

Full Volume
L'Oréal Professionnel Tecni ART Full Volume
( Şekillendirici Köpük )
Keşfet

Şimdi, gelelim L’Oréal Professionnel Tecni ART Full Volume Şekillendirici Köpük ile yapabileceğin saç modellerine!

Saçların uzunsa:

Dağınık dalgalı saç modeli

Sadece birkaç dakika içerisinde hazır olmak istiyorsan dağınık dalgalı saç modeli tam sana göre demektir! Saçlarına L’Oréal Professionnel Tecni ART Full Volume Şekillendirici Köpük uygulayıp, aynı yukarıdaki gibi ellerinle baskılayarak köpüğü tüm saçına dağıt.

Ardından fön makinesinin vigo başlığı ile saçlarını şekillendir. İşte dağınık dalgaların hazır!

Sahil dalgalı saç modeli

Yazın en sevdiğimiz yanlarından olan denizden çıktıktan sonra ortaya çıkan dalgalı görünüme artık denize girmeden de ulaşabilirsin! Tecni ART Full Volume Şekillendirici Köpüğü saçlarına uygulayıp saçının her iki tarafını da ör. Ardından örgüleri fön makinesiyle kurut. Örgüleri ortaya çıkan görünüme eminiz ki bayılacaksın!

Dağınık topuz

Bu saç modeli için avcuna bir miktar Tecni ART Full Volume Şekillendirici Köpüğü alıp saçının önce alt, sonra da üst kısımlarına uygula.

Ardından saçını tepede atkuyruğu yapıp bu atkuyruğunu yukarıdaki şekilde bağla ve bu düğümün uçlarını tel tokalarla birleştirerek topuz görünümü elde et. Hem kolay, hem de çok havalı olan bu topuz stilini ister özel davetlerde, istersen de günlük olarak kullanabilirsin.

Saçların kısaysa:

Dalgalı bob

Saçların bob kesimdeyse hızlıca dalgalı bob görünümüne Tecni ART Full Volume Şekillendirici Köpüğü’n yardımıyla ulaşman hiç de zor değil! Köpüğü saçlarına uyguladıktan sonra saçını minik tutamlara ayırıp burgu şekli ver. Sonrasında da bu burguları fön makinesiyle kurut. Burguları açınca dalgalı bob saçların hazır!

Dağınık pixie saçlar

Saçların pixie kesimdeyse çok pratik şekilde havalı bir görünüme ulaşabilirsin. Nemli saçlarına Tecni ART Full Volume Şekillendirici Köpüğü uyguladıktan sonra düz bir fırça ile tarayarak kurut. Ardından yeniden köpük uygulayıp saçlarını dağıtarak şekillendir. Dağınık pixie saçların ve sen eminiz ki çok havalı görüneceksiniz!

Dağınık fönlü saçlar

Saçların kısa olduğu için fön çekmek çok kolay olacaktır; tabii ki bir de Tecni ART Full Volume Şekillendirici Köpük yardımıyla işin daha da kolay :) Saçlarına köpüğü uygulayıp yukarıdaki gibi, yuvarlak fırça yardımıyla fön çekmeye başla. Tüm saçına bu şekilde fön çektikten sonra hazırsın!


Photo credit: Getty Images.com

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
L'Oréal Professionnel Tecni ART Full Volume Köpük
L'Oréal Professionnel Tecni ART Full Volume Köpük
( Şekillendirici Köpük )
Keşfet
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Kadınlar İçin En Havalı Kırık Fön Modelleri
Saç şekillendirmede son nokta: Su şişesiyle dalgalı saç nasıl yapılır?
Doğal dalgalı saç modellerini kolayca elde etmenin yolları!
Uzun süre kalıcı dalgalı saç modeli için 5 ipucu
Tümünü Gör
Dekorasyon zevkine göre senin kumral saç rengini söylüyoruz!
Saç dökülmesinin asıl nedeni ne? Testimizi çöz, sana özel çözüme ulaş!
Beyaz Kapama ve Saç Dolgunlaştırma Etkili Serioxyl Renkli Saç Sprey’i İnceledik !
Hızlı saç uzatmak ve uzun saç bakımı için ihtiyacın olanı bulduk: Elseve Dream Long!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Argan Yağı ve Cilde Olan Faydaları Hakkında Bilmen Gereken 5 Şey