Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

Değişim zamanı: Saç bakım ürünlerini yeni mevsime nasıl uyarlamalı?

Sonbahar mevsimi için saç bakım ürünü önerilerimiz burada!

Sonbahar ayının gelmesiyle birlikte saçlarımız dökülmeye, solgun görünmeye başladı. Her mevsim geçişinde yaşadığımız bu sorunları, bu sezonda minimuma indirmeye karar verdik ve harekete geçtik. Saç bakım ürünlerini sonbahar mevsimine uyarlamak, saçlarını canlandırmak ve ışıl ışıl görünmelerini sağlamak için sen de ürün önerilerimizden yararlanabilirsin.

Kuru saçlara özel: Saçlarını besle

saç bakımı

Mevsim geçişlerinde kullandığın ürünlerin saçlarını beslemesine ve nemlendirmesine dikkat etmelisin. Yaz aylarında güneşin ve denizin etkisiyle yıpranan saçlarını güçlendirmek için zengin aspir yağından yardım isteyebilirsin.  Botanicals Fresh Care'in besleyici Aspir yağı içeriğini kremsi dokuyla bir araya getirerek oluşturduğu Aspir-Besleyici Terapi ile kuru saçlarını canlandırabilir ve mevsime hazırlayabilirsin. 

Editörün önerisi: Sonbahar mevsiminde kullandığın şampuanın yağ özlü olmasına ve nemlendirici özelliği olmasına özen göstermelisin. 

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Botanicals Fresh Care Aspir Besleyici Terapi Bakım Kremi 200 ml
Botanicals Fresh Care Aspir Besleyici Terapi Bakım Kremi 200 ml

Hemen Al

Dökülen saçlara özel:Saç dökülmesini durdur

Sonbaharda karşılaştığımız en büyük saç sorunu, dökülen saç tellerimiz... Saçlarımızı taradığımızda tarakta biriken saç telleri bizim adeta içimizi acıtıyor :( Neyse ki artık tecrübeliyiz, saç dökülmesini nasıl durduracağımızı biliyoruz. L'Oréal Paris Elseve Arginine Direnç Dökülme Karşıtı şampuan ve saç kremini kullanarak saç dökülmesini sonbahar ayında en aza indirebilirsin. İçeriğindeki Arginine sayesinde saç tellerini kökten uca besleyen bu iki, zayıf ve dökülmeye eğilimli saçların kahramanı oluyor.

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

L'Oréal Paris Elseve Arginine Dökülme Karşıtı Şampuan
L'Oréal Paris Elseve Arginine Dökülme Karşıtı Şampuan

Hemen Al

Saçların yağlıysa: Şampuan öncesi maske kullan

sonbahar saç bakımı

'Şampuan öncesi maske mi?' diye şaşırdığını duyar gibiyiz. Saçlarının sürekli yağlanmasından şikayetçiysen sana harika bir önerimiz olacak. L'Oréal Paris Elseve 3 Mucizevi Kil Şampuan Öncesi Kil Maskesi saçları çok çabuk yağlananların imdadına yetişiyor. Saç diplerindeki yağı ve kiri arındıran böylece daha hafif ve ferah saçlara sahip olmanı sağlayan bu maskeyi çok seveceğine eminiz. Sonbahar aylarında saçlarının ağırlaşmasından şikayet edenler bu ürünü mutlaka denemeliler!

Saçların bir türlü şekil almıyorsa: Durulanmayan krem

bakım

Yeni mevsimde karşılaştığımız bir başka sorun ise şekil almayan saçlardır. Mevsim geçişinin yarattığı kuruluk yüzünden bir türlü şekil almayan, kabaran saçlarımız için ışıl ışıl bir çözüm bulduk. L'Oréal Paris Elseve Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem, saçlarımıza tek dokunuşta ipeksi bir yumuşaklık sağlıyor. Durulanma gerektirmeyen bu ürünü, saçlarımızı şekillendirmeden hemen önce uyguluyoruz. Anında emilen, ıslak his bırakmayan bu krem hem saçların elektriklenmesini azaltıyor, hem de parlak bir görünüm veriyor. 


Photo credit:istockphoto.com, pinterest.com

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
L’Oréal Paris Elseve 3 Mucizevi Kil Banyo Öncesi Kil Maskesi
L’Oréal Paris Elseve 3 Mucizevi Kil Banyo Öncesi Kil Maskesi
( Maske )
Satın Al
L'Oréal Paris Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Kremi Her Saç Tipi İçin
L'Oréal Paris Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Kremi Her Saç Tipi İçin
( Durulanmayan Bakım )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
İnce telli ve kalın telli saçlar neden farklı saç maskesi kullanmalı?
Kıvırcık saçlara özel: Buklelerini en doğru şekilde nasıl şekillendirebilirsin?
Kusursuz şekillenen saçlar mümkün mü?
Sizden gelenler: ContentPro yazarlarının yıldız saç bakım ürünü hangisi?
Tümünü Gör
İnce telli ve kalın telli saçlar neden farklı saç maskesi kullanmalı?
Önemli bir toplantı öncesinde görünümünü tazelemenin 3 yolu!
MBFWI 2. gün notları: Atelier Kikala Defilesi
MBFWI 2. gün notları: Belma Özdemir Defilesi
Tümünü Gör