16/03/2017
Saç Sırları
360 38

​Deneyebileceğin Farklı Renkli Saç Modelleri

Deniz Ö.
​Deneyebileceğin Farklı Renkli Saç Modelleri ​Deneyebileceğin Farklı Renkli Saç Modelleri
Galeri Görünümü Slayt Görünümü

Bahar ayları geldiğine göre saç rengimizde biraz değişiklik yapabiliriz. Özellikle bu mevsime çok yakışan renkli saç modellerini mutlaka görmeni tavsiye ederiz. Saç rengi seçimi sana ilk başta zor gelebilir ama Saç Sırları.com sayesinde sana en çok yakışan saç rengini bulabilirsin.

Mavi saç rengi

​Deneyebileceğin Farklı Renkli Saç Modelleri

Mavi saç trendi popülerliğini günden güne arttırıyor. Sokaklarda ve sosyal medyada sıkça gördüğümüz mavi saçlar bizi kendine hayran bırakıyor. Sen de farklı bir saç rengi denemek istiyorsan bu mavi tonuna bir şans verebilirsin. Bu saç rengi ve kakülün uyumuna biz bayılıyoruz.

Turuncu saç rengi

​Deneyebileceğin Farklı Renkli Saç Modelleri - 1

Turuncu saçlar bahar ayına en çok yakışan renklerden birisidir. Sadece saç trendlerinde değil, makyaj ve aksesuar trendlerinde de karşımıza çıkan turuncu renginin enerjisi bir başka güzel. Sen de enerjik ve canlı bir görünüm elde etmek istiyorsan bu rengi denemelisin.

Açık pembe saç rengi

​Deneyebileceğin Farklı Renkli Saç Modelleri - 2

Saçlarında daha açık ve yumuşak bir görünüm elde etmek istersen açık pembe rengini önerebiliriz. L'Oréal Paris Colorista Washout Pink tonuyla pastel tonda, çok tatlı bir pembe saç rengine ulaşabilirsin. Ancak öncesinde saçların koyu tondaysa bu rengi denemeden önce saç rengini açmayı unutmamalısın. Eğer açık ten rengine sahipsen, eminiz ki pembe saç rengi sana çok yakışacaktır. Açık pembe rengi saçlar, aydınlık makyaj stili ile de çok uyumlu; bizden söylemesi! :)

L'Oréal Paris Colorista Washout Pink tonunu aşağıda bulabilirsin.

​Deneyebileceğin Farklı Renkli Saç Modelleri - 3
L'Oréal Paris Colorista Washout Pink Hair
( Saç Boyası )
Hemen Al

Şeker pembesi saç rengi

​Deneyebileceğin Farklı Renkli Saç Modelleri - 5

Saçlarında canlı ve iddialı bir renk istiyorsan bu rengi mutlaka denemelisin. Buğday tenlilere çok yakışan bu renk sayesinde bütün gözler senin üzerinde olacaktır. Saç renginin ilk günkü gibi canlı ve parlak görünmesi için boyalı saç bakımı yapmanı öneriyoruz. Haftada bir gün saçlarına maske yaparak saç renginin kalıcılığını arttırabilirsin.

Yeşil saç rengi

​Deneyebileceğin Farklı Renkli Saç Modelleri - 6

Renkli saçlar arasında en sevdiklerimizden birisi de yeşil saçlar. Özellikle koyu yeşil tonlarındaki saçlar bütün ten renklerine uyum sağlıyor. Baharın gelmesiyle birlikte yeni bir saç rengi arayışına girdiysen bu saç rengine şans vermeni öneririz. Hatta Colorista'nın yepyeni, tek yıkamada çıkan, jel formundaki yeni serisi Hair Makeup ile yeşil saçlar senin olabilir! Nasıl her gün farklı renklerle makyaj yapıyorsak, renkli saçlara her gün farklı renklerle ulaşabiliyoruz. Yani şimdi makyaj saçlarımızda

L'Oréal Paris Colorista Hair Makeup Green tonunu aşağıda bulabilirsin.

​Deneyebileceğin Farklı Renkli Saç Modelleri - 7
L'Oréal Paris Colorista Hair Makeup Green
( Saç Boyası )
Hemen Al

Gri saç rengi

​Deneyebileceğin Farklı Renkli Saç Modelleri - 9

Gri saçların havasına kim karşı gelebilir? Açık tenlilere çok yakışan gri saçlar sayesinde yüzün daha aydınlık ve canlı görünecektir. Bu saç rengiyle koyu makyaj stili ise çok uyumlu. Bahar mevsiminde cıvıl cıvıl görünmek istersen bu kombini mutlaka denemelisin. Gri saçlara 1 gün kalıcı olacak şekilde ulaşabileceğini biliyor muydun? L'Oréal Paris Colorista Spray Grey tonunu ister saçlarının tamamına, ister saçlarının uçlarına, istersen de çeşitli tutamlara uygulayarak kolayca gri saçlara sahip olabilirsin. Bizce çok havalı görüneceksin!

L'Oréal Paris Colorista Spray Grey tonunu aşağıda bulabilirsin.

​Deneyebileceğin Farklı Renkli Saç Modelleri - 10
L'Oréal Paris Colorista Spray Grey
( Sprey )
Hemen Al

Pastel mor saç rengi

​Deneyebileceğin Farklı Renkli Saç Modelleri - 12

Saçlarına mor bir dokunuş yapmaya ne dersin? Bizce saçların koyu tonlardaysa aralara pastel mor ışıltılar eklemeyi mutlaka denemelisin! Saçlarının belirli tutamlarına Colorista Spray Lavender tonunu uygulayıp bu çekici görünüme ulaşabilirsin!

Bakır saç rengi

​Deneyebileceğin Farklı Renkli Saç Modelleri - 13

Farklı renkler yerine kalıcı ve bakır gibi canlı mı canlı bir saç rengi denemek ister misin? Çok dikkat çekici bir renk olan bakır kızıl saç rengi, bizce bakışları üzerinde toplamak için ideal bir renk! Colorista Paint Copper Blonde ile bakır saç renginle göz kamaştırabilirsin! 

Editörün önerisi: Saç rengin değiştiğinde saç bakım rutinini de değiştirmen gerekir çünkü özellikle canlı veya pastel renkler daha çabuk açılmaya meyillidir; parlaklığını ve canlılığını korumak için ekstra bakım gerekir. Bu nedenle boyalı saçlara yönelik bakım şampuanı, bakım kremi ve maskeleri kullanmak önemlidir.

Unicorn saç rengi

​Deneyebileceğin Farklı Renkli Saç Modelleri - 14

Bütün bir yıl sosyal medyada, ünlü yıldızların saçlarında, her yerde “unicorn hair” denilen ve pastel renklerin bir arada kullanıldığı saç trendini gördük! Bütün sene karşılaşmışken bir denemek artık şart oldu! 

Colorista Spray Pastel Pink ve Mint rengini saçlarının farklı tutamlarına uygulayarak bizce sen de bu trende bir şans vermelisin :)

Gökkuşağı saç rengi

​Deneyebileceğin Farklı Renkli Saç Modelleri - 15

İşte tam bir özel davet görünümü! Yukarıda da gördüğün gibi Colorista Spray Mint, Lavender, Pastel Pink ve Pastel Blue tonları ile kolayca bu görünüme ulaşabiliyorsun. Bizce özel davetlere giderken bu saç rengini denemekte yarar var.

Rose gold saç rengi

​Deneyebileceğin Farklı Renkli Saç Modelleri - 16

Rose gold trendi saçlara da sıçradı. Pembe altın ışıltılı saçlara biz bayılıyoruz. Bu saç rengi özellikle yaz aylarında harika görünüyor. Sen de yılın yaz trendlerine uygun bir saç rengi seçmek istiyorsan bu rengi deneyebilirsin. Rose gold saçlara en çok örgülü topuz, atkuyruğu ve dalgalı saç modelleri yakışıyor.

Renkli balyaj saç rengi

​Deneyebileceğin Farklı Renkli Saç Modelleri - 17

Balyaj trendini zaten çok seviyorduk ama renkli balyajlara adeta bayılıyoruz! Saçlarını arasındaki ince saç tutamlarına pembe, mavi, mor, kırmızı gibi renkli tonlar ekleyerek saç rengini anında canlandırabilirsin. Bob veya orta uzunluktaki saçlarını Colorista balayage trendiyle daha dikkat çekici hale getirebilirsin.

Renkli ombre saç rengi

​Deneyebileceğin Farklı Renkli Saç Modelleri - 18

Ombre trendi günden güne popülerliğini arttırıyor. 2019 saç trendlerinde renkli ombreler karşımıza çıktı ve itiraf edelim biz çok sevdik! Saçlarının uçlarını mavi, pembe veya mor gibi çılgın renklere boyayarak ombre trendine renkli bir dokunuş yapabilirsin. Instagram dünyasında da renkli ombreler sık sık karşımıza çıkan bu saç trendi festivallerde ve havuz partilerinde harika görünüyor. 

Bu görünüme ulaşmak için L’Oréal Paris Colorista’nın renkli saç boyalarını kullanabilirsin. Son dönemde çok konuşulan bu renkli saç boyaları ile görünümüne renk katabilirsin!

Çift saç rengi

​Deneyebileceğin Farklı Renkli Saç Modelleri - 19

Sosyal medyanın en taze saç trendlerinden biri; çift saç rengi! Cıvıl cıvıl renkleri hepimiz çok seviyoruz. Saçlarına bu cıvıl cıvıl renkleri kattığında hem görünümüne, hem de hayatına birazcık eğlence katacağına emin ol! Saçlarının iki yarısını farklı renge boyararak çılgın bir görünüm elde edebilirsin. Saçlarında tek renkten sıkılanlara çift saç rengi trendi ilaç gibi gelecektir. Saçlarını iki farklı renge boyattıktan sonra Instagram'ın yeni fenomeni sen olabilirsin. 

Deniz kızı saç modeli

​Deneyebileceğin Farklı Renkli Saç Modelleri - 20

En taze ve en renkli saç modası: Deniz kızı renkleri! Özellikle yaz kızları bu rengi çok sevecektir. Yaz mevsiminin enerjisini ve canlılığını gösteren bu renkler fotoğraflarda harika görünüyor! Saçlarını deniz kızı renklerine boyattıktan kısa bir süre sonra fenomen olacağını tahmin edebiliyoruz.

Undone saçlar

​Deneyebileceğin Farklı Renkli Saç Modelleri - 21

Saç uçlarımızı renklendirdiğimiz colombré trendi dışında bir de saç diplerine uygulanmadan, yalnızca saçın farklı tutamlarına uygulanan “undone" dediğimiz renkli saç trendi var.

Bu trendde istediğin rengi saçlarının farklı tutamlarına uygulayarak, havalı bir görünüm elde edebiliyorsun.

Renkli şekilli saç modeli

Bu saçlarda toka falan yok, tamamen renkli sprey boyalarla yapıldı! Artık toka kullanmadan da saçlarına çeşitli şekiller verebilirsin. Yıldızlar, daireler, kalpler…

Sen hangi şekli istiyorsan buna uygun stencil kalıbını saçının üzerine tutup sprey boya ile saçlarını boyuyorsun ve süper farklı bir görünüm ortaya çıkıyor! Saçlarını farklı renklere boyadığında “Saç rengine bayıldım!" diyenlerin sayısı şaşıracağın şekilde artar! Sadece yakın arkadaşların değil, tüm çevren renkli saçlarının sana ne kadar yakıştığını söyler. Bizden söylemesi!

Bu saç rengine sahip olmak için kullanabileceğin gri saç boyaları ve saç boyama yöntemleri hakkında bilgi almak için bu içeriğimizi okuyabilirsin.


Paylaş

​Deneyebileceğin Farklı Renkli Saç Modelleri
Bu görünüm için mutlaka deneyin!
L'Oréal Paris Colorista Washout Blue
L'Oréal Paris Colorista Washout Blue
( Saç Boyası )
Satın Al
L'Oréal Paris Colorista Washout Pink Hair
L'Oréal Paris Colorista Washout Pink Hair
( Saç Boyası )
Satın Al
L'Oréal Paris Colorista Spray Grey
L'Oréal Paris Colorista Spray Grey
( Sprey )
Satın Al
L'Oréal Paris Colorista Hair Makeup Green
L'Oréal Paris Colorista Hair Makeup Green
( Saç Boyası )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Lila saç boyası nedir, nasıl kullanılır?
Lila saç boyası nedir, nasıl kullanılır?
Mavi Saç Boyası Nedir, Nasıl Kullanılır?
Mavi Saç Boyası Nedir, Nasıl Kullanılır?
Pembe saç boyası: Nasıl Kullanılır, Saç Nasıl Pembe Yapılır?
Pembe saç boyası: Nasıl Kullanılır, Saç Nasıl Pembe Yapılır?
Kulak arkası saç boyama nedir, nasıl yapılır?
Kulak arkası saç boyama nedir, nasıl yapılır?
Tümünü Gör
Kınanın Saça Faydaları Nelerdir?
Kınanın Saça Faydaları Nelerdir?
TikTok Saç Hilelerini Denedik!
TikTok Saç Hilelerini Denedik!
Deniyoruz: Elseve Sarı Saç Kurtarıcı Mor Sıvı Bakım Kremi!
Deniyoruz: Elseve Sarı Saç Kurtarıcı Mor Sıvı Bakım Kremi!
Bella Topuzu Saç Modeli Nasıl Yapılır?
Bella Topuzu Saç Modeli Nasıl Yapılır?
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Yükselen Burç Nedir? Özellikleri Nelerdir?