26/07/2021
Saç Sırları
360 38

Deniyoruz: Elseve Komple Onarıcı 5 Serisi!

Deniz Ö.
Deniyoruz: Elseve Komple Onarıcı 5 Serisi! Deniyoruz: Elseve Komple Onarıcı 5 Serisi!
Galeri Görünümü Slayt Görünümü

Saçların pek çok yıpranma sebebi olabilir: Saçı boyamak, sık sık düzleştirmek veya şekillendirmek için ısılı işlemler yapmak yanında, günlük yıpranmalar ve özellikle de yazın deniz ve havuzdan kaynaklanan yıpranmalar sonucunda saçlar eski canlılığını kaybedebiliyor. Peki yıpranan saçlarını onarmak için hangi şampuanı kullanabileceğini biliyor musun? Yıpranan saçlarımız için Elseve Komple Onarıcı 5 serisini denedik ve tüm yorumlarımızı seninle paylaşmaya geldik!

Yıpranmış saçın 5 belirtisi nelerdir?

Deniyoruz: Elseve Komple Onarıcı 5 Serisi!

Yıpranan saçlarımız için bulduğumuz harika çözümü seninle paylaşmadan önce, yıpranmış saçın 5 belirtisine değinmek istedik. Saçının yıprandığını nasıl anlayabileceğini biliyor musun?

Birçoğumuz sık sık düzleştirici, fön ve maşa gibi ısılı saç şekillendiricilerini kullanıyoruz. Saçların yıpranmasına neden olan en önemli nedenlerden biri de ısılı işlemleri sıklıkla tekrar etmek. Bununla birlikte, saç boyalarının da saçların yıpranmasında rolü büyük fakat sadece bunlarla da sınırlı değil. Saç günlük olarak da yıpratıcı faktörlere maruz kalabiliyor, özellikle de yaz aylarında deniz ve havuz da saç yıpranması üzerinde son derece etkili. Peki, saçlarının yıprandığını nasıl anlayabilirsin?

İşte saç yıpranmasının 5 belirtisi:

- Sert saçlar
- Kuru saçlar
- Yıpranmış görünüm
- Kırık saç uçları
- Güçsüz saçlar

Eğer saçlarında saydığımız bu 5 belirti varsa, saçlarına kökten uca onarıcı bir bakım yapma zamanın gelmiş demektir. İşte Elseve Komple Onarıcı 5 serisi de tam burada devreye giriyor. Saçlarının eskisi gibi canlı olmasını ve yeniden hayat bulmasını istiyorsan, bu saç onarıcı şampuan serisini mutlaka denemelisin. Biz yıpranan saçlarımızda Elseve Komple Onarıcı 5 serisini düzenli olarak denedik ve sonucu kendi gözlerimizle gördük! Şimdi gel yıpranmış saçın 5 belirtisine 1 çözüm sunan Komple Onarıcı 5 şampuan, saç kremi, saç maskesi ve S.O.S kremden oluşan bu seriye daha yakından bakalım.

L’Oréal Paris Elseve Komple Onarıcı 5 Serisi

Deniyoruz: Elseve Komple Onarıcı 5 Serisi! - 1

Yıpranmış saçlarının yeniden hayat bulması ve canlı saçlar için Elseve Komple Onarıcı 5 serisi, tüm ürünleriyle birlikte harika bir seçim. Saçlara onarıcı bakım yapan bu seri, formülündeki Keratin XS içeren onarıcı konsantre ile, yıpranmış saçın 5 problemine 1 çözüm sunuyor. Ayrıca serinin formülünde bulunan seramid ise saçın özüne nüfuz ederek, saçların kökten uca yeniden yapılandırılmasına yardımcı oluyor.

Biz Elseve Komple Onarıcı 5 serisini kullanmaya başladığımızdan beri, saçlarımızın yeniden hayat bulduğunu, çok daha canlı göründüğünü fark ettik. Elseve Komple Onarıcı 5 Şampuan ve Saç Kremini düzenli olarak her banyoda, saç maskesini haftada 1-2 kez, S.O.S Koruyucu-Kurtarıcı Krem'i ise her banyodan sonra ve gün içinde gerekli gördüğümüz anlarda kullanarak gerçekten de fark edilir bir sonuç elde ettik.

Elseve Komple Onarıcı 5 yorumlarımıza gelirsek….

L’Oréal Paris Elseve Komple Onarıcı 5 Şampuan

Deniyoruz: Elseve Komple Onarıcı 5 Serisi! - 2

Yıpranmış saçların 5 belirtisine karşı 1 çözümün ilk adımı Elseve Komple Onarıcı 5 Şampuan. Formülündeki Keratin XS içeren onarıcı konsantre sayesinde saçların yeniden hayat bulmasını, dipten uca onarılmasını ve canlanmasını sağlıyor.

Elseve Komple Onarıcı 5 Şamuan’ın saçlarda bıraktığı yumuşacık his ise daha ilk kullanımda fark ediliyor. Bu şampuanı düzenli olarak kullandığımızda, yıpranmış saçlarımızın eskiye oranla çok daha yumuşak, canlı ve sağlıklı göründüğünü fark ettik. O eski sert, güçsüz, kuru ve kırık uçlu saçlarımızı hemen unuttuk bile!

Elseve Komple Onarıcı 5 Şampuan'ı incelemek için buraya tıklayabilirsin.

Deniyoruz: Elseve Komple Onarıcı 5 Serisi! - 3
L'Oréal Paris Elseve Komple Onarıcı 5 Şampuan
( Şampuan )
Hemen Al

Elseve Komple Onarıcı 5 Bakım Kremi

Deniyoruz: Elseve Komple Onarıcı 5 Serisi! - 5

Yıpranmış saçların diğer bir problemi ise yıkandıktan sonra zor taranıyor olmaları. Sertleşen, kuruyan ve uçları kırılan saçları açmak, banyodan sonra bazen işkenceye dönüşebiliyor. Elseve Komple Onarıcı 5 Bakım Kremi de, formülündeki Keratin XS içeren onarıcı konsantre ile saçların yeniden yapılandırılmasını sağlıyor.

Bu yıpranmış saçlar için saç kremi, kolay tarama sağladığı gibi saçların onarılmasına ve yapılandırılmasına da yardımcı oluyor. Elseve Komple Onarıcı 5 Şampuan ile her banyoda düzenli olarak kullanıldığında, sonuç gerçekten ipek gibi yumuşacık saçlar oluyor.

Elseve Komple Onarıcı 5 Saç Maskesi

Deniyoruz: Elseve Komple Onarıcı 5 Serisi! - 6

Yıpranmış saçlar için saç maskesi uygulamak son derece önemli bir adım. Saç maskesinin sağladığı yoğun bakım etkisi gerçekten de fark yaratıyor. Elseve Komple Onarıcı 5 Saç Maskesi, formülündeki Keratin XS içeren %10 oranındaki onarıcı konsantre sayesinde saçları yoğun bir şekilde onarmaya yardımcı oluyor.

Hem kendin için hem de saçların için her zaman daha fazlasını istiyorsan, Elseve Komple Onarıcı 5 Maske, kullanabileceğin en iyi yıpranmış saç maskelerinden biri. Bu maskeyi haftada 1-2 kez şampuan ve bakım kreminden sonra saçlarına uyguladığında, ne kadar çok fark ettiğini, saçlarının yumuşacık ve onarılmış olduğunu göreceksin.

Elseve Komple Onarıcı 5 Saç Maskesi'ni incelemek için buraya tıklayabilirsin.

Deniyoruz: Elseve Komple Onarıcı 5 Serisi! - 7
L'Oréal Paris Elseve Komple Onarıcı 5 Maske
( Maske )
Hemen Al

Elseve Komple Onarıcı 5 S.O.S Koruyucu-Kurtarıcı Bakım Kremi

Deniyoruz: Elseve Komple Onarıcı 5 Serisi! - 9

Saçlarına hızlı ve acil durum bakımı yaman gerektiği zamanlarda, Elseve Komple Onarıcı 5 S.O.S Bakım Kremi gerçek bir kurtarıcı. Formülündeki Keratin XS içeren onarıcı konsantre sayesinde yıpranmış, sert, kuru, güçsüz ve kırık uçlu saçlarının daha ilk kullanımda gözle görülür bir şekilde onarılmasını sağlayabilirsin.

Elseve Komple Onarıcı 5 S.O.S Bakım Kremi’nin bizi en etkileyen özelliği, 1 kullanımda saçların %98 onarım* sağlaması. Bu bakım kremini saçlarını kurutmadan veya şekillendirmeden önce kullanabilirsin. Islak ya da kuru saça uygulanabildiği için ihtiyaç duyduğun her an saçlarının yeniden hayat bulması ve canlanması için kullanabilirsin. 

* Instrumental testler, S.O.S Koruyucu-Kurtarıcı Bakım Kremi için

Elseve Komple Onarıcı 5 Ekspres Bakım Spreyi

Deniyoruz: Elseve Komple Onarıcı 5 Serisi! - 10

Şekillendirme işlemleri veya dış etkenler gibi sebepler ile yıpranan saçların hızlı bir şekilde onarılmasını sağlamak için L'Oréal Paris Elseve Komple Onarıcı 5 Ekspres Bakım Spreyi'ni kullanabilirsin. Kalendula özü, Pro-Keratin ve parlaklık serumu içeren formülü sayesinde saça ekspres bakım sağlayan bu sıvı saç kremi, çift fazlı bir yapıya sahip. Yıpranmış saçları ve kırık uçları onarmaya yardımcı olurken, saçları dış etkenlerden koruyor ve kolay tarama sağlıyor. L'Oréal Paris Elseve Komple Onarıcı 5 Ekspres Bakım Spreyi ıslak veya kuru saçlarının boylarına, durulamaya gerek kalmadan uygulayabilirsin. Uyguladıktan sonra saçlarının çok daha parlak ve yumuşak olduğunu fark edeceksin. 

Paylaş

Deniyoruz: Elseve Komple Onarıcı 5 Serisi!
Bu görünüm için mutlaka deneyin!
L'Oréal Paris Elseve Komple Onarıcı 5 Şampuan
L'Oréal Paris Elseve Komple Onarıcı 5 Şampuan
( Şampuan )
Satın Al
L'Oréal Paris Elseve Komple Onarıcı 5 Maske
L'Oréal Paris Elseve Komple Onarıcı 5 Maske
( Maske )
Satın Al
L'Oréal Paris Elseve Komple Onarıcı 5 Saç Kremi
L'Oréal Paris Elseve Komple Onarıcı 5 Saç Kremi
( Saç Kremi )
Satın Al
Elseve Komple Onarıcı 5 S.O.S Koruyucu Kurtarıcı Bakım Kremi
Elseve Komple Onarıcı 5 S.O.S Koruyucu Kurtarıcı Bakım Kremi
( Durulanmayan Bakım )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
TikTok Saç Hilelerini Denedik!
TikTok Saç Hilelerini Denedik!
Saç Bakımında Asitler Ne İşe Yarar?
Saç Bakımında Asitler Ne İşe Yarar?
Tiktok'ta Viral Olan Saç Trendlerini İnceliyoruz!
Tiktok'ta Viral Olan Saç Trendlerini İnceliyoruz!
Saç Köklerini Güçlendirmek İçin Uygulanabilecek Yöntemler
Saç Köklerini Güçlendirmek İçin Uygulanabilecek Yöntemler
Tümünü Gör
TikTok Saç Hilelerini Denedik!
TikTok Saç Hilelerini Denedik!
Deniyoruz: Elseve Sarı Saç Kurtarıcı Mor Sıvı Bakım Kremi!
Deniyoruz: Elseve Sarı Saç Kurtarıcı Mor Sıvı Bakım Kremi!
Bella Topuzu Saç Modeli Nasıl Yapılır?
Bella Topuzu Saç Modeli Nasıl Yapılır?
Erkek Katlı Saç Kesim Modelleri
Erkek Katlı Saç Kesim Modelleri
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Maskara Sürerken Kirpiklerinizi Hint Yağı İle Besleyin