Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

Doğada olmayı sevenlere uygun tatil rotaları

Doğanın içinde tatil yapmayı sevenler buraya!

Doğanın içinde yeşilin ve mavinin birleştiği en özel noktada olmayı kim sevmez? Şehrin gürültüsünden uzak, mis gibi havayı içine çekerek huzurlu bir tatile biz hayır demeyiz. Kimileri büyük şehirlerde kaybolmayı severken, bazıları da doğanın en içinde tatil yapmaktan keyif alıyor. 

Sen de bu yazıyı sonuna kadar okumaya karar verdiğine göre tam bir doğa tutkunusun. Öyleyse, yalnızca doğayla iç içe insanların bildiği bu 5 harika hissi sen de yaşıyor olmalısın!

Bugün senin gibi doğada olmayı sevenlere özel, uygun tatil rotalarını bir araya getirdik. Bu sene tatil sezonunu bitirmiş olabilirsin ancak doğa anaya tekrar hayran kalacağın bu yerleri en yakın zamanda görmen umuduyla!


Kaş 

Kaş: mavi ve yeşilin buluşması

Kaş'ın doğasına diyecek tek bir sözümüz yok! Kalabalık tatil noktalarından uzakta, gözümüzün sadece mavi ve yeşili görebildiği Kaş'a hayran olmamak mümkün mü? Kaş'ın tuzlu suyunu yuttuktan sonra bir daha başka tatil rotası arayışına girmek istemeyeceksin. En lezzetli deniz ürünleri, Akdeniz mezeleri ve en doğalından taptaze meyveler... Yaz mevsiminin bittiğine üzülme! Kaş'ta sıcak havalar Kasım sonuna kadar devam ediyor. Sonbaharın ortasında yazı yaşamak için Kaş'a hafta sonu kaçamağı yapmaya ne dersin?

Karadeniz yaylaları

Karadeniz'de doğayla iç içe!

Türkiye'deki gizli cennetlerden biri de kuşkusuz Karadeniz'in en yüksek ve en yeşil yaylalarıdır. Özellikle Doğu Karadeniz'in bin bir ton yeşilini gördükten sonra gözlerin başka rengi uzun bir süre kabul etmeyecektir. Ortalama bir hafta-10 gün süren Karadeniz yayla turunda şehrin stresinden, kalabalığından arınmış hissedecek ve doğanın ne kadar kusursuz olduğunu anlayıp, en yakın tatilde tekrar Karadeniz'e gitmeye can atacaksın. 

Editörün önerisi: Doğal içerikli şampuanını çantana atmayı unutma!

Botanicals Fresh Care Aspir Besleyici Terapi Şampuan 400 ml
Botanicals Fresh Care Aspir Besleyici Terapi Şampuan 400 ml
( Şampuan )
Hemen Al


Kaz dağları

Kaz Dağları'nda kamp ateşi

Antik dönemlerde bu yana bir çok efsaneye konu olan Kaz Dağları, ülkemizin en büyük zenginliklerinden biridir. Yoğun geçen haftanın stresini atmak, ailen veya arkadaşlarınla keyifli bir hafta sonu kaçamağı yapmak için Kaz Dağları'na gidebilirsin. Kendine özgü doğası, kanyonu, şelaleleriyle ünlü Kaz Dağları kamp yapmak için de ideal! Doğanın içinde günlük yaşamını sürdürmek, kendini tamamen yeşile teslim etmek istiyorsan istikamet Kaz Dağları!

İskoçya Highland gezisi

İskoçya Highland'de yeşile doy

Dizilerde, filmlerde gördüğümüz İskoçya Highland bölgesinin hayranı olmayan var mı? Bozulmamış doğası, vahşi hayvanları ve lezzetli yemekleriyle meşhur bu bölge, bizim de mutlaka gitmek istediğimiz yerlerin başında geliyor. İskoçya'nın dağlık kuzey ve batı bölgesini oluşturan Highland bölgesi her yıl dünyanın dört bir  yanından binlerce turist ağırlıyor. Doğa severlerin sürekli ziyaret ettiği İskoçya Highland bölgesine gidersen, o bölgeye özel Hairy Coos diye bilinen inekleri sevmeden tatilini bitirmemelisin!

Editörün önerisi: Saç maskeni yanından ayırma.

Botanicals Fresh Care Aspir Besleyici Terapi Maske 200 ml
Botanicals Fresh Care Aspir Besleyici Terapi Maske 200 ml
( Maske )
Hemen Al


Kenya 

Kenya'da safari

Kenya denilince akla ilk olarak safari geliyor. Vahşi hayvanları doğalarında görmek, onlara hiç olmadığı yaklaşmak için Kenya'da safari turu yapabilirsin. Büyük Göç'ün ev sahibi olan Kenya'da daha önce hiç görmediğin hayvanlarla tanışma fırsatı bulabilir, bambaşka kültürleri görebilirsin. Kenya'ya en az 10 günlüğüne giderek, yerel insanları yakından tanımanı ve kültürlerine şahit olmanı öneriyoruz. 


Botanicals Fresh Care: Doğal bakım

Madem sen de şehrin kalabalığından kaçtığın zamanlarda doğada olmayı seviyorsun; öyleyse silikonsuz, parabensiz ve renklendiricisiz formüle sahip, sürdürülebilir yaşam felsefesi ve işbirliği değerleriyle yola çıkan Botanicals Fresh Care ürünlerini mutlaka denemelisin. 

Daha önce de Saç Sırları editörleri olarak defalarca söylediğimiz gibi, Botanicals Fresh Care ürünlerinin en sevdiğimiz yanlarından biri; çevreye duyarlı bir üretim sürecinden geçerek geri dönüştürülmüş şişelerde tüketiciye sunuluyor olmaları. Doğanın bir parçası olarak sen de Botanicals Fresh Care ürünlerini kullanarak hem saçlarına, hem de doğaya kocaman bir iyilik yapmış olacaksın!

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Botanicals Fresh Care Kişniş Güç Kaynağı Bakım Kremi 200 ml
Botanicals Fresh Care Kişniş Güç Kaynağı Bakım Kremi 200 ml
( Saç Kremi )
Satın Al
Botanicals Fresh Care Kişniş Güç Kaynağı Şampuan 400 ml
Botanicals Fresh Care Kişniş Güç Kaynağı Şampuan 400 ml
( Şampuan )
Satın Al
Botanicals Fresh Care Kişniş Güç Kaynağı Maske 200 ml
Botanicals Fresh Care Kişniş Güç Kaynağı Maske 200 ml
( Maske )
Satın Al
Botanicals Fresh Care Aspir Besleyici Terapi Balsam Krem 100 ml
Botanicals Fresh Care Aspir Besleyici Terapi Balsam Krem 100 ml
( Durulanmayan Bakım )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
İnce telli ve kalın telli saçlar neden farklı saç maskesi kullanmalı?
Kıvırcık saçlara özel: Buklelerini en doğru şekilde nasıl şekillendirebilirsin?
Kusursuz şekillenen saçlar mümkün mü?
Sizden gelenler: ContentPro yazarlarının yıldız saç bakım ürünü hangisi?
Tümünü Gör
İnce telli ve kalın telli saçlar neden farklı saç maskesi kullanmalı?
Önemli bir toplantı öncesinde görünümünü tazelemenin 3 yolu!
MBFWI 2. gün notları: Atelier Kikala Defilesi
MBFWI 2. gün notları: Belma Özdemir Defilesi
Tümünü Gör