Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

Doğal dalgalı saç modellerini kolayca elde etmenin yolları!

Doğal dalgalı saç modellerini elde etmenin yolunu açıklıyoruz!

Bazılarımız sanki hiç el değmemiş gibi görünen, dağınık dalgaları tercih ederken, bazılarımız da parlak, belirgin ama yine de doğal görünen dalgalarımız, buklelerimiz olsun istiyoruz! Sen hangi taraftasın? Aslında hangi görünümü seçersen seç doğal dalgaları, doğal içerikli ürünlerle saçlarını besleyerek de elde edebilirsin.

Doğal görünümler için doğal ürünler kullan!

Doğal dalgalı görünümleri, belirgin bukleleri oluşturmak için saçlarının şekillendikten sonra pürüzsüz görünmesi oldukça önemli. Ortaya çıkan dalgalar her ne kadar salaş görünse de elektriklenmiş, kabarmış, kuru saçlarda pek hoş bir görünüm ortaya çıkmıyor. Bu nedenle saçlarını besleyen ürünlerle şekillendirmeni öneririz.

Özellikle de doğal kaynaklı içeriklere sahip, saçı ağırlaştırmadan şekillendiren ürünleri tercih etmeni öneririz. Bu ürünler saçlarını çok daha kolay kontrol altına almanı sağlarken, doğal içerikleriyle de saçlarını besler ve daha belirgin dalgaları, bukleleri elde edebilmeni sağlar. Aşağıda sana önerdiğimiz doğal kaynaklı ürünlerle işe başlayabilirsin!

Fönle doğal dalgalı görünüm

Doğal dalgalarının belirgin olmasını istiyorsan, fön makinesinden yardım alarak saçlarını şekillendirebilirsin. Ancak öncesinde saçlarının ısıdan korunmasını sağlayacak ve pürüzsüz dalgalar elde etmeni sağlayacak şekillendirici krem kullanmanı öneririz.

Argan yağı ve Hindistan cevizi yağı içeren Kérastase Aura Botanica Lait de Soie, elektriklenme önleyen bakım sütünden yardım alabilirsin. Silikonsuz, parabensiz, 96 saat boyunca pürüzsüz saçlara ulaşmamızı sağlayan bu ürünle beraber dalgaların harika görünecek!

Kérastase Aura Botanica Lait de Soie'yi aşağıda bulabilirsin.

Kerastase Aura Botanica Lait De Soie Bakım Sütü
Kerastase Aura Botanica Lait De Soie Bakım Sütü
( Durulanmayan Bakım Kremi )
Hemen Al

Isısız plaj dalgalı görünüm

Plaj dalgalı saçların bohem havasına bayılıyoruz! Sanki denizden çıkmış gibi dalgalı görünüme ulaşmak için de Kérastase Aura Botanica Eau de Vague plaj dalgası spreyinden yardım alabilirsin.

Saçta plaj dalgası etkisi yaratan bu sprey, ıslak saçın üzerine uygulanıyor. Diğer plaj dalgası spreyleri gibi saçta kuru bir his, çatırdama yapmıyor. Dalgaların yumuşacık oluyor ve doğal görünüyor. Tabii mis gibi kokması da cabası! :)

Kérastase Aura Botanica Eau de Vague Spreyi aşağıda bulabilirsin.

Kérastase Aura Botanica Eau De Vagues Hacim Spreyi
Kérastase Aura Botanica Eau De Vagues Hacim Spreyi
( Saç Spreyi )
Hemen Al

Belirgin bukleler

Gelelim kıvırcık saçların buklelerini belirginleştirmeye. Buklelerin kıvır kıvır, belirgin olsun istiyorsun ama saçlarını şekillendirdikten sonra ortaya kabarmış, elektriklenmiş bir görünüm çıkıyor değil mi? İhtiyacın olan, buklelerini sertleştirmeden belirginleştiren şekillendirici krem!

Yukarıdaki videodaki gibi önceden elektriklenen bukleler, Kérastase Aura Botanica Créme de Boucles bukle belirginleştirici krem ile beraber oldukça belirgin bir görünüm kazanıyor. Murumuru Yağı ve Meksika Aloe Vera özleri içeren bu kremi, buklelerin ıslakken uygulayabilir, saçlarının kendiliğinden kurumasına izin verdikten sonra tatlı buklelerinin tadını çıkartabilirsin!

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Kérastase Aura Botanica Eau De Vagues Hacim Spreyi
Kérastase Aura Botanica Eau De Vagues Hacim Spreyi
( Saç Spreyi )
Satın Al
Kerastase Aura Botanica Lait De Soie Bakım Sütü
Kerastase Aura Botanica Lait De Soie Bakım Sütü
( Durulanmayan Bakım Kremi )
Satın Al
Kerastase Aura Botanica Creme De Boucles Bukle Belirginleştirici Krem
Kerastase Aura Botanica Creme De Boucles Bukle Belirginleştirici Krem
( Şekillendirici Saç Kremi )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Kadınlar İçin En Havalı Kırık Fön Modelleri
Saç şekillendirmede son nokta: Su şişesiyle dalgalı saç nasıl yapılır?
Uzun süre kalıcı dalgalı saç modeli için 5 ipucu
Dalgalı saçlar için hızlı ve kolay saç modelleri
Tümünü Gör
Dekorasyon zevkine göre senin kumral saç rengini söylüyoruz!
Saç dökülmesinin asıl nedeni ne? Testimizi çöz, sana özel çözüme ulaş!
Beyaz Kapama ve Saç Dolgunlaştırma Etkili Serioxyl Renkli Saç Sprey’i İnceledik !
Hızlı saç uzatmak ve uzun saç bakımı için ihtiyacın olanı bulduk: Elseve Dream Long!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Argan Yağı ve Cilde Olan Faydaları Hakkında Bilmen Gereken 5 Şey