13/10/2019
Saç Sırları
360 38

Doğal sarı saç rengi nasıl elde edilir?

Cansu G.
Doğal sarı saç rengi nasıl elde edilir? Doğal sarı saç rengi nasıl elde edilir?
Galeri Görünümü Slayt Görünümü

Doğal sarı saç rengine bayılıyoruz! Son yıllarda popülerliğini arttıran doğal sarı saç rengi tonları görünümümüze masum ve aydınlık bir hava veriyor. Eğer sen de bizim gibi doğal sarı saç renklerini seviyorsan ve saçlarında bir değişiklik yapmayı düşünüyorsan senin için harika bir yazı hazırladık! :)

Doğal sarı saç rengi nasıl elde edilir?

Doğal sarı saç rengi tonları aslında her cilt rengine uyum sağlayabilir. Sana uygun doğru tonu bulduktan sonra sarı saç rengi sende de çok doğal görünecektir. Sana uygun doğal sarı saç boyası hakkında ve aklına gelebilecek diğer her türlü sorunun cevabı için okumaya devam et! :)

Doğal sarı saç rengi nasıl bir renk?

Doğal sarı saç rengi nasıl elde edilir? - 1

Doğal sarı saç rengi, sarışın kadınların doğal saç rengine benzeyen, doğal yansımalara sahip sarı saç rengine verilen isimdir. Doğal sarı saç rengi genellikle diplerden daha koyu tonlarda başlar ve saç uçlarına doğru açılır.

Doğal sarı saç rengi nasıl elde edilir? - 2

Doğuştan sarı saçlara sahip olmaman demek sarışın olmayacağın anlamına gelmez. Sana yakışan doğal sarı saç boyası ile oldukça doğal görünen bir sarışın olabilirsin. Doğal sarı saç tonlarından kendine uygun olanı bul ve sarışınlığa ilk adımı at!

Doğal sarı saç rengi nasıl elde edilir? - 3

Saçlarının tamamını doğal sarı saç rengine boyamak istemiyorsan doğal sarı ombre gibi renklendirme tekniklerini de düşünebilirsin. Sadece uçlarını doğal sarı saç rengine boyayarak da doğal sarı saç modasını yakalamak mümkün!

Doğal sarı saç rengi kimlere yakışır?

Doğal sarı saç rengi nasıl elde edilir? - 4

Doğal sarı saçlar tabii ki en çok açık tenlilere yakışıyor. Açık ten ve doğal sarı saçın uyumuna biz bayılıyoruz! Açık ten rengine sahip olanlara doğal sarı saç renginin her tonu yakışacaktır. Eğer buğday tenliysen doğal küllü sarı saç renklerine göz atmalısın. Küllü sarı saç rengi buğday teninde daha doğal ve çekici görünecektir.

Doğal sarı saç rengi nasıl elde edilir? - 5

Esmer tenlilere de doğal koyu sarı saç renklerini yakıştırıyoruz! Eğer evde doğal koyu sarı tonlarına saçlarını boyamak istersen L’Oréal Paris Exellence Creme 8 Koyu Sarı rengini deneyebilirsin. L'Oréal Paris Excellence kutularının içerisinde bulunan Ph dengeli şampuan ve saç bakım maskesi yeni saç renginin daha kalıcı olmasını, parlak görünmesini sağlayacak; saçların kusursuz görünecek! :)

L’Oréal Paris Excellence Creme 8 Koyu Sarı rengini aşağıda bulabilirsin.

Doğal sarı saç rengi nasıl elde edilir? - 6
L'Oréal Paris Excellence Creme Saç Boyası 8 Koyu Sarı
( Saç Boyası )
Hemen Al

Doğal sarı saç rengi nasıl elde edilir?

Doğal sarı saç rengi nasıl elde edilir? - 8

Gelelim doğal sarı saç rengine nasıl ulaşabileceğine! Eğer saç rengin koyu tondaysa ve önce saç rengini açman gerekiyorsa evde kontrollü bir şekilde saç rengini açabilirsin.

Doğal sarı saç rengi nasıl elde edilir? - 9

Doğal sarı saç rengini denemek ve saçlarında yarı kalıcı olarak doğal bir değişim yaratmak için L’Oréal Paris Casting Creme Gloss'u tercih etmeni öneririz. 28 şampuanlamaya kadar kalıcı olan bu saç boyası, saç rengine doğal bir dokunuş ekliyor. 

Saçlarında yarı kalıcı bir değişim arayan ve doğal, süper parlak bir saç rengine kavuşmak isteyen sarı saç sevdalılarına L’Oréal Paris Casting Crème Gloss 810 Parlak Küllü Sarı rengini öneriyoruz. Parlak küllü sarı saç rengine herkes bayılacak! :)

L'Oréal Paris Casting Creme Gloss Saç Boyası'nı incelemek için buraya tıklayabilirsin.

Doğal sarı saç rengi nasıl elde edilir? - 10
Casting Crème Gloss 810 Parlak Küllü Sarı
( Saç Boyası )
Hemen Al

Eğer saç renginde uzun süre kalıcı bir sarı saç rengi istiyorsan da tercihin L’Oréal Paris Excellence saç boyalarından yana olmalı. Yukarıda da önerdiğimiz L’Oréal Paris Exellence Creme 8 Koyu Sarı rengiyle hem beyazlarının tamamen kapanmasını hem de saç renginin uzun süre parlak, kalıcı olmasını sağlayabilirsin. 

Pratik doğal sarı yöntemi

Doğal sarı saç rengi nasıl elde edilir? - 12

Saçlarını doğal bir şekilde sarı tonlarına ulaştırmak için L'Oréal Paris Casting Sunkiss Renk Açıcı Jeli kullanabilirsin. İpeksi yumuşaklık ve parlaklık sağlayan Sunkiss Jel, aşamalı olarak saç renginin açılmasını sağlayarak hayalindeki sarı tonuna ulaşmanı sağlar. 

Doğal güneş ışığı etkisi sağlayan Sunkiss Jeli, ister yazın ister kışın kullanabilirsin. Kolay durulanmayan uygulaması sayesinde sadece dakikalar içinde doğal sarı tonlarını yakalayabileceksin. Sarı saçlar senin için uzak ve zahmetli bir hayalden ibaretse Sunkiss ile tanışma zamanın geldi demektir. 

Doğal sarı saç renginin bakımı nasıl olmalı?

1.Şampuan ve maske kullanımı:

Saçlarını doğal sarı saç rengine boyadıktan sonra günlük bakım rutinine boyalı saçlar için şampuan ve saç kremini eklemelisin. Haftada bir veya iki kere yapacağın saç maskesi saç renginin kalıcılığını arttıracak ve doğal sarı saç renginin daha parlak görünmesini sağlayacak.

Doğal sarı saç rengi nasıl elde edilir? - 13

Eğer saçlarını sarı saç rengine boyadıktan sonra saçlarının soğuk tonunu korumak için sana önerimiz mor şampuan ve mor maske kullanman. Saçlarının kusursuz tonu için Elseve Color Vive Turunculaşma Karşıtı Mor Şampuan ve Renk Düzeltici Mor Maske'den yardım alabilirsin. Her ikisi de saç renginde oluşan turunculukların, sıcak yansımaların nötrlenmesini, yani saç renginin soğuk yansımalara kavuşmasını sağlıyor.

Elseve Color Vive Turunculaşma Karşıtı Mor Şampuanı aşağıda bulabilirsin.

Doğal sarı saç rengi nasıl elde edilir? - 14
L'Oréal Paris Elseve Color-Vive Turunculaşma Karşıtı Mor Şampuan
( Şampuan )
Hemen Al

İçeriklerinde bulunan mor pigmentler ve UV filtresi ile anında etki ediyorlar. Hayalindeki sarı saç rengini elde etmek için mor şampuan ile mor maskeyi birlikte kullanmanı öneriyoruz. Hem mor şampuanı hem de mor maskeyi, haftada 1 kez, boyalı saçlara özel kullandığın bakıma ek olarak kullanabilirsin.

2.Sıvı bakım kremi kullanımı:

Doğal sarı saç rengi nasıl elde edilir? - 16

Günlük olarak da Elseve Sarı Saç Kurtarıcı Mor Sıvı Bakım Kremi'nden yardım almanı öneriyoruz. Sarı saç rengine sahip olanlara, röfleli saçlara ve işlem gören saçlara özel bu bakım spreyi, işlemlerden zarar gören saçları onarıyor, güçlendiriyor, kırılmalara karşı koruma altına alıyor. Parlaklık vermesi, saçın kolayca taranmasını sağlaması da cabası!

3.Son dakika kurtarıcısı:

Doğal sarı saç rengi nasıl elde edilir? - 17

Saçlarını doğal sarı saç rengine boyadıktan bir süre sonra koyu diplerin uzadıysa hiç panik olma! Diplerdeki saç rengini anında eşitleyen harika bir ürün önerimiz var. L'Oréal Paris Magic Retouch Sarı Saçlar için Koyu Dipleri Kapatıcı Sprey ile 3 saniyede koyu saç diplerini gizleyebilir ve saçlarının kusursuz görünmesini sağlayabilirsin.

Paylaş

Doğal sarı saç rengi nasıl elde edilir?
Bu görünüm için mutlaka deneyin!
L'Oréal Paris Magic Retouch Sarı Saçlar için Koyu Dipleri Kapatıcı Sprey - Sarıdan Koyu Sarıya
L'Oréal Paris Magic Retouch Sarı Saçlar için Koyu Dipleri Kapatıcı Sprey - Sarıdan Koyu Sarıya
( Sprey )
Satın Al
Excellence Creme Saç Boyası 8 Koyu Sarı
Excellence Creme Saç Boyası 8 Koyu Sarı
( Saç Boyası )
Satın Al
L'Oréal Paris Elseve Color-Vive Turunculaşma Karşıtı Mor Şampuan
L'Oréal Paris Elseve Color-Vive Turunculaşma Karşıtı Mor Şampuan
( Şampuan )
Satın Al
Casting  Sunkiss Renk Açıcı Jel 01
Casting Sunkiss Renk Açıcı Jel 01
( Saç Boyası )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Oksidanla saç nasıl açılır? Nasıl Kullanılır?
Oksidanla saç nasıl açılır? Nasıl Kullanılır?
Çilek sarısı saç rengi hakkında bilmen gerekenler!
Çilek sarısı saç rengi hakkında bilmen gerekenler!
Rengi açılmış saçlar için en iyi bakım önerileri!
Rengi açılmış saçlar için en iyi bakım önerileri!
Öneriyoruz: En İyi Sarı Saç Boyaları
Öneriyoruz: En İyi Sarı Saç Boyaları
Tümünü Gör
Bella Topuzu Saç Modeli Nasıl Yapılır?
Bella Topuzu Saç Modeli Nasıl Yapılır?
Deniyoruz: Kerastase Genesis Homme serisi!
Deniyoruz: Kerastase Genesis Homme serisi!
Trend Alarmı: Z Kuşağı Saç Modelleri
Trend Alarmı: Z Kuşağı Saç Modelleri
Karamel Ombre Modelleri
Karamel Ombre Modelleri
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Maskara Sürerken Kirpiklerinizi Hint Yağı İle Besleyin