Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

Doğal yolla saç rengini açmanın en kolay yolunu bulduk!

Saç rengini açmanın doğal ve en kolay yolunu öğrenmeye ne dersin?

Aradım, araştırdım ama sonunda doğal yolla saç rengini açmanın en kolay yolunu buldum! Saçlarım açık kumral olduğu için kendimi bildim bileli saç rengimi açıyorum. “Saç rengini açmak için ne yapılır?” diye araştıra araştıra şimdiye kadar denemediğim yöntem kalmadı diyebilirim! Ama neyse ki artık hem bu kadar uğraşmama, hem de saçlarım açılsın diye güneşin altında saatlerce beklememe gerek kalmadı. 

Saç rengini açmak için doğal yollar

Bulduğum bu doğal yollar L’Oréal Paris Casting Sunkiss Tropical Renk Açıcı Sprey ve Renk Açıcı Jel. Geçtiğimiz seneden beri çok konuşulan ve çok popüler bu 2 ürün benim kurtarıcım oldu. Mesela her yaz saçlarımı açayım derken güneş yanığı olan ben, artık rahatlıkla, kademeli olarak saç rengimi açabiliyorum. Ayrıca ikisi de amonyak içermediği için saçlarım zarar da görmüyor!

Güneşten açılan saç rengi her zaman trend olduğu ve bu görünümü de çok sevdiğim için bu 2 ürünü yaz-kış elimden düşürmediğimi söylemeliyim. Saçlarımı açmak için artık güneşe de ihtiyacım yok; fön makinesi bana yeter! 

Bu arada unutmadan söyleyeyim: Sunkiss Renk Açıcı Jel kahverengiden sarıya boyanmamış saçlara, Sunkiss Tropical ise koyu kahverengiden sarıya röfleli ve boyanmamış saçlara uygulanabiliyor.

En son gittiğim yaz tatilinde de tabii ki Sunkiss’lerim yanımdaydı :) Otel odasından çıkmadan saçlarıma uyguladım ve güneşin altında kaldığım anlarda saç rengim açıldı. Tatil boyunca da uygulamaya devam ettim ve tatil dönüşünde saç rengim doğal ışıltılara sahipti!

Saçlarına nasıl uygulayabilirsin? 

Sunkiss Renk Açıcı Jel: 

Yumuşak dokulu bu jel beni ilk kullandığımda çok şaşırttı çünkü ilk defa jel formda bir renk açıcı kullanıyordum. Kullanınca da favorilerim arasına girdi! Kışın banyodan sonra ıslak saçlarıma (kuru saça da uygulanıyor durulanmadığı için) uyguluyorum ve fön makinesi ile saçlarımı kurutuyorum. Yazın da güneşe çıkmadan önce saçlarıma uyguluyorum ve güneşin etkisiyle saç rengim açılmaya başlıyor.

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Casting  Sunkiss Renk Açıcı Jel 01
Casting Sunkiss Renk Açıcı Jel 01
( Saç Boyası )
Hemen Al


Sunkiss Tropical Renk Açıcı Sprey: 

Sprey formatı sayesinde kullanımı çok pratik olan bu ürünle doğal ışıltılar elde etmenin yanı sıra denizden yeni çıkmış gibi görünen dağınık plaj dalgaları da elde edebiliyorum. Saçlarıma spreyi uyguladıktan sonra ellerimle dağıtıyorum ve anında plaj dalgalarım hazır!

Bu spreyi de yaz-kış kullanıyorum. Durulamaya gerek olmadığı için nemli veya kuru saçlarıma uygulayıp fön makinesi ile kurutuyorum ya da jelde de olduğu gibi yazın güneşin altında olacağım zamanlarda uyguluyorum. 

Son olarak da saçlarımın şu anda nasıl göründüğünü göstermek istedim :) İlk fotoğraf saçlarımın doğal rengi, 2. fotoğraf kışın fön makinesi ile açtığım hali, 3. fotoğraf ise bu yaz güneşte açılmış hali. 

Artık güneşi yazın da, kışın da saçlarında hissedebilirsin!


Photo credit:istockphoto.com

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Casting Sunkiss Tropical Renk Açıcı Sprey
Casting Sunkiss Tropical Renk Açıcı Sprey
( Saç Boyası )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Önemli bir toplantı öncesinde görünümünü tazelemenin 3 yolu!
2018 ilkbahar/yaz sezonunun en trend saç renkleri
Hangi ten rengine, hangi saç renkleri uygun?
Yoğun kadınların rehberi: Koşuşturmada bile kusursuz görünmenin yolları!
Tümünü Gör
İnce telli ve kalın telli saçlar neden farklı saç maskesi kullanmalı?
Önemli bir toplantı öncesinde görünümünü tazelemenin 3 yolu!
MBFWI 2. gün notları: Atelier Kikala Defilesi
MBFWI 2. gün notları: Belma Özdemir Defilesi
Tümünü Gör