Çerezleri içerikleri ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri eklemek ve sitedeki hareketleri analiz etmek için kullanıyoruz. Ayrıca web sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri sosyal medya, reklam ve analiz ortaklarımızla paylaşıyoruz. Daha fazla bilgi için, Çerezler Politikamızı inceleyebilirsiniz.
01/10/2018
Saç Sırları
360 38

Doğanın şımartan etkisini saçlarında hissetmek isteyenlere özel bir sürprizimiz var!

Ece Y.

Bu kez Saç Sırları.com okurlarına özel harika bir sürprizimiz var!

Doğanın şımartan etkisini saçlarında hissetmek isteyenlere özel bir sürprizimiz var! Doğanın şımartan etkisini saçlarında hissetmek isteyenlere özel bir sürprizimiz var!
Galeri Görünümü Slayt Görünümü

Son dönemde organik, doğal saç bakım ürünlerine merak sardığımız doğrudur! Doğal içeriklere sahip, sorumlulukla üretilen saç bakım ürünleriyle saçlarımıza bakım yaptığımızda kendimizi çok daha iyi hissediyoruz.

Sen de bizim gibi doğal saç bakım ürünlerini kullanmaya özen gösteriyorsan deneyip incelediğimiz, sonuçlarından da çok memnun kaldığımız özel bakımı keşfetmek ve sana özel sürprizimizi öğrenmek için okumaya devam et! :)

Sürpriz Kampanya!

Doğanın şımartan etkisini saçlarında hissetmek isteyenlere özel bir sürprizimiz var!

Seni meraklandırdığımızı biliyoruz… Şimdi sıra sürprizimizi açıklamaya geldi! Saç Sırları.com takipçilerine özel, Bikutugüzellik.com’dan Kérastase ürünü alan takipçilerimize 1. ürüne %30 indirim yapılacak!

Ayrıca 150 TL ve üzeri alışverişlerde de yukarıda bizim de deneyip incelediğimiz 3 Kérastase Aura Botanica seyahat boyu ürünü içeren çok şık bir çanta hediye edilecek. Biz alışverişimizi çoktan yaptık bile! Sen de bu fırsatı kaçırmamalısın! :)

Doğanın şımartan etkisini hisset!

Doğanın şımartan etkisini saçlarında hissetmek isteyenlere özel bir sürprizimiz var! - 1

Saçlarımız için doğal saç bakım ürünleri kullanmaya özen göstersek de çoğu zaman bu ürünlerin içeriklerinin doğallığından, saflığından şüphe ediyoruz. Aslında bunun nedeni de saçlarımızda beklediğimiz etkiyi göstermemeleri...

Kérastase Aura Botanica ürünleri ise aklımızdaki bu düşüncelerden tamamen kurtulmamızı sağladı! Doğal olduğu kadar performans açısından da oldukça etkili olan bu seri doğal yağlardan, besleyici içeriklerden oluşuyor. Yani saçlarını doğal içeriklerle şımartmak, beslemek isteyenler için ideal!

Şimdi de hangi ürünü, nasıl kullandığımıza değinmek istiyoruz.

Aura Botanica Bain Micellaire Riche

Doğanın şımartan etkisini saçlarında hissetmek isteyenlere özel bir sürprizimiz var! - 2

Bu şampuanı ilk kullandığımızda, kendimizi tam anlamıyla mis gibi kokan bir ormanda gibi hissettik! O ferahlatıcı doğa kokusu bizi resmen büyüledi. Ayrıca banyodan çıktıktan sonra bile bu harika koku saçlarımızda kaldı. :)

Amazon Brezilya Fındık yağı ve Tayland Pirinç Kepeği yağı içeren bu şampuan, %96 doğal kaynaklı. Aynı zamanda sülfatsız, parabensiz ve de silikonsuz. Özellikle saçların kuru veya hassas ise 48 saat boyunca yoğun besleyiciliğe sahip olduğu için kullanmanı öneriyoruz.

Aura Botanica Lait De Soie

Doğanın şımartan etkisini saçlarında hissetmek isteyenlere özel bir sürprizimiz var! - 3

Banyo sonrasında saçlarının çabucak kabarıp elektriklenmesinden, bir türlü kontrol altına alınamamasından mı şikâyetçisin? Aslında bunun çözümü banyodan sonra durulanmayan bakım ürünlerinden yararlanmak.

Argan yağı, Hindistan cevizi yağı içeren, %99 doğal kaynaklı Aura Botanica Lait De Soie, saçta 96 saat boyunca pürüzsüzlük sağlıyor. Yani saçların ne kadar asi olursa olsun kontrol altına alınabiliyor. Aynı zamanda düzleştirici, maşa, fön makinesi kullanıyorsan, 230 dereceye kadar ısı koruması sağladığını da belirtelim.

Aura Botanica Eau De Vagues

Doğanın şımartan etkisini saçlarında hissetmek isteyenlere özel bir sürprizimiz var! - 4

Yaz aylarında denizden çıktıktan sonraki dalgalı görünüme bayılanlar burada mı? İşte tam da onlara göre bir üründen bahsediyoruz: Aura Botanica Eau De Vagues! Bu görünümü elde etmek için saçlarını sertleştiren deniz tuzu içeren ürünleri kullandığını biliyoruz. Şimdi onları bir kenara bırak!

Tuzsuz, alkolsüz, silikonsuz, parabensiz ve %99 doğal kaynaklı Aura Botanica Eau De Vagues plaj dalgası spreyi ile saçlarında yumuşacık, “denizden çıkmış gibi dalgalar” elde edebilirsin. Artık yaz-kış demeden saçların plaj dalgalı görünebilecek! :)

Paylaş

Doğanın şımartan etkisini saçlarında hissetmek isteyenlere özel bir sürprizimiz var!
Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Kerastase Aura Botanica Bain Micellaire Riche Saç Banyosu
Kerastase Aura Botanica Bain Micellaire Riche Saç Banyosu
( Şampuan )
Keşfet
Kérastase Aura Botanica Eau De Vagues Hacim Spreyi
Kérastase Aura Botanica Eau De Vagues Hacim Spreyi
( Saç Spreyi )
Keşfet
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
İnceliyoruz: Vichy Dercos Neogenic Şampuan
Vitamin B5 nedir? Saça faydaları nelerdir?
Öneriyoruz: Yıpranmış Saçlar İçin 6 Bakım Ürünü
Durulanmayan saç kremi hakkında bilmen gereken her şey!
Tümünü Gör
Erkek Çocuk Amerikan Saç Kesim Modelleri
Kız Çocuk Kısa Saç Kesim Modelleri
Dökülen saç geri çıkar mı?
Buzul sarısı saç rengi hakkında bilmen gereken her şey!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Deniyoruz: L'Oréal Paris Infaillible Matte Lip Crayon Kalem Rujlar