Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

#Doğayadönüş: Nilay Yalçınkaya saç bakımında doğaya dönüyor!

Güzellik editörü Nilay Yalçınkaya, bu yaz saç bakımında doğaya dönüş yaşıyor!

Saç konusunda ne kadar hassas olduğumu beni tanıyan herkes bilir. Hem arkadaş çevremde hem de  yeni girdiğim bir ortamda genellikle ilk yorum saçlarımla ilgili olur ve aldığım güzel övgüler kendimi hep iyi hissettirir. Tabii bu durum ne genetik miras ne de Allah vergisi. Konu sağlıklı, parlak ve güçlü saçlarsa; her zaman için doğru ürünlerle doğru bakım yapmak şart.

Tam da bu durumda sizi ilk çıktığı zaman deneyip uzun süre severek kullandığım L’Oréal Paris’in formülleri botanik içeriklerle zenginleştirilmiş ve şişeleri %100 geri dönüştürülmüş materyalden üretilmiş lüks saç bakım markası Botanicals Fresh Care ile tanıştırmak isterim. Ben zayıf ve dökülmeye eğilimli saçlar için güç kaynağı görevi gören Kişniş serisini gerçekten severek kullanıyorum. Yıldız ürünüm ise kesinlikle Kişniş Serum.

En az cildimiz kadar saçlarımızın da ekstra bakıma ve dışardan desteğe ihtiyacı vardır. Saç ne kadar kaliteli olursa olsun mevsim değişiklikleri, olumsuz çevre koşulları, boya, ısılı işlemler, ve özellikle yazın güneş, tuzlu su veya klor saçlarımızı yıpratarak  gücünü kaybetmesine neden olur. Bu durumda ben de doğanın gücünden faydalanarak saçlarıma hak ettiği özeni ve gerekli bakımı Botanicals Fresh Care Kişniş Serum ile sağlıyorum.

Botanicals Fresh Care Kişniş Serum'u aşağıda bulabilirsin.

Botanicals Fresh Care Kişniş Güç Kaynağı Serum 125 ml
Botanicals Fresh Care Kişniş Güç Kaynağı Serum 125 ml
( Serum )
Hemen Al

Hayatımın her alanında doğa ve doğallık benim için çok önemli. Mesela yılda en az iki kez 4-5 gün detoks kampına giderek hem bedensel hem de ruhsal bir arınma deneyimliyorum. Her fırsatta kendimi doğaya  bırakıyorum. Yeşili çok seviyorum. Mümkün olduğunca en temiz ve doğal olanı kullanmaya özen gösteriyorum. Durum böyle olunca kullandığım kozmetik ürünlerde de bu durum benim için önemli bir kriter.

Öncelikle size Botanicals Fresh Care Kişniş Serum’un içeriğinden bahsetmek isterim. Omega 6 bakımından zengin ve dünyadaki en güçlü botanik bitkilerinden biri olan kişniş tohumu özü içeren ürün, dökülmeye eğilimli saçlar için güç kaynağı görevinde. Saçlarım son zamanlarda yazın olumsuz etkilerinden dolayı daha cansız ve mat görünmeye başladı. Dökülmeler de normalin üzerine çıktı. Bu durumda Kişniş Serum, yumuşacık dokusu, paraben, silikon, renklendirici içermeyen doğal ve özel formülüyle kurtarıcım oldu diyebilirim. Banyodan sonra ıslak ya da kuru saça rahatlıkla uygulanabiliyor. Ben özellikle denize girdikten sonra saçlarımı duşta durulayıp ıslak saçlarıma sürüyorum. Saçlarım hem yumuşacık oluyor hem de çok güzel şekil alıyor. Bu arada en sevdiğim yanlarından biri de mis gibi kokması. Plajda sürdüğümde etrafımdakilerin burnunu çekerek kokunun nerden geldiğini anlamaya çalıştıklarını görmek çok hoşuma gidiyor :) Tabii kökten uca onarılıp güçlenmesi de en önemli yanı.

Saçlarınızı gücünü doğadan alan içeriklerle koruma altına almak ve daha güçlü olmasına yardımcı olmak için Botanicals Fresh Care Kişniş Serum’u mutlaka deneyin. Ben kendisini yanımdan ayırmıyorum.

#backtonature  #tbtnature

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Botanicals Fresh Care Kişniş Güç Kaynağı Serum 125 ml
Botanicals Fresh Care Kişniş Güç Kaynağı Serum 125 ml
( Serum )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Mevsimler geçerken saçların sana kalsın: Saçlarını doğal saç bakımına bırak!
Evde uzun uzun kil maskesi hazırlamaktan daha keyifli 5 şey!
Protein takviyesiyle tanış! Saçların mevsim geçişlerinde de güçlü kalsın!
Saçlarını şekillendirmeye başlamadan önce korumak için atman gereken 5 adım!
Tümünü Gör
Ümit Karalar’ın Gelin Saçı Provası!
Hasarlı saç rehberi: Güçten düşen, yıpranmış saçları kurtarmak için etkili bakım önerisi!
Mevsimler geçerken saçların sana kalsın: Saçlarını doğal saç bakımına bırak!
Zarar görmüş, zayıf saçlarını nasıl canlandırıp onarabileceğini açıklıyoruz!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Olduğundan Daha Genç ve Enerjik Görünmek İçin İhtiyacın Olan Makyaj Tüyoları