Çerezleri içerikleri ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri eklemek ve sitedeki hareketleri analiz etmek için kullanıyoruz. Ayrıca web sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri sosyal medya, reklam ve analiz ortaklarımızla paylaşıyoruz. Daha fazla bilgi için, Çerezler Politikamızı inceleyebilirsiniz.
11/07/2018
Saç Sırları
360 38

#Doğayadönüş: Nilay Yalçınkaya saç bakımında doğaya dönüyor!

Nilay Yalçınkaya

Güzellik editörü Nilay Yalçınkaya, bu yaz saç bakımında doğaya dönüş yaşıyor!

#Doğayadönüş: Nilay Yalçınkaya saç bakımında doğaya dönüyor! #Doğayadönüş: Nilay Yalçınkaya saç bakımında doğaya dönüyor!
Galeri Görünümü Slayt Görünümü

Saç konusunda ne kadar hassas olduğumu beni tanıyan herkes bilir. Hem arkadaş çevremde hem de  yeni girdiğim bir ortamda genellikle ilk yorum saçlarımla ilgili olur ve aldığım güzel övgüler kendimi hep iyi hissettirir. Tabii bu durum ne genetik miras ne de Allah vergisi. Konu sağlıklı, parlak ve güçlü saçlarsa; her zaman için doğru ürünlerle doğru bakım yapmak şart.

#Doğayadönüş: Nilay Yalçınkaya saç bakımında doğaya dönüyor!

Tam da bu durumda sizi ilk çıktığı zaman deneyip uzun süre severek kullandığım L’Oréal Paris’in formülleri botanik içeriklerle zenginleştirilmiş ve şişeleri %100 geri dönüştürülmüş materyalden üretilmiş lüks saç bakım markası Botanicals Fresh Care ile tanıştırmak isterim. Ben zayıf ve dökülmeye eğilimli saçlar için güç kaynağı görevi gören Kişniş serisini gerçekten severek kullanıyorum. Yıldız ürünüm ise kesinlikle Zencefil ve Kişniş Güçlendirici Serum.

#Doğayadönüş: Nilay Yalçınkaya saç bakımında doğaya dönüyor! - 1

En az cildimiz kadar saçlarımızın da ekstra bakıma ve dışardan desteğe ihtiyacı vardır. Saç ne kadar kaliteli olursa olsun mevsim değişiklikleri, olumsuz çevre koşulları, boya, ısılı işlemler, ve özellikle yazın güneş, tuzlu su veya klor saçlarımızı yıpratarak  gücünü kaybetmesine neden olur. Bu durumda ben de doğanın gücünden faydalanarak saçlarıma hak ettiği özeni ve gerekli bakımı Botanicals Fresh Care Zencefil ve Kişniş Güçlendirici Serum ile sağlıyorum.

Botanicals Fresh Care Zencefil ve Kişniş Güçlendirici Serum'u aşağıda bulabilirsin.

#Doğayadönüş: Nilay Yalçınkaya saç bakımında doğaya dönüyor! - 2
Botanicals Fresh Care Zencefil ve Kişniş Güçlendirici Serum
( Serum )
Hemen Al

Hayatımın her alanında doğa ve doğallık benim için çok önemli. Mesela yılda en az iki kez 4-5 gün detoks kampına giderek hem bedensel hem de ruhsal bir arınma deneyimliyorum. Her fırsatta kendimi doğaya  bırakıyorum. Yeşili çok seviyorum. Mümkün olduğunca en temiz ve doğal olanı kullanmaya özen gösteriyorum. Durum böyle olunca kullandığım kozmetik ürünlerde de bu durum benim için önemli bir kriter.

#Doğayadönüş: Nilay Yalçınkaya saç bakımında doğaya dönüyor! - 4

Öncelikle size Botanicals Fresh Care Zencefil ve Kişniş Güçlendirici Serum’un içeriğinden bahsetmek isterim. Omega 6 bakımından zengin ve dünyadaki en güçlü botanik bitkilerinden biri olan kişniş tohumu özü içeren ürün, dökülmeye eğilimli saçlar için güç kaynağı görevinde. Saçlarım son zamanlarda yazın olumsuz etkilerinden dolayı daha cansız ve mat görünmeye başladı. Dökülmeler de normalin üzerine çıktı. Bu durumda Zencefil ve Kişniş Güçlendirici Serum, yumuşacık dokusu, paraben, silikon, renklendirici içermeyen doğal ve özel formülüyle kurtarıcım oldu diyebilirim. Banyodan sonra ıslak ya da kuru saça rahatlıkla uygulanabiliyor.

#Doğayadönüş: Nilay Yalçınkaya saç bakımında doğaya dönüyor! - 5

Ben özellikle denize girdikten sonra saçlarımı duşta durulayıp ıslak saçlarıma sürüyorum. Saçlarım hem yumuşacık oluyor hem de çok güzel şekil alıyor. Bu arada en sevdiğim yanlarından biri de mis gibi kokması. Plajda sürdüğümde etrafımdakilerin burnunu çekerek kokunun nerden geldiğini anlamaya çalıştıklarını görmek çok hoşuma gidiyor :) Tabii kökten uca onarılıp güçlenmesi de en önemli yanı.

Saçlarınızı gücünü doğadan alan içeriklerle koruma altına almak ve daha güçlü olmasına yardımcı olmak için Botanicals Fresh Care Zencefil ve Kişniş Güçlendirici Serum’u mutlaka deneyin. Ben kendisini yanımdan ayırmıyorum.

#backtonature  #tbtnature

Paylaş

#Doğayadönüş: Nilay Yalçınkaya saç bakımında doğaya dönüyor!
Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Botanicals Fresh Care Zencefil ve Kişniş Güçlendirici Serum
Botanicals Fresh Care Zencefil ve Kişniş Güçlendirici Serum
( Serum )
Satın Al
Botanicals Fresh Care Zencefil ve Kişniş Güçlendirici Bakım Kremi
Botanicals Fresh Care Zencefil ve Kişniş Güçlendirici Bakım Kremi
( Saç Kremi )
Satın Al
Botanicals Fresh Care Zencefil ve Kişniş Güçlendirici Şampuan
Botanicals Fresh Care Zencefil ve Kişniş Güçlendirici Şampuan
( Şampuan )
Satın Al
Botanicals Fresh Care Zencefil ve Kişniş Güçlendirici Maske
Botanicals Fresh Care Zencefil ve Kişniş Güçlendirici Maske
( Maske )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
İnceliyoruz: Vichy Dercos Neogenic Şampuan
Vitamin B5 nedir? Saça faydaları nelerdir?
Öneriyoruz: Yıpranmış Saçlar İçin 6 Bakım Ürünü
Durulanmayan saç kremi hakkında bilmen gereken her şey!
Tümünü Gör
Erkek Çocuk Amerikan Saç Kesim Modelleri
Kız Çocuk Kısa Saç Kesim Modelleri
Dökülen saç geri çıkar mı?
Buzul sarısı saç rengi hakkında bilmen gereken her şey!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Deniyoruz: NYX Professional Makeup Makyaj Sabitleme Spreyleri