Çerezleri içerikleri ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri eklemek ve sitedeki hareketleri analiz etmek için kullanıyoruz. Ayrıca web sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri sosyal medya, reklam ve analiz ortaklarımızla paylaşıyoruz. Daha fazla bilgi için, Çerezler Politikamızı inceleyebilirsiniz.
08/12/2017
Saç Sırları
360 38

Doğru saç boyasını hala bulamadın mı? Bu önerilerimiz senin için!

Ece Y.
Doğru saç boyasını hala bulamadın mı? Bu önerilerimiz senin için! Doğru saç boyasını hala bulamadın mı? Bu önerilerimiz senin için!
Galeri Görünümü Slayt Görünümü

Saç rengimizi değiştirmek istediğimizde ilk iş olarak hemen araştırmalara başlıyoruz. Biraz sosyal medyanın, biraz da arama motorlarının yardımıyla istediğimiz renkleri belirliyoruz. Ancak saç rengini ve saç boyanı seçmeden önce göz önünde bulundurman gereken birkaç ayrıntı var.

Bu nedenle biz de saç rengini ve saç boyasını seçmeden önce sana yardımcı olması için bu rehberi hazırladık! Haydi başlayalım! :)

Saç rengini seçerken yapman gerekenler:

1.Saç rengini telefonundan dene!

Doğru saç boyasını hala bulamadın mı? Bu önerilerimiz senin için!

Denemek istediğin saç rengini hemen şimdi, saçlarında görmek ister misin? O zaman hemen, L'Oréal Paris web sitesindeki, canlı saç rengi deneme yöntemini dene! Herhangi bir uygulama indirmene gerek kalmadan, siteye girip, denemek istediğin L'Oréal Paris Excellence Creme saç rengini seçiyorsun ve telefonunun kamerasıyla fotoğraf çekerek ya da önceden çekmiş olduğun bir fotoğrafını kullanarak, rengi saçlarında görebiliyorsun. Bu sayede sana, ten rengine en çok yakışan saç rengini bulabiliyorsun. Harika değil mi? :)

2..Ten rengini göz önünde bulundur

Doğru saç boyasını hala bulamadın mı? Bu önerilerimiz senin için! - 1

Saç rengini seçerken mutlaka ten rengine uygun renklere yönelmen gerekiyor. Ama öncesinde cilt rengin soğuk mu yoksa sıcak alt tona mı sahip, onu belirlemen lazım. Bunun için sana minik bir test yapmanı öneriyoruz: Bileğinin iç kısmındaki damarların ne renk? Damarların yeşil ya da zeytuni renklerdeyse sıcak, mavi ya da mor tonlarındaysa da sıcak ten rengine sahipsin demektir.

Soğuk ten rengine uygun renkler: Soğuk ten rengine sahip olanlar sarının her tonunu, bakır, kızıl gibi tonların yanında küllü yansımalara sahip renkleri de tercih edebilirler.

Sıcak ten rengine uygun renkler: Kestane, kumral, kahve ve altın tonlarını rahatlıkla tercih edebilirler.  

3.Kişiliğini göz önünde bulundur

Doğru saç boyasını hala bulamadın mı? Bu önerilerimiz senin için! - 2

Saç rengini ve saç boyanı seçerken kişiliğini de göz önünde bulundurman şart. Mesela değişken bir yapın varsa ve saçların koyu renkteyse farklı renklere geçişi zor olan sarı, kızıl gibi renklerden uzak durmanı öneririz. Doğallıktan yanaysan toprak tonlarını, dikkat çekmeyi seviyorsan kızıl tonlarını tercih etmelisin.

4.Giyim tarzını göz önünde bulundur

Doğru saç boyasını hala bulamadın mı? Bu önerilerimiz senin için! - 3

Nasıl bir tarzın var sence? Feminen bir tarzın olduğunu düşünüyorsan sarılar, kızıllar tam sana göre! Giyiminde daima minimallikten yanaysan da kahve saç renklerini, bohem bir tarzın varsa kumral tonlarını, elegan ve şık bir tarzın varsa da bakır tonlarını tercih edebilirsin.

Saç boyasından beklentin nedir?

1.Dip boyası derdi olmayan, amonyaksız saç boyası

Doğru saç boyasını hala bulamadın mı? Bu önerilerimiz senin için! - 4

Saçlarını daha önce hiç boyatmadın mı? Ya da yapaylıktan tamamen uzak, doğal görünen, parlak bir saç rengi mi istiyorsun? Hatta sürekli dip boyası yapmak istemiyor musun? O zaman tercihin 28 şampuanlamaya kadar kalıcı L’Oréal Paris Casting Crème Gloss'tan yana olmalı! :)

Bu koleksiyondaki saç renklerinin yansımaları o kadar doğal ki, saçlarını boyadıktan sonra sanki doğal saç renginmiş gibi görünüyor. En sevdiğimiz özelliği ise, Casting Creme Gloss ile saçlarımızı boyadıktan sonra saç rengimizin süper parlak olması! Bizce bir kullanınca vazgeçilmezin olacak! :)

L’Oréal Paris Casting Crème Gloss 515 Buzlu Çikolata rengini aşağıda bulabilirsin.

Doğru saç boyasını hala bulamadın mı? Bu önerilerimiz senin için! - 5
Casting Crème Gloss 515 Buzlu Çikolata
( Saç Boyası )
Hemen Al

2.Kalıcı ve beyazları kapatan bir saç boyası

Doğru saç boyasını hala bulamadın mı? Bu önerilerimiz senin için! - 7

Uzun süre kalıcılığı olan, zengin, yoğun bir saç rengi sağlayan, beyazlarını tamamen kapatan bir saç boyası mı arıyorsun? O zaman senin de tercihin L’Oréal Paris Excellence Creme’den yana olmalı. Excellence Creme saç boyasının renkleri oldukça zengin ve bu zengin renkler parlaklıklarını uzun süre koruyabiliyorlar.

L’Oréal Paris Excellence Creme 5.15 Efsanevi Türk Kahvesi rengini aşağıda bulabilirsin.

Doğru saç boyasını hala bulamadın mı? Bu önerilerimiz senin için! - 8
Excellence Crème Saç Boyası 5.15 Efsanevi Türk Kahvesi
( Saç Boyası )
Hemen Al

Saçlarında çok fazla beyaz varsa ve bu beyazlar boyanmamak için dirençliyse, Excellence Creme’in en dirençli beyazlarda bile etkili olduğunu, %100 beyaz kapama sağladığını da söylemeden geçmeyelim. 

3.Yaratıcılığını konuşturabileceğin renkli saç boyası

Doğru saç boyasını hala bulamadın mı? Bu önerilerimiz senin için! - 10

Mavi-siyah, mor, bakır gibi ilgi çekici ve farklı saç renklerini mi denemek istiyorsun? Bu trend renklerin uzun süre kalıcı olmasını hatta biraz da işin içine yaratıcılığını mı katmak istiyorsun? O zaman senin tercihin L’Oréal Paris Colorista Paint’ten yana olmalı!
Doğru saç boyasını hala bulamadın mı? Bu önerilerimiz senin için! - 11

Violet, Ronze, Blueblack, Cherryred, Mulberry, Copperblonde renkleriyle Colorista Paint, alışılmışın dışında farklı renkleri saçlarına yansıtıyor! Özel tasarım fırçası ile ister ombre yaparak ister tüm saçlarına uygulayarak Colorista Paint’i dilediğin şekilde uygulayabilirsin!

Belki de bu önerilerimiz yardımıyla sana uygun saç rengini ve saç boyasını buldun bile! O zaman yeni saç renginin tadını çıkartmaya başlayabilirsin :)

Paylaş

Doğru saç boyasını hala bulamadın mı? Bu önerilerimiz senin için!
Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Excellence Creme Saç Boyası 6.35 Çikolata Kahve
Excellence Creme Saç Boyası 6.35 Çikolata Kahve
( Saç Boyası )
Satın Al
Excellence Crème Saç Boyası 5.15 Efsanevi Türk Kahvesi
Excellence Crème Saç Boyası 5.15 Efsanevi Türk Kahvesi
( Saç Boyası )
Satın Al
L'Oréal Paris Casting Creme Gloss 4102 Cool Kestane
L'Oréal Paris Casting Creme Gloss 4102 Cool Kestane
( Saç Boyası )
Satın Al
L'Oréal Paris Casting Creme Gloss Cool 5102 Cool Mocha
L'Oréal Paris Casting Creme Gloss Cool 5102 Cool Mocha
( Saç Boyası )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Beyaz saç kapatıcı nedir, nasıl kullanılır?
Saç maskarası nedir, nasıl kullanılır?
Papatya suyuyla saç rengi açılır mı?
İnceliyoruz: L'Oréal Paris Magic Retouch Beyazlar için Anında Kapatıcı Saç Maskarası!
Tümünü Gör
Erkek Çocuk Amerikan Saç Kesim Modelleri
Kız Çocuk Kısa Saç Kesim Modelleri
Dökülen saç geri çıkar mı?
Buzul sarısı saç rengi hakkında bilmen gereken her şey!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Trend Alarmı: Yarım Eyeliner Nasıl Çekilir?