Çerezleri içerikleri ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri eklemek ve sitedeki hareketleri analiz etmek için kullanıyoruz. Ayrıca web sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri sosyal medya, reklam ve analiz ortaklarımızla paylaşıyoruz. Daha fazla bilgi için, Çerezler Politikamızı inceleyebilirsiniz.
01/07/2016
Saç Sırları
360 38

​Düğün gününde seni daha havalı gösterecek 5 detay

Ece Y.

Düğün gününde daha havalı görün!

​Düğün gününde seni daha havalı gösterecek 5 detay ​Düğün gününde seni daha havalı gösterecek 5 detay
Galeri Görünümü Slayt Görünümü

Uzun zamandır beklediğin o gün geldi çattı! Düğün gününde en güzel olmak, kusursuz görünmek herkesin hayalidir. Sen de bu hayale ulaşmak için uzun zamandır araştırmalar yapıyorsun. Peki, saçlarını kime emanet edeceksin? Kuaför salonundan mutsuz çıkmak, bütün gece enerjinin düşük olmasına neden olabilir. Bu nedenle seni hiç risk almadan Kérastase Wedding Hizmeti sunan kuaförlere davet ediyoruz. Böylece düğün gününde kusursuz görünen saçlarla herkesi büyüleyebilirsin. Düğün günü daha havalı görünmek istiyorum diyorsan aşağıdaki detaylara mutlaka göz atmalısın.

1- Sağlıklı saçlar

Düğün gününden önce saçlarına bakım yaparak saçlarının parlak ve sağlıklı görünmesini sağlayabilirsin. Canlı ve sağlıklı saçlar her zaman havalı görünecektir. Saç bakımın için Kérastase Wedding Hizmeti sana yardımcı olacaktır.

2- Havalı saç modeli

Düğün gününde saçların ne kadar havalı olursa sen de o kadar havalı görünebilirsin. Bu nedenle saçlarında modern ve şık tercihler yapmalısın. Saçlarında abartılı modeller tercih ederek daha havalı görünmezsin. Ne kadar doğala yakın ve şık görünürsen o kadar dikkat çekeceksin. Bu nedenle kuaförünün tercihlerini dinlemeli ve daha abartılı modeller seçmemelisin. Romantik örgüler veya elegan dalgalar… Tercih sana kalmış.

3- Duvak tercihi

Saçların kadar duvağın da önemlidir. Bu nedenle uzun ve gösterişli duvak modellerini tercih edebilirsin. Duvağını seçerken saç modeline, gelinliğine ve düğün mekânına dikkat etmelisin. Romantik gelinler dantel duvakları tercih edebilirler. Eğer havuz başında veya salon düğünü tercih ediyorsan duvağını daha modern seçmelisin.

4- Aksesuar seçimi

Saçlarında farklı aksesuarlar kullanarak daha havalı görünebilirsin. Farklı tokalar veya çiçekli taçlar 2016 yılının en popüler aksesuarlarının başında geliyor. Özellikle kır düğünü yapacak olanlar saçlarında mutlaka renkli çiçek görünümlerini yer vermeliler.

5- Bozulmayan saçlar

Gecenin sonlarına doğru bozulan saçlar seni pek havalı göstermeyecektir, kabul edelim. Bu nedenle düğün çantanda mutlaka saç spreyi bulundurmalısın. İhtiyaç anında birkaç fısla saçlarını sabitleyebilirsin.

Photo Credit: Fotolia

Kérastase Wedding Servisi sunan salon listesine burayatıklayarak ulaşabilirsin.

Paylaş

​Düğün gününde seni daha havalı gösterecek 5 detay
Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Kérastase Soleil Huile Siréne Saç Bakım Spreyi
Kérastase Soleil Huile Siréne Saç Bakım Spreyi
( Yağ )
Keşfet
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
En güzel nikah saç modellerini derledik!
Birbirinden Şık Gelin Topuzu Saç Modelleri
Düğünler öncesinde saçlarını değiştirmek isteyenler için ekonomik öneriler!
En hacimli düğün saç modelleri: Düğün davetlerinde saçlarınla göz kamaştır!
Tümünü Gör
Erkek Çocuk Amerikan Saç Kesim Modelleri
Kız Çocuk Kısa Saç Kesim Modelleri
Dökülen saç geri çıkar mı?
Buzul sarısı saç rengi hakkında bilmen gereken her şey!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
L’Oréal Paris Gold Mirage Koleksiyonu ile Parlak Makyaj