Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

​Düğün gününde seni daha havalı gösterecek 5 detay

Düğün gününde daha havalı görün!

Uzun zamandır beklediğin o gün geldi çattı! Düğün gününde en güzel olmak, kusursuz görünmek herkesin hayalidir. Sen de bu hayale ulaşmak için uzun zamandır araştırmalar yapıyorsun. Peki, saçlarını kime emanet edeceksin? Kuaför salonundan mutsuz çıkmak, bütün gece enerjinin düşük olmasına neden olabilir. Bu nedenle seni hiç risk almadan Kérastase Wedding Hizmeti sunan kuaförlere davet ediyoruz. Böylece düğün gününde kusursuz görünen saçlarla herkesi büyüleyebilirsin. Düğün günü daha havalı görünmek istiyorum diyorsan aşağıdaki detaylara mutlaka göz atmalısın.

1- Sağlıklı saçlar

Düğün gününden önce saçlarına bakım yaparak saçlarının parlak ve sağlıklı görünmesini sağlayabilirsin. Canlı ve sağlıklı saçlar her zaman havalı görünecektir. Saç bakımın için Kérastase Wedding Hizmeti sana yardımcı olacaktır.

2- Havalı saç modeli

Düğün gününde saçların ne kadar havalı olursa sen de o kadar havalı görünebilirsin. Bu nedenle saçlarında modern ve şık tercihler yapmalısın. Saçlarında abartılı modeller tercih ederek daha havalı görünmezsin. Ne kadar doğala yakın ve şık görünürsen o kadar dikkat çekeceksin. Bu nedenle kuaförünün tercihlerini dinlemeli ve daha abartılı modeller seçmemelisin. Romantik örgüler veya elegan dalgalar… Tercih sana kalmış.

3- Duvak tercihi

Saçların kadar duvağın da önemlidir. Bu nedenle uzun ve gösterişli duvak modellerini tercih edebilirsin. Duvağını seçerken saç modeline, gelinliğine ve düğün mekânına dikkat etmelisin. Romantik gelinler dantel duvakları tercih edebilirler. Eğer havuz başında veya salon düğünü tercih ediyorsan duvağını daha modern seçmelisin.

4- Aksesuar seçimi

Saçlarında farklı aksesuarlar kullanarak daha havalı görünebilirsin. Farklı tokalar veya çiçekli taçlar 2016 yılının en popüler aksesuarlarının başında geliyor. Özellikle kır düğünü yapacak olanlar saçlarında mutlaka renkli çiçek görünümlerini yer vermeliler.

5- Bozulmayan saçlar

Gecenin sonlarına doğru bozulan saçlar seni pek havalı göstermeyecektir, kabul edelim. Bu nedenle düğün çantanda mutlaka saç spreyi bulundurmalısın. İhtiyaç anında birkaç fısla saçlarını sabitleyebilirsin.

Photo Credit: Fotolia

Kérastase Wedding Servisi sunan salon listesine burayatıklayarak ulaşabilirsin.

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Kérastase Soleil Micro Voile Protecteur Saç Spreyi
Kérastase Soleil Micro Voile Protecteur Saç Spreyi
( Yağ )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Burcuna göre tercih etmen gereken gelin saçı modelini açıklıyoruz
Gelin tacıyla kullanılabilecek saç modelleri
​Gelinler için açık saç modelleri
Bu yaz çok düğün yaptı! Düğün davetlilerine özel saç modelleri
Tümünü Gör
Tarz sahibi olmak isteyenler için 13 saç modeli önerisi!
Burcuna göre tercih etmen gereken gelin saçı modelini açıklıyoruz
Mini test: Hangi saç tipine sahipsin?
Pırlantalı saçlar: Işıl ışıl saç aksesuarlarıyla parla!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Yaz Geldi: Yazın En Çok Kullanılan Makyaj Malzemeleri Neler?