Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

Dünya’nın en iyi kuaförlük yarışmasına katılacak Türk finalisti belirlemeye hazır mısın?

En prestijli kuaförlük yarışması L’Oréal Professionnel Style & Color Trophy başlıyor!

“Kuaför” denildiğinde biz kadınların aklına hemen kendimizi daha iyi hissettiğimiz, öz güvenimizi arttıran bir yer geliyor. Kuaförden çıktığımızda, o fönlü saçlarımızı savurarak dolaştığımızda kendimizi harika hissediyoruz! Tabii ki çoğumuz için onlar kuaförden fazlası. Dostumuz, hatta sırdaşımız oldular.

Şimdi ise onların uzmanlık alanlarında ne kadar başarılı olduklarını kanıtlayabilecekleri bir yarışma var. 60 yılı aşkın süredir dünya çapında düzenlenen bu kuaförlük yarışmasına 2019’da Türkiye olarak biz de katılıyoruz!

Bu yarışmanın yarı finaline katılmaya hak kazanacak kuaförleri ise sen de oylamayla seçme şansına sahip olabileceksin! Oylamaya katılmak istersen buraya tıklayabilirsin! Diğer detaylar ise yazımızın devamında!

L’Oréal Professionnel Style & Color Trophy

Dünyanın en eski ve en prestijli kuaförlük yarışması L’Oréal Professionnel Style & Color Trophy, bu yıl L’Oréal’in 110. yılına özel devasa sahnede bir Türk kuaför de yer alacak. Büyük finali modanın başkenti Paris’te, 2019’da yapılacak. Öncesinde Türkiye finalinde seçilecek 1 görünüm, Türkiye’yi temsilen büyük finalde sahnede yer alacak!

Yarışmaya katılmak isteyen kuaförler fotoğrafları (öncesi ve sonrası halleriyle) Instagram hesaplarında #lorealproakademi ve #SCTTR19 hashtag’ini kullanarak paylaşacaklar. Çok yaratıcı görünümler ortaya çıkacağına şimdiden eminiz! :)

Biz de ulusal finale kalacak 5 Ulusal Finalisti sosyal medya hesabımızdan duyuracağız ve bu 5 finalist için oylama yapacağız. Sen de oylamaya katılıp, saç stilleri arasından en beğendiklerini oylayarak belirleyebileceksin. Verdiğin bu oylar, Türkiye Finali'nde seçilecek, Paris'teki büyük finale gidecek 1 kişinin seçilmesi için oldukça destekleyici olacak!

Yarışmaya katılan fotoğraflarda aranan şartlar neler?

Bundan sonra hepimiz birer jüriyiz! :) L’Oréal Professionnel saç boyaları ve şekillendirme ürünleriyle oluşturulacak saç stillerini hepimiz belirli kriterlere göre oylayacağız.

L’Oréal Professionnel INOA saç boyasını aşağıda bulabilirsin.

L'Oréal Professionnel INOA Saç Boyası
L'Oréal Professionnel INOA Saç Boyası
( Saç Boyası )
Keşfet

Her şeyden önce fotoğrafların temiz bir fon önünde profesyonelce çekilmiş olması ve modelin saç stilinin net olarak görünmesi gerekiyor. Fotoğraflarda filtre kullanılmamalı. Ayrıca saç renklendirme, şekillendirme ve makyajın yer aldığımı toplam görünüm önemli. Yani sadece saçları değil, makyaj stilini de değerlendiriyoruz.

Saç stilleri nasıl olmalı?

Fotoğraflardaki saç stillerinin şık, modern, yaratıcı ve elegan bir görünümde olması oldukça önemli. Saç, modelin yüzüne ve kemik yapısına da uygun olmalı. Saçın uzunluğu, dokusu ve rengi ile ilgili net bir kural yok; ancak saç ilham verici olmalı, boya, stil/kesim ve bitiş açısından yarışmacıların becerilerini göstermeli.

Modelin saçlarının mutlaka sağlıklı olması gerekiyor. 

Editörün önerisi: Senin de saçların sağlıksız mı görünüyor? Son dönemde bizim de favorilerimizden olan doğal saç bakımı L'Oréal Professionnel Source Essentielle serisi ile saçlarını doğanın güvenli ellerine emanet edebilirsin. Doğal içeriklere sahip bu bakımı deneyimlemek istersen buraya tıklayarak sana en yakın kuaför salonuna ulaşabilirsin.

L'Oréal Professionnel Source Essentielle Daily Şampuan'ı aşağıda bulabilirsin.

L'Oréal Professionnel Source Essentielle Daily Şampuan
L'Oréal Professionnel Source Essentielle Daily Şampuan
( Şampuan )
Hemen Al

Yarı final: L’Oréal Professionnel Mesleki Forum

15 Kasım’da fotoğraflı başvurular arasından seçilecek 5 kişi Ulusal Final’de yarışacak. Ünlü makyaj sanatçısı Alp Kavasoğlu’nun da jüri üyeleri arasında bulunduğu Ulusal Final ise 2-3-4 Aralık’ta Antalya’da, Mesleki Forum’da gerçekleştirilecek. Burada 5 kuaför arasından seçilecek 1 kişi de 2019 finali için Paris’e gidecek! :)

Türkiye’yi bu büyük yarışmada temsil edecek, ismini uluslararası çapta duyurabilecek bu adayı bulmak için Instagram, Twitter, Facebook ve YouTube hesaplarımızı takipte kal! :)

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
L'Oréal Professionnel INOA Saç Boyası
L'Oréal Professionnel INOA Saç Boyası
( Saç Boyası )
Keşfet
L'Oréal Professionnel Source Essentielle Daily Şampuan
L'Oréal Professionnel Source Essentielle Daily Şampuan
( Şampuan )
Keşfet
L'Oréal Professionnel Source Essentielle Delicate Şampuan
L'Oréal Professionnel Source Essentielle Delicate Şampuan
( Şampuan )
Keşfet
L'Oréal Professionnel Source Essentielle Radiance Saç Maskesi
L'Oréal Professionnel Source Essentielle Radiance Saç Maskesi
( Maske )
Keşfet
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Jr.Metin Bahçecik'ten: Saç rengi silme (Dekolorasyon) işlemi nedir?
Paris Kuaför’den Türkiye’de bir ilk: Blogger'lar 2019 saç trendleri koleksiyonunda yer aldı!
Paris Kuaför 2019 Koleksiyonunu Lanse Etti!
Seni Dünyanın En İyi Kuaförlük Yarışmasının Finalistini Belirlemeye Davet Ediyoruz!
Tümünü Gör
Açık kestane saç rengi hakkında bilmen gereken her şey!
Saç Sırları.com İnceledi: Sarı Saç Bakımının Son Gözdesi Blond Absolu!
Açık kumral saç rengi hakkında bilmen gereken her şey!
Soğan kabuğu saç rengi hakkında bilmen gereken her şey!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Deniyoruz: Maybelline New York Snapscara Maskaralar