Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

​Düşük riskli en iyi erkek saç modelleri

Garantici beyler bu saç modellerini çok beğenecek!

Biz kadınlar her an, radikal bir değişime hazırız ama sıra erkeklere geldiğinde onların değişime uzak durduklarını ve risk sevmediklerini de biliyoruz. Neyse ki risk almadan da değişim mümkün. Garantici beylere özel saç modeli rehberimizde risk gerektirmeyen saç modellerini paylaştık!

Yanlara odaklan

Saçlarında değişiklik istediğin zamanlarda, değişimin sadece üst tarafta kalan saçlarda gerçekleşmediğini unutma. Ensende ve yan tarafta kalan saçlarda değişiklik yaparak da yüz şeklini vurgulayabilirsin. Büyük bir değişiklik yapmadan, stilini yenilemek istiyorsan ensende ve yan taraflarda kalan saçları kısaltmayı dene. Böylece üst tarafta kalan saçlarına hala istediğin şekli verebilirsin. Bu saç modeli 2018 erkek saç modelleri arasında popüler.

Ancak bu kesimi yapmadan önce dikkate alman gereken birkaç husus var. Örneğin kulaklarının .ok dikkat çektiğini düşünüyorsan, yanda kalan saçlarını kısaltmak kulaklarını daha da vurgulamana neden olacaktır. Aynı şekilde, eğer yüz şeklin uzunsa bu saç modeli yüzünün daha da uzun görünmesine yol açacaktır. Bu nedenle, kesime başlamadan önce mutlaka saç stilistinle detaylı bir konuşma yapmalısın.

Sonuç: “Birkaç dokunuş sonrası daha ince ve daha belirgin bir yüz."

Önce kakül

Yüze düşen kaküllerin, erkek saç kesimlerinde son birkaç sezondur oldukça popüler olduğunu fark etmişsindir. Bu sezon, bu model birçok varyasyonuyla birlikte geri dönüyor. Kakül, risk gerektirmeyen saç kesimleri arasında çünkü eğer stilini sevmezsen tek yapman gereken kakülünü geriye almak. Diyeceğimiz o ki, saç kesimi oldukça standart olup, tüm detay şekillendirmede yatıyor.

Sonuç: “Her duruma adapte olabilen çok yönlü bir saç kesimi."

Işıltılı saçlar

Birçok erkek bu sezon güneşin ışıltısını saçlarına taşıyor. Röfle kulağa çok riskli bir uygulama gibi gelse de aslında saçlarını doğal gözükecek şekilde açabilmen için birçok teknik var. Bunun için tek yapman gereken saç stilistine danışmak!

Kısadan uzuna geçişler

Kısa saçlı erkekler, konu şekillendirmeye geldiğinde oldukça kısıtlı seçenekle karşı karşıyalar. Sezonun son saç modeli trendi ise işleri değiştirmeye kararlı. Bu yeni saç modeline göre, ensede ve yanlarda aynı boyda saçlardansa; kısadan uzuna geçişlere sahip bir saç kesimi tercih etmelisin.

Sonuç: “Kemik yapını vurgulayabilecek, çok yönlü ve son moda bir saç stili."


Photo credit: istockphoto.com, pinterest.com

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Kérastase Homme Ultra Sabitleyici ve Yoğunlaştırıcı Jöle
Kérastase Homme Ultra Sabitleyici ve Yoğunlaştırıcı Jöle
( Şekillendirici )
Satın Al
Kérastase Homme Yoğunlaştırıcı ve Şekillendirici Krem
Kérastase Homme Yoğunlaştırıcı ve Şekillendirici Krem
( Durulanmayan Bakım )
Satın Al
Vichy Dercos AMINEXIL Clinical 5 - Erkek
Vichy Dercos AMINEXIL Clinical 5 - Erkek
( Saç Dökülmesine Karşı Bakım )
Keşfet
Vichy Dercos Aminexil PRO Erkek
Vichy Dercos Aminexil PRO Erkek
( Dökülme Karşıtı Bakım Kürü )
Keşfet
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Uzun saçlı erkekler arasında yeni trend: Örgülü saçlar
Erkeklere özel: Sevgililer Günü'nde ona hangi hediyeyi almalısın?
Saç ve sakal tıraşıyla bambaşka görünüme kavuşan 12 erkek
Yuvarlak yüzlü erkeklere özel 10 saç modeli önerisi
Tümünü Gör
İnce telli ve kalın telli saçlar neden farklı saç maskesi kullanmalı?
Önemli bir toplantı öncesinde görünümünü tazelemenin 3 yolu!
MBFWI 2. gün notları: Atelier Kikala Defilesi
MBFWI 2. gün notları: Belma Özdemir Defilesi
Tümünü Gör