Çerezleri içerikleri ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri eklemek ve sitedeki hareketleri analiz etmek için kullanıyoruz. Ayrıca web sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri sosyal medya, reklam ve analiz ortaklarımızla paylaşıyoruz. Daha fazla bilgi için, Çerezler Politikamızı inceleyebilirsiniz.
13/10/2016
Saç Sırları
360 38

​Düz saç modelleri: Düz saçlara özel 5 hacimli saç modeli

Ece Y.
​Düz saç modelleri: Düz saçlara özel 5 hacimli saç modeli ​Düz saç modelleri: Düz saçlara özel 5 hacimli saç modeli
Galeri Görünümü Slayt Görünümü

Düz saçlara sahip olmanın bir çok avantajı olduğu gibi bir çok dezavantajı da vardır. Genellikle sönük görünen düz saçlar bizi çileden çıkarabiliyorlar. Şimdi düz saçlarını daha hacimli gösterecek saç modelleri ile seni başbaşa bırakıyoruz. Ufak tüyolar ve birbirinden güzel farklı düz saç modeli sayesinde artık kabarmayan düz saçlarının keyfini çıkarabilirsin.

En İyi Düz Saç Modelleri

​Düz saç modelleri: Düz saçlara özel 5 hacimli saç modeli

Uzun düz saçlarını açık kullanmak eminiz senin de en sık tercih ettiğin saç modelidir. Özellikle açık saç rengine sahip kişilere çok yakışan bu saç modeli, boyalı saçlarda da harika görünecektir. Saçlarındaki farklı renk geçişlerini böylece açık düz saçlarında kolaylıkla sergileyebilirsin. 

Düz Saç Örgü Modelleri 

​Düz saç modelleri: Düz saçlara özel 5 hacimli saç modeli - 1

Düz saçları örmek çok basit! Düz saç örgüsü modelleri, saçlarının çok daha havalı ve gösterişli görünmesini sağlar. Saçlarını daha hacimli göstermek için XXL örgü modellerini tercih edebilirsin. 

Düz Saç At Kuyruğu Modelleri 

​Düz saç modelleri: Düz saçlara özel 5 hacimli saç modeli - 2

Uzun ve düz saçlarının klasikliğine en uygun saç modeli kuşkusuz atkuyruğudur. Saçlarını toplamak istediğin günlerde klasik atkuyruğu tercih edebilirsin. Düz fön modelleri, atkuyruğuna çok yakışacak. Çabasız şıklık dedikleri bu olsa gerek!

​Düz saç modelleri: Düz saçlara özel 5 hacimli saç modeli - 3

Eğlenceli ve farklı düz saç şekillendirme modellerini seviyorsan ikili atkuyruğu modelini de deneyebilirsin. Düz fön saç modelleri arasında hafta sonu partilerine yakışan saç modeli için ikili atkuyruğu saç modelini öneririz. 

Düz Saç Topuz Modelleri 

​Düz saç modelleri: Düz saçlara özel 5 hacimli saç modeli - 4

Düz saçlarını topuz yapmak için Elseve Mucizevi Yağ Normal Saçlar'ı ilk olarak saçlarına uygula. Saçlarının daha kolay taranmasına ve şekil almasına yarayacak olan bu saç bakım yağı sayesinde saç topuzun ışıl ışıl görünecek. Sonrasında saçlarını döndürerek klasik topuz modeli yapabilirsin.

Elseve Mucizevi Yağ Normal Saçlar'ı buradan inceleyebilirsin.

​Düz saç modelleri: Düz saçlara özel 5 hacimli saç modeli - 5
L’Oréal Paris Elseve Mucizevi Yağ Normal Saçlar
( Saç Bakım Yağı )
Hemen Al

Kahküllü Düz Saç Modelleri 

​Düz saç modelleri: Düz saçlara özel 5 hacimli saç modeli - 7

Düz ve uzun saçlara düz ve uzun kaküller yakışır! Kaküllü saç kesimi düz saçlarına farklılık katmak isteyenlere için ideal! Düz saç modelleri kadın görselleri arasında en çok kaküllü saç modelleri dikkat çekiyor. Isısız saç düzleştirme tekniği ile saçlarının her daim kusursuz görünmesini sağlayabilirsin. 

Kısa Düz Saç Modelleri 

​Düz saç modelleri: Düz saçlara özel 5 hacimli saç modeli - 8

Düz saçlarını kolay bir şekilde kontrol altına almak istiyorsan kısa düz saç modellerine bakmalısın. İnce telli düz saçlar için saç kesim modelleri arasında en çok Pixie saç kesimleri ön plana çıkıyor. Düz saç modelleri erkek stilini andırıyor, değil mi?

Uzun Düz Saç Modelleri

​Düz saç modelleri: Düz saçlara özel 5 hacimli saç modeli - 9
Her yüz tipine yakışan, en havalı saç modellerinin başında uzun düz saçlar geliyor. Hem gece, hem de gündüz kullanılabilen bu uzun saç modeli, bütün ilgiyi saçlarına çevirecektir. Eğer doğal düz saçların varsa çok şanlısın, yoksa da hiç endişelenme! Saç düzleştirici yardımıyla istediğin düz saçlara kolaylıkla kavuşabilirsin. Keşke hep kalıcı düz saçlarımız olsa!

Orta Boy Düz Saç Modelleri 

​Düz saç modelleri: Düz saçlara özel 5 hacimli saç modeli - 10

Klasik orta boy saç modeline değişiklik katmak istersen renkli saç aksesuarlarından da yardım alabilirsin. Sadece birkaç adımda bambaşka bir görünüme kavuşabilirsin. Orta boy düz saç kesim modelleri seni daha modern gösterecek. 

Düz Saç Kesimi Modelleri

​Düz saç modelleri: Düz saçlara özel 5 hacimli saç modeli - 11

Düz saçlarını kestirmeye karar verdiysen düz saç kesim modellerinden ilham almalısın. Düz saçlar sadece uzun saçlılara yakışıyor diye düşünüyorsan yanılıyorsun. Bob ve uzun bob saç modellerine de çok yakışan düz saçlar, bu sezonun favorisi olacak gibi görünüyor. Sen de saç boyun ne olursa olsun bu sezon düzleştiricilerle yakın arkadaş olmalısın.

Bob Düz Saç Kesimi

​Düz saç modelleri: Düz saçlara özel 5 hacimli saç modeli - 12

Bob kesim düz saçlar, düz saçlı modeller arasında çok popüler. Bob saç modelinde, saçlarını yandan ayırmak her zaman saçlarının daha havalı görünmesini sağlayabilir. İster sağdan, ister sol taraftan ayır, bu saç modeli ile dikkat çekeceğin kesin!

Katlı Boy Saç Kesimi

​Düz saç modelleri: Düz saçlara özel 5 hacimli saç modeli - 13

Düz ve uzun saçlarının daha hacimli görünmesi için önde ve arkada katları bulunan bir saç kesimi tercih edebilirsin. Düz saç modelleri arasında en kolay şekillenen saçlar kesinlikle katlı saç kesimleri oluyor. 

Editör önerisi: Bu saç kesimine kumral saç renkleri çok yakışıyor. Eğer yeni saç kesiminle farklı bir saç rengi denemek istersen sana önerimiz L'Orél Paris Excellence Créme 7 Kumral rengi!

L'Orél Paris Excellence Créme 7 Kumral rengini aşağıda bulabilirsin.

​Düz saç modelleri: Düz saçlara özel 5 hacimli saç modeli - 14
Excellence Creme Saç Boyası 7 Kumral
( Saç Boyası )
Hemen Al

Lob Düz Saç Kesimi

​Düz saç modelleri: Düz saçlara özel 5 hacimli saç modeli - 16
Eğer uzun saçlarının bakımından şikayetçiysen orta boy yani lob saç modellerini mutlaka denemelisin. Orta boy düz saçlar, uzun saçlara göre her zaman daha hacimli görünürler! Orta saç modellerini tercih ederken katlı modellere göz atmanı tavsiye ederiz.

Pixie Düz Saç Kesimi

​Düz saç modelleri: Düz saçlara özel 5 hacimli saç modeli - 17

Pixie saç modelleri seni çok karizmatik gösterecek! Pixie modeli saçlara en çok platin saç rengi yakışıyor. 

Evde Düz Saç Kesimi Nasıl Yapılır?

​Düz saç modelleri: Düz saçlara özel 5 hacimli saç modeli - 18

Defilelerde, sosyal medyada ve sokak stilinde oldukça popüler olan düz saç kesimini denememek için ne duruyorsun? Hemen kesim makasını kap ve saçlarını düz kesmeye başla. Düz saç kesiminde dik durmak çok önemli. Saçlarını keserken mutlaka karşındaki sabit bir noktaya bakmalısın.

Evde saç keserken arkadaşından yardım isteyebilirsin. Düz kesim saç için saçlarını ıslat ve uçlarından cetvel yardımıyla dümdüz kes. Eğer pürüzsüz bir düzlük istiyorsan saçlarını, saç makinesiyle de kesebilirsin. Erkek düz saç modelleri için de aynı teknik kullanılabilir.

Editörün önerisi: Saçlarını kestirdikten sonra sonra sağlıkla uzamasını istiyorsan Elseve Dream Long serisini yakından incelemelisin. Değerli içeriği sayesinde biz artık saçlarımızın sağlıklı uzaması için düzenli kestirme rutininden kurtulduk! Sen de saçlarının kırılmadan uzamasını istiyorsan Elseve Dream Long serisini saç bakım ürünlerin arasına alabilirsin.

L’Oréal Paris Elseve Dream Long serisini buradan inceleyebilirsin.

​Düz saç modelleri: Düz saçlara özel 5 hacimli saç modeli - 19
L'Oréal Paris Elseve Dream Long Buhar Maskesi
( Maske )
Hemen Al

Yüz Şekline Göre Düz Saç Modeli Nasıl Seçilir?

Yuvarlak yüz için

​Düz saç modelleri: Düz saçlara özel 5 hacimli saç modeli - 21

Oval saç kesimi yuvarlak yüzler için bizce en uygun saç kesimlerinden. Yuvarlak yüze uzun saç kesimi arayanlar için oval saç modelini kesinlikle öneririz. 

Kare yüz için

​Düz saç modelleri: Düz saçlara özel 5 hacimli saç modeli - 22

Kare yüzler için uzun ve düz saçlar harika bir seçenek. Eğer doğal düz saçların varsa çok şanlısın, yoksa da hiç endişelenme! Saç düzleştirici yardımıyla istediğin düz saçlara kolaylıkla kavuşabilirsin.

Uzun yüz için

​Düz saç modelleri: Düz saçlara özel 5 hacimli saç modeli - 23

Uzun yüzleri dengelemek için düz bob saç kesimini öneririz. Böylece yüzünün uzunluğu geri planda kalacak. 

2020 Yılında Ünlülerin Tercih Ettiği Düz Saç Modelleri Nelerdir?

​Düz saç modelleri: Düz saçlara özel 5 hacimli saç modeli - 24

Defilelerde de ön plana çıkan uzun, düz saç trendi bu yıl oldukça popüler! Düz saçlarını toplamak istiyorsan ensede yapacağın ufak atkuyruğu sana çok yakışacaktır. Oldukça basit ve havalı görünen bu model, özellikle düz saçlarda çok profesyonel görünüyor. Eğer kaküllerin varsa, atkuyruğu senin tarzın olacaktır!

Düz Saç Bakımı Nasıl Yapılır?

​Düz saç modelleri: Düz saçlara özel 5 hacimli saç modeli - 25

Düz saçlar harika görünüyorlar! Fakat şunu söylemekte fayda var; düz saçlar hata gösterebilir. Bu nedenle saçlarının uçlarında kırıklar varsa öncelikle saç bakımı yapmanı öneriyoruz. Sağlıklı ve canlı saçlar için saçlarındaki kırıkları azaltmalı daha sonra dümdüz saçlarınla göz kamaştırmaya başlamalısın.

Düz saçlar için Elseve 6 Mucizevi Yağ serisini kullanmanı öneririz. Saçların parlaklığını ve canlılığını uzun süre koruyan bu şampuan, saçlarına dipten uca bakım yaparak daha sağlıklı uzamalarına yardımcı oluyor. Serinin bakım maskesi saçlarının yumuşacık görünmesini sağlarken, saçlarının parlak olmasına yardımcı olur. Böylece düz saçların her daim canlı ve havalı görünecek! Düz saç bakımı ile ilgili detaylı bilgiye bu içeriğimizden ulaşabilirsin.

Pürüzsüz düzlükte saçlar için bakım şart!

​Düz saç modelleri: Düz saçlara özel 5 hacimli saç modeli - 26

Uzun ve düz görünümdeki saçlarının yumuşacık olması ve parlak görünmesi için saç bakımını ihmal etmemelisin. Yazın sıcak havanın etkisi, kışın ise soğuk havanın saçlarımızda bıraktığı hasar herkes tarafından bilinir. Mevsim geçişlerinde yıpranan saçlarını kestirmek zorunda kalmamak için saç bakımına özen göstermelisin.

​Düz saç modelleri: Düz saçlara özel 5 hacimli saç modeli - 27

Sıcak günlerde saçlarını güneşten korumanın yollarından biri UV korumalı sprey kullanmaktan geçiyor. Güneş öncesi ve sonrası saçlarına güneş koruyucu spreyini sıkarak hem saçlarını güneşten koruyabilir hem de doğal bir görünüm yakalayabilirsin.

Uzun düz saçlarının bakımını nasıl sağlarsın?

​Düz saç modelleri: Düz saçlara özel 5 hacimli saç modeli - 28

Uzun saçların en büyük derdi uzadıkça kırılan uçlar ve haliyle her ay gidilen kuaför yolları... Düz ve uzun saçlarımızı artık kestirmeden uzatmanın bir yolunu bulduk desek? 
​Düz saç modelleri: Düz saçlara özel 5 hacimli saç modeli - 29

L’Oréal Paris Elseve Dream Long serisi sayesinde saçlarımızın ucu kırılmadan sağlıklı bir şekilde uzuyor. Bu serinin içeriğindeki Hint yağı, bitkisel keratin ve vitamin içeriği, saç uçlarındaki kırıkları önleyerek saçlarımızın ışıl ışıl parlamasını sağlıyor. Biz saçlarımızı uzatırken artık her ay kuaföre gitmek zorunda kalmıyoruz, şimdi L’Oréal Paris Elseve Dream Long serisini deneme sırası sende!

Düz saçlar kimlere yakışıyor?

​Düz saç modelleri: Düz saçlara özel 5 hacimli saç modeli - 30

Her yüz tipine yakışan, en havalı saç modellerinin başında düz saçlar geliyor. Hem gece, hem de gündüz kullanılabilen bu düz saç modeli, bütün ilgiyi saçlarına çevirecektir. Eğer doğal düz saçların varsa çok şanlısın, yoksa da hiç endişelenme! Saç düzleştirici yardımıyla istediğin düz saçlara kolaylıkla kavuşabilirsin.

Editör önerisi: Saçlarını düzleştirdikten sonra gün boyu bozulmadan kalmasını istiyorsan saç spreylerinden yardım almalısın. Saçlarının tamamına sıkacağın saç spreyi, saçlarının gün boyu dümdüz kalmasına yardımcı olacaktır. Düz saçlarını hem gece hem de gündüz stilinde rahatlıkla kullanabilirsin.

Düz saçlar için ipuçları:

​Düz saç modelleri: Düz saçlara özel 5 hacimli saç modeli - 31

Düz saçlılar bu sezon çok şanslı. Eğer saçların düz değilse, ısı yardımıyla kolaylıkla düzleştirebilirsin. Fakat saçlarını düzleştirmeden önce ısı koruyucu bir sprey veya durulanmayan krem uygulamayı unutmamalısın. Yoksa saçların ısıdan dolayı zarar görebilir.
​Düz saç modelleri: Düz saçlara özel 5 hacimli saç modeli - 32

Düz saçlar sadece uzun saçlılara yakışıyor diye düşünüyorsan yanılıyorsun. Bob ve uzun bob saç modellerine de çok yakışan düz saçlar, bu sezonun favorisi olacak gibi görünüyor. Sen de saç boyun ne olursa olsun bu sezon düzleştiricilerle yakın arkadaş olmalısın.

​Düz saç modelleri: Düz saçlara özel 5 hacimli saç modeli - 33

Saçlarını düzleştirdikten sonra canlı ve parlak bir görünüm arıyorsan saç bakım yağlarını denemelisin. Saç boylarına ve uçlarına süreceğin saç bakım yağı, saçlarının hem daha parlak görünmesini sağlıyor hem de elektriklenmesini azaltıyor.

​Düz saç modelleri: Düz saçlara özel 5 hacimli saç modeli - 34

Defilelerde, sosyal medyada ve sokak stilinde oldukça popüler olan düz saçları denememek için ne duruyorsun? Hemen fön makinesini kap ve saçlarını düzleştirmeye başla. Saç rengini ve kesimini ortaya çıkaracak bu model sayesinde bütün gözler sana çevrilecektir.

Fakat şunu söylemekte fayda var; düz saçlar hata gösterebilir. Bu nedenle saçlarının uçlarında kırıklar varsa öncelikle kuaförün yolunu tutmanı öneriyoruz. Sağlıklı ve canlı saçlar için saçlarındaki kırıkları azaltmalı daha sonra dümdüz saçlarınla göz kamaştırmaya başlamalısın.

Paylaş

​Düz saç modelleri: Düz saçlara özel 5 hacimli saç modeli
Bu görünüm için mutlaka deneyin!
L'Oréal Paris Elseve Dream Long Onarıcı Bakım Şampuanı
L'Oréal Paris Elseve Dream Long Onarıcı Bakım Şampuanı
( Şampuan )
Satın Al
Excellence Creme Saç Boyası 7 Kumral
Excellence Creme Saç Boyası 7 Kumral
( Saç Boyası )
Satın Al
L'Oréal Paris Elseve 6 Mucizevi Yağ Besleyici Bakım Şampuanı
L'Oréal Paris Elseve 6 Mucizevi Yağ Besleyici Bakım Şampuanı
( Şampuan )
Satın Al
L'Oréal Paris Elseve 6 Mucizevi Yağ Besleyici Bakım Kremi
L'Oréal Paris Elseve 6 Mucizevi Yağ Besleyici Bakım Kremi
( Saç Kremi )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
En İyi Saç Düzleştirici Tavsiyesi: Steampod 3.0
En İyi Saç Düzleştirici Tavsiyesi: Steampod 3.0
​Klasik ve havalı: Uzun, düz saçlar
​Klasik ve havalı: Uzun, düz saçlar
​Farklı bir saç kesim trendi: Mantar kesim saçlar!
​Farklı bir saç kesim trendi: Mantar kesim saçlar!
​Kusursuz, dümdüz saçların dönüşü: Düz saç trendi
​Kusursuz, dümdüz saçların dönüşü: Düz saç trendi
Tümünü Gör
Rengi açılmış saçlar için en iyi bakım önerileri!
Rengi açılmış saçlar için en iyi bakım önerileri!
Kıvırcık saçlar için en iyi bukle belirginleştiren kremi seçtik!
Kıvırcık saçlar için en iyi bukle belirginleştiren kremi seçtik!
Gül suyunun saça faydası nedir?
Gül suyunun saça faydası nedir?
Büyülü Kahve Saç Rengiyle Herkesi Büyüle!
Büyülü Kahve Saç Rengiyle Herkesi Büyüle!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Maske Takarken Kalıcı Ten Makyajı Yapmanın Sırları