Çerezleri içerikleri ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri eklemek ve sitedeki hareketleri analiz etmek için kullanıyoruz. Ayrıca web sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri sosyal medya, reklam ve analiz ortaklarımızla paylaşıyoruz. Daha fazla bilgi için, Çerezler Politikamızı inceleyebilirsiniz.
08/05/2020
Saç Sırları
360 38

Elseve Color Vive Renk Düzeltici Mor Saç Maskesini Deniyoruz!

Cansu G.
Elseve Color Vive Renk Düzeltici Mor Saç Maskesini Deniyoruz! Elseve Color Vive Renk Düzeltici Mor Saç Maskesini Deniyoruz!
Galeri Görünümü Slayt Görünümü

Saçlarını açık renge boyadıktan sonra tam bir hayal kırıklığı mı oldu? Koyu saç rengini daha açık bir renge boyadığında kızıl ve turuncu yansımalarla karşılaştıysan hiç panik yapma! Sarı saç kazası bizim de başımıza geldi ve oldukça başarılı bir şekilde saç rengimizdeki istenmeyen yansımaları düzelttik. Nasıl mı? Mor şampuan ve mor maske kullanarak...

Mor şampuanı daha önce duymuşsundur, peki mor maske nedir? Elseve'in yeni çıkan Renk Düzeltici Mor Saç Maskesi'ni ilk deneyenlerden biri olduk. Mor maskenin yapısını, performansını ve saçlarımızı nasıl düzelttiğini sana adım adım anlatıyoruz. Sen de saç rengini daha küllü tonlara çevirmek istiyorsan bu yazımızı dikkatlice okumalısın. 

Elseve Color Vive Renk Düzeltici Mor Saç Maskesi nedir?

Elseve Color Vive Renk Düzeltici Mor Saç Maskesini Deniyoruz!

Elseve Color Vive Renk Düzeltici Mor Maske, saç rengindeki turuncu yansımaları daha yoğun bir şekilde küllü tonlara çeviren ve saçlarına bakım yapan saç maskesidir. Mor maskenin diğer saç maskelerinden farkı, saç rengini nötrleyip, saç renginde oluşan turuncu yansımaları daha küllü tonlara çevirmesi. 

Saçlarını sarı, platin veya gri gibi açık tonlara boyadıktan sonra saç renginde istenmeyen sıcak tonlar oluşabilir. Eğer saç renginde meydana gelen kızıl alt tonlu yansımalar seni de mutsuz ediyorsa (kimi etmez ki?) mor maske kullanma zamanın geldi demektir. 

Elseve Color Vive Renk Düzeltici Mor Maskeyi buradan inceleyebilirsin.

Elseve Color Vive Renk Düzeltici Mor Maske
Elseve Color Vive Renk Düzeltici Mor Maske
( Maske )
Hemen Al

Elseve Color Vive Renk Düzeltici Mor Saç Maskesinin saça faydaları nelerdir?

Elseve Color Vive Renk Düzeltici Mor Saç Maskesini Deniyoruz! - 3

Mor maske, saçlarını yoğun bir şekilde besleyerek saç renginin düzelmesini sağlar. İçeriğindeki mor pigmentler sayesinde saçlarındaki turuncu yansımaları daha küllü ve soğuk bir tona çevirir. 

Elseve Color Vive Renk Düzeltici Mor Saç Maskesi'nin etkili faydalarını görmek için aynı serideki Elseve Turunculaşma Karşıtı Mor Şampuan ile birlikte kullanmanı öneriyoruz. Mor şampuan saçlarını derinlemesine temizler ve turuncu tonları nötrleyerek saç renginin daha soğuk alt tonlu olmasına yardımcı olur. Mor maske ise saçlarına besleyici bakım yapar ve daha yoğun küllü tonlar elde etmeni sağlar. En küllü sarı tonları elde etmek için mor şampuan ile mor maskeyi birlikte kullanmanı öneririz.

Elseve Turunculaşma Karşıtı Mor Şampuan'ı aşağıda bulabilirsin.

L'Oréal Paris Elseve Color-Vive Turunculaşma Karşıtı Mor Şampuan
L'Oréal Paris Elseve Color-Vive Turunculaşma Karşıtı Mor Şampuan
( Şampuan )
Hemen Al

Elseve Color Vive Renk Düzeltici Mor Saç Maskesini kimler için uygun?

Elseve Color Vive Renk Düzeltici Mor Saç Maskesini Deniyoruz! - 6

Kumral saç rengini açtıranlar, sarı ve gri saç boyasının azizliğine uğrayanlar, beyaz saç rengine sahip olanlar için Elseve Color Vive Renk Düzeltici Mor Saç Maskesi bizce ideal. Saç renginde hiç de istemediğin o turuncu yansımalara mor maske ile "güle güle" diyebilirsin. :)

Elseve Color Vive Renk Düzeltici Mor Saç Maskesini nasıl kullanılır?

Elseve Color Vive Renk Düzeltici Mor Saç Maskesini Deniyoruz! - 7

Elseve mor maskeyi, Elseve Turunculaşma Karşıtı Mor Şampuan'dan sonra kullanmanı öneriyoruz. Tıpkı mor şampuan gibi, mor maskeyi de haftada bir kere saçlarına uygulamalısın. Mor maskeyi ıslak saçlarının boylarına ve uçlarına uygula. Saçlarını platin, sarı ve gri yapanlar mor maskeyi saçlarında 5 dakika tutmalılar. Eğer saçlarında balyaj veya röfle varsa mor maskeyi saçlarında 7 dakikaya kadar tutabilirsin. Sürenin sonunda mor maskeyi saçlarından ılık su ile durula. Daha küllü tonlara ulaşmak işte bu kadar kolay! :)

Elseve Mor Şampuan ve Elseve Mor Maske Kullananların Yorumları:

Mor maskeler arasında favorilerimizden olan Elseve Color-Vive Renk Düzeltici Mor Maske’yi ve Elseve Color-Vive Turunculaşma Karşıtı Mor Şampuan’ı kullananların yorumlarını derledik! Bakalım ContentPro kullanıcılarının ürünler hakkındaki yorumları nelermiş! :)

Didem Özer

Elseve Color Vive Renk Düzeltici Mor Saç Maskesini Deniyoruz! - 8

Sarı saçların en büyük sorunu zamanla turunculaşması. Hiç mi hiç sevmiyorum ben de o görüntüyü. O yüzden Elseve mor şampuan ve mor maske kullanıyorum. Haftada 1 uyguluyorum ve 10 dakika bekletip yıkıyorum. Diğer mor şampuanlar gibi saçlarım sertleşmiyor, maske de saçlarıma ekstra bakım yaparak saçımı besliyor!

Pınar Çelenlioğlu:

Elseve Color Vive Renk Düzeltici Mor Saç Maskesini Deniyoruz! - 9

Elseve Color-Vive Turunculaşma Karşıtı Mor Şampuan ve Elseve Color Vive Mor Maske saçlarında turunculaşma istemeyenler için harika iki ürün! :) İlk adımda Elseve Color-Vive Turunculaşma Karşıtı Mor Şampuan’ı, 2. adımda ise Elseve Color-Vive Mor Maske’yi kullanarak saçlarımın küllü sarı tonlara ulaşmasını sağlıyorum ve saçlarımdaki turuncu yansımaları önleyebiliyorum. Çok kısa sürede, özellikle saçları kurutmadan ton farkını görebilirsiniz. Hem şampuanı hem de maskesi oldukça etkili ve hoş bir kokusu var. Turuncu yansımalardan şikayetçi olanlara tavsiyemdir. :)

Unutmayalım; her iki ürün de sarı saç renklerine, gri saçlara ya da röfleli saçlara uygun.

Zehra Yücetürk:

Elseve Color Vive Renk Düzeltici Mor Saç Maskesini Deniyoruz! - 10

Herkese selam! L’Oréal Paris Elseve Color -Vive Turunculaşma Karşıtı Mor Şampuanı anlatmaya geldim!

💕İlk adımda Elseve Color-Vive Turunculaşma Karşıtı Mor Şampuan’ı, 2. adımda ise Elseve Color-Vive Mor Maske’yi kullanarak küllü sarı tonlara ulaşıyoruz ve saçımızdaki turuncu yansımaları önlüyoruz.

💕 Ombreli, sarı, gri saçlara şiddetle tavsiye ediyorum! :)

Elif Nur Kaba:

Elseve Color Vive Renk Düzeltici Mor Saç Maskesini Deniyoruz! - 11

Elseve Color-Vive Turunculaşma Karşıtı Mor Şampuan ve Mor Maske, özellikle yaz aylarında deniz ve güneşin etkisiyle rengi bozulan sarı boyalı saçlara etki ediyor. Daha doğal görünen sarı boyalı saçlara ulaşmamızı sağlıyor. Hem de ilk kullanımdan itibaren saçlara etki ediyor! :)

Nur Kalaycık:

Elseve Color Vive Renk Düzeltici Mor Saç Maskesini Deniyoruz! - 12

Saç renginizde turunculaşma varsa, siz de benim gibi Elseve Color-Vive Turunculaşma Karşıtı Mor Şampuan ve Mor Maske kullanarak küllü tonlara ulaşabilirsiniz. İçeriklerinde bulunan mor renklendiriciler ve UV filtresi içeren formülleri ile karşıt tonları nötralize eder ve istenmeyen turuncu, sarı renkteki yansımalara karşı savaşıyorlar. İlk kullanımdan itibaren etki gösteriyorlar, saçların parlak ve güzel görünmesini sağlıyorlar.

Haftada 1 kere banyoda, Elseve Color-Vive Bakım Ailesi rutininiz sırasında önce mor şampuanı ardından da mor maskeyi 1-3 dakika masaj yaparak uygulayın ve iyice durulayın. (Rengi açılan kumral saçlar için 5 dakikaya kadar bekletin). İşte bu kadar! :)

Paylaş

Elseve Color Vive Renk Düzeltici Mor Saç Maskesini Deniyoruz!
Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Elseve Color Vive Renk Düzeltici Mor Maske
Elseve Color Vive Renk Düzeltici Mor Maske
( Maske )
Satın Al
L'Oréal Paris Elseve Color-Vive Turunculaşma Karşıtı Mor Şampuan
L'Oréal Paris Elseve Color-Vive Turunculaşma Karşıtı Mor Şampuan
( Şampuan )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
İnceliyoruz: Vichy Dercos Neogenic Şampuan
Vitamin B5 nedir? Saça faydaları nelerdir?
Öneriyoruz: Yıpranmış Saçlar İçin 6 Bakım Ürünü
Durulanmayan saç kremi hakkında bilmen gereken her şey!
Tümünü Gör
Erkek Çocuk Amerikan Saç Kesim Modelleri
Kız Çocuk Kısa Saç Kesim Modelleri
Dökülen saç geri çıkar mı?
Buzul sarısı saç rengi hakkında bilmen gereken her şey!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
L’Oréal Paris Gold Mirage Koleksiyonu ile Parlak Makyaj