Çerezleri içerikleri ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri eklemek ve sitedeki hareketleri analiz etmek için kullanıyoruz. Ayrıca web sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri sosyal medya, reklam ve analiz ortaklarımızla paylaşıyoruz. Daha fazla bilgi için, Çerezler Politikamızı inceleyebilirsiniz.
08/05/2020
Saç Sırları
360 38

Elseve Color Vive Renk Düzeltici Mor Saç Maskesini Deniyoruz!

Cansu G.
Galeri Görünümü Slayt Görünümü
Elseve Color Vive Renk Düzeltici Mor Saç Maskesini Deniyoruz! Elseve Color Vive Renk Düzeltici Mor Saç Maskesini Deniyoruz!

Saçlarını açık renge boyadıktan sonra tam bir hayal kırıklığı mı oldu? Koyu saç rengini daha açık bir renge boyadığında kızıl ve turuncu yansımalarla karşılaştıysan hiç panik yapma! Sarı saç kazası bizim de başımıza geldi ve oldukça başarılı bir şekilde saç rengimizdeki istenmeyen yansımaları düzelttik. Nasıl mı? Mor şampuan ve mor maske kullanarak...

Mor şampuanı daha önce duymuşsundur, peki mor maske nedir? Elseve'in yeni çıkan Renk Düzeltici Mor Saç Maskesi'ni ilk deneyenlerden biri olduk. Mor maskenin yapısını, performansını ve saçlarımızı nasıl düzelttiğini sana adım adım anlatıyoruz. Sen de saç rengini daha küllü tonlara çevirmek istiyorsan bu yazımızı dikkatlice okumalısın. 

Elseve Color Vive Renk Düzeltici Mor Saç Maskesi nedir?

Elseve Color Vive Renk Düzeltici Mor Maske, saç rengindeki turuncu yansımaları daha yoğun bir şekilde küllü tonlara çeviren ve saçlarına bakım yapan saç maskesidir. Mor maskenin diğer saç maskelerinden farkı, saç rengini nötrleyip, saç renginde oluşan turuncu yansımaları daha küllü tonlara çevirmesi. 

Saçlarını sarı, platin veya gri gibi açık tonlara boyadıktan sonra saç renginde istenmeyen sıcak tonlar oluşabilir. Eğer saç renginde meydana gelen kızıl alt tonlu yansımalar seni de mutsuz ediyorsa (kimi etmez ki?) mor maske kullanma zamanın geldi demektir. 

Elseve Color Vive Renk Düzeltici Mor Maskeyi buradan inceleyebilirsin.

Elseve Color Vive Renk Düzeltici Mor Maske
Elseve Color Vive Renk Düzeltici Mor Maske
( Maske )
Hemen Al

Elseve Color Vive Renk Düzeltici Mor Saç Maskesinin saça faydaları nelerdir?

Mor maske, saçlarını yoğun bir şekilde besleyerek saç renginin düzelmesini sağlar. İçeriğindeki mor pigmentler sayesinde saçlarındaki turuncu yansımaları daha küllü ve soğuk bir tona çevirir. 

Elseve Color Vive Renk Düzeltici Mor Saç Maskesi'nin etkili faydalarını görmek için aynı serideki Elseve Turunculaşma Karşıtı Mor Şampuan ile birlikte kullanmanı öneriyoruz. Mor şampuan saçlarını derinlemesine temizler ve turuncu tonları nötrleyerek saç renginin daha soğuk alt tonlu olmasına yardımcı olur. Mor maske ise saçlarına besleyici bakım yapar ve daha yoğun küllü tonlar elde etmeni sağlar. En küllü sarı tonları elde etmek için mor şampuan ile mor maskeyi birlikte kullanmanı öneririz.

Elseve Turunculaşma Karşıtı Mor Şampuan'ı aşağıda bulabilirsin.

L'Oréal Paris Elseve Color-Vive Turunculaşma Karşıtı Mor Şampuan
L'Oréal Paris Elseve Color-Vive Turunculaşma Karşıtı Mor Şampuan
( Şampuan )
Hemen Al

Elseve Color Vive Renk Düzeltici Mor Saç Maskesini kimler için uygun?

Kumral saç rengini açtıranlar, sarı ve gri saç boyasının azizliğine uğrayanlar, beyaz saç rengine sahip olanlar için Elseve Color Vive Renk Düzeltici Mor Saç Maskesi bizce ideal. Saç renginde hiç de istemediğin o turuncu yansımalara mor maske ile "güle güle" diyebilirsin. :)

Elseve Color Vive Renk Düzeltici Mor Saç Maskesini nasıl kullanılır?

Elseve mor maskeyi, Elseve Turunculaşma Karşıtı Mor Şampuan'dan sonra kullanmanı öneriyoruz. Tıpkı mor şampuan gibi, mor maskeyi de haftada bir kere saçlarına uygulamalısın. Mor maskeyi ıslak saçlarının boylarına ve uçlarına uygula. Saçlarını platin, sarı ve gri yapanlar mor maskeyi saçlarında 5 dakika tutmalılar. Eğer saçlarında balyaj veya röfle varsa mor maskeyi saçlarında 7 dakikaya kadar tutabilirsin. Sürenin sonunda mor maskeyi saçlarından ılık su ile durula. Daha küllü tonlara ulaşmak işte bu kadar kolay! :)

Paylaş

Elseve Color Vive Renk Düzeltici Mor Saç Maskesini Deniyoruz!
Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Elseve Color Vive Renk Düzeltici Mor Maske
Elseve Color Vive Renk Düzeltici Mor Maske
( Maske )
Satın Al
L'Oréal Paris Elseve Color-Vive Turunculaşma Karşıtı Mor Şampuan
L'Oréal Paris Elseve Color-Vive Turunculaşma Karşıtı Mor Şampuan
( Şampuan )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Evde Yapabileceğin Saç Bakım Maskesi Önerileri
Saç dökülmesine karşı kür önerilerimiz!
En iyi 4 saç bakım yağı!
Elseve Mucizevi Yağ Amla Bukle Belirginleştirici Saç Bakım Kremi'ni deniyoruz!
Tümünü Gör
Sarışın olmak isteyenlere özel test: Sen hangi sarışınsın?
5 numara saç modelleri hakkında her şey!
1 Numara Saç Kesimi Hakkında Her Şey
En Havalı Erkek 3 Numara Saç Modelleri
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Deniyoruz: NYX Professional Makeup Shout Loud Rujlar