26/10/2017
Saç Sırları
360 38

Elseve Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem’i Sizin için İnceledik!

Ece Y.
Elseve Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem’i Sizin için İnceledik! Elseve Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem’i Sizin için İnceledik!
Galeri Görünümü Slayt Görünümü

Saç Sırları.com editörleri olarak saç bakım ürünlerini denemeye devam ediyoruz :) Bu kez de Elseve saç kremi ailesinden Elseve Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem mercek altında! Tam dasaç bakım rutinimizde değişiklikler yaparken bu ürün imdadımıza koştu diyebiliriz.

Şimdi, Elseve Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem’i bizimle beraber keşfetmeye hazır mısın?

Elseve Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem nedir?

Elseve Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem’i Sizin için İnceledik!

Peki, nedir bu yağ krem? 6 değerli çiçeğin yağlarını içeren yağ krem, durulama gerektirmeyen bir bakım kremi. Kuru, mat, sert saçların varsa yağ kremi kullanıyorsun ve yumuşak, parlak, kabarmadan mükemmel şekil alan saçlara kavuşuyorsun!

Elseve Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem’i aşağıda bulabilirsin.

Elseve Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem’i Sizin için İnceledik! - 1
L'Oréal Paris Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Kremi Kuru ve Sert Saçlar
( Durulanmayan Bakım )
Hemen Al

L'Oréal Mucizevi Yağ Kremi banyodan çıktıktan sonra ıslak saçlarını daha kolay taramak, fön makinesi ile saçını kurutmadan önce saçlarını 230 dereceye ısıya karşı koruyup günlük olarak kullandığında saçlarını canlandırmak, saçlarını şekillendirdikten sonra elektriklenmeden kusursuz şekil almasını sağlamak için kullanabilirsin. Yani tüm istediğimiz özellikler L’Oréal Elseve Mucizevi Yağ Krem’de bir arada!

Elseve Mucizevi Yağ Krem nasıl kullanılır?

Elseve Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem’i Sizin için İnceledik! - 3

L'Oréal Elseve Saç Krem'i kullanmak çok kolay. Öncelikle şunu söyleyelim; bu ürünü hem kuru hem de nemli saça uygulayabiliyorsun. Elseve Mucizevi Yağ nasıl kullanılıyorsan, L’Oréal Paris Mucizevi Yağ Krem de ayını şekilde saçın sadece uç ve boylarına uygulanıyor. 3 şekilde de kullanılabiliyor:

Saçların ıslakken: Saçların ıslakken saçına L’Oréal Elseve Saç Bakım Kremi uygulayarak yoğun şekilde beslenmesini sağlayabilirsin ya da banyodan sonra saçlarını kurutmadan önce saç boy ve uçlarına uygulayıp 230 derece ısıya kadar saçlarını koruyabilirsin.

Elseve Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem’i aşağıda bulabilirsin.

Elseve Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem’i Sizin için İnceledik! - 4
L'Oréal Paris Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Kremi Her Saç Tipi İçin
( Durulanmayan Bakım )
Hemen Al

Saçların kuruyken: Saçların kuruyken uygulayıp şekillendirmeyi kolaylaştırabilir, beslenmesini sağlayabilirsin.

Son dokunuşta: Saçlarını şekillendirdikten sonra uç ve boylarına uygulayıp daha parlak ve yumuşak olmasını sağlayabilirsin.

Saç Sırları.com editörleri olarak bizim de çok sevdiğimiz bu ürünü deneyince eminiz ki senin de saç bakım rutininin vazgeçilmezlerinden olacak! :)

Saçlarını şekillendirmeden önce L’Oréal Elseve Mucizevi Yağ Kremi kullanabilirsin. Merve Özkaynak'ın, saçlarını şekillendirmeden önce yağ kremi nasıl kullandığını merak ediyorsan yukarıdaki videoyu izlemelisin!

Elseve Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem Hangi Saç Tiplerine Uygun?

Biz Elseve Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem’in “her saç tipine uygun” olan ürününü kullandık. Ancak bir de kuru ve sert saçlar için olan ürünü bulunuyor. Eğer saçlarının fazla yıpranmış, kuru, sert olduğunu düşünüyorsan 2. ürünü kullanabilirsin.

Editör önerisi: Saçlarının çok fazla kuru olduğunu düşünüyorsan sana şampuan olarak önerimiz de Elseve 3'ü 1 Arada Krem Şampuan

Mucizevi Yağ Krem’in Faydaları

6 Mucizevi Yağ ile kuru saçlara etkili bakım

Elseve Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem’i Sizin için İnceledik! - 7

Normalde saçlarımız özellikle de banyo yaptıktan sonra çok fazla kabarıp elektriklenirdi. Hatta düzleştirdikten sonra bile kabarıyordu. Ama Saç Güzelleştirici Krem’i kullanmaya başladıktan sonra böyle bir sorunumuz kalmadı! Ne yaparsak yapalım pürüzsüz görünmeyen saçlarımız düzgün görünmeye başladı. :)     

Tabii bunun yanında bir de saçlarımız beslendi, ihtiyacı olan besini aldığı için de ışıl ışıl parlak, yumuşacık oldu. Meğer uzun zamandır aradığımız bakımı bulmuşuz :) Eğer merak ediyorsan, Elseve Mucizevi Yağ Krem fiyatı oldukça uygun ve Watsons gibi kozmetik marketlerde kolayca bulabilirsin.

Ağırlaştırmayan, yağlandırmayan etki

Elseve Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem’i Sizin için İnceledik! - 8

Saçlarını ağırlaştıracak mı, yağlandıracak mı diye çekincelerin olabilir. Ama yağ krem hafif bir formüle sahip olduğu için saçlarını ağırlaştırmadan, yağlandırmadan besler. Kullanınca sen de saçlarında harika bir his bıraktığını anlayacaksın!

Editörün önerisi: Saçlarının her gün kusursuz görünmesi için günlük saç bakım rutinine mutlaka eklemen gereken bir üründen bahsedeceğiz. L'Oréal Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Krem, içeriğindeki 6 değerli çiçek özü yağı ve kremsi yapısı sayesinde saçlarında ağırlık yapmıyor ve yumuşacık bir his bırakıyor.

Elektriklenme ve kabarma önleyici bakım

Elseve Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem’i Sizin için İnceledik! - 9

Banyodan çıkıp saçlarını kuruttun ve saçların aslan yelesi gibi kabardı mı? Ya da saçlarını güzelce şekillendirmişken yağmur yağdı, okula/işe gidene kadar saçların elektriklendi mi? Hiç endişelenmene gerek yok! Elseve saç bakım kremi istediğin yerde, istediğin zaman saçlarının uç ve boy kısımlarına uygulayabilir, saçlarının kusursuz görünmesini sağlayabilirsin. 

Elseve Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem’in Yapısı ve İçeriği

Elseve Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem’i Sizin için İnceledik! - 10

Saç Güzelleştirici Krem’in yapısı yukarıda da gördüğün gibi kremsi ve hafif bir yapıda. Önceden kullandığımız durulanmayan kremlerin yapıları yoğun olduğu için saçlarımız ağırlaşıyordu. Ancak hafif yapısından dolayı böyle bir sorun hiç yaşamadık.
L’Oréal Paris Elseve Mucizevi Yağ Krem’in içerisinde ise gül, papatya gibi 6 değerli çiçeğin özleri bulunuyor. Elseve şampuanlarında da bulunan bu değerli yağlar saçlar için oldukça besleyici. 

Bu Kremi Sevmek İçin Bir Sürü Sebebimiz Var!

1.Ünlülerin de favorisi

Çoğu ünlünün de yıllardır vazgeçemediği, favorisi olan saç bakım ürününün, Elseve Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem olduğunu biliyor muydun? Her zaman büyüleyici görünen saçlarıyla göz kamaştıran ünlülerin saçlarının sırrı Elseve Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem'miş!

2.Pratik kullanım

Elseve Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem’i Sizin için İnceledik! - 11

Durulanmayan bakım kreminin rahatlığını anca kullananlar bilebilir! Sporda, okulda, dışarıda... Saçlarının ne kadar kuru ve cansız göründüğünü hissettiğinde, L'Oréal Elseve Saç Güzelleştirici Krem'i avucuna sık ve saç boylarına, uçlarına uygula. Saniyeler içinde emilen ve pürüzsüz bir doku bırakan bu kremi biz yanımızdan ayıramıyoruz :)

3.Etkili saç şekillendirme

Elseve Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem’i Sizin için İnceledik! - 12

Bazı sabahlar ne yaparsak yapalım saçlarımız şekil almıyor. Taradığımızda kabaran, saç spreyiyle sabitlemeye çalıştığımızda yapışan saçlardan ne kadar çektiğimizi en iyi sen anlarsın. Biz artık kötü saç günlerine veda ettik.  Elseve Mucizevi Durulanmayan Saç Krem'i saçların kolayca şekil almasına yardımcı oluyor. Saçlarını şekillendirmeden önce kremi saçlarına aşağıdan yukarı doğru saçlarını dalgalandırarak uygula. Doğal görünümlü buklelerinle artık dışarı çıkmaya hazırsın.

4.Mucizevi bakım

Elseve Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem’i Sizin için İnceledik! - 13

L'Oréal Paris Elseve Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem'i sadece saçları yumuşatan ve parlaklık sağlayan bir ürün değil. İçeriğindeki 6 değerli çiçek yağı sayesinde saçlara bakım yaptığını hissedebiliyorsun. Solgun görünen saç uçlarını anında canlandırıyor ve sağlıklı bir görünüm katıyor.

5.Durulanan saç kremleri ile karıştırma

Elseve Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem’i Sizin için İnceledik! - 14

L'Oréal Elseve Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem'i duşta kullandığın saç kremleriyle kıyaslama. Duşta kullandığımız saç kremleri, saçlarımızı kuruladığımız anda etkisini yitirebiliyor. Elseve 6 Mucizevi Yağ Krem ise tam tersi! Durulanmayan özelliği sayesinde yumuşacık etkisini saatlerce saçlarında hissedebiliyorsun. Muhteşem parlaklığı da bonus!

Elseve Mucizevi Yağ Kullananların Yorumları:

Elseve Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem’i Sizin için İnceledik! - 15

Elseve Mucizevi Yağ kullananlardan olarak biz Elseve Saç Güzelleştirici Kremi de çok sevdik. Hatta çıktığı günden beri favorimiz diyebiliriz! O kadar seviyoruz ki, çevremizdeki herkesi de kullanmaları için teşvik ediyoruz. :) Elseve Mucizevi Yağ Krem kullananlardan olarak, saçlarımızı beslemesini, saçlarımızın mükemmel şekil almasını sağlamasını, dokusunu, kokusunu, her şeyini çok sevdiğimizi söylemeliyiz. :)

Paylaş

Elseve Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem’i Sizin için İnceledik!
Bu görünüm için mutlaka deneyin!
L'Oréal Paris Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Kremi Her Saç Tipi İçin
L'Oréal Paris Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Kremi Her Saç Tipi İçin
( Durulanmayan Bakım )
Satın Al
L'Oréal Paris Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Kremi Kuru ve Sert Saçlar
L'Oréal Paris Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Kremi Kuru ve Sert Saçlar
( Durulanmayan Bakım )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Saç Bakımında Asitler Ne İşe Yarar?
Saç Bakımında Asitler Ne İşe Yarar?
Tiktok'ta Viral Olan Saç Trendlerini İnceliyoruz!
Tiktok'ta Viral Olan Saç Trendlerini İnceliyoruz!
Saç Köklerini Güçlendirmek İçin Uygulanabilecek Yöntemler
Saç Köklerini Güçlendirmek İçin Uygulanabilecek Yöntemler
Lamellar Teknolojisi Nedir? Saç Bakımında Ne İşe Yarar?
Lamellar Teknolojisi Nedir? Saç Bakımında Ne İşe Yarar?
Tümünü Gör
Bakır Kızıl Saç Rengi Nasıl Elde Edilir?
Bakır Kızıl Saç Rengi Nasıl Elde Edilir?
Evde Perçem Kesimi Nasıl Yapılır?
Evde Perçem Kesimi Nasıl Yapılır?
En Güzel Balyaj Modelleri
En Güzel Balyaj Modelleri
Röfle Nedir? Nasıl Yapılır?
Röfle Nedir? Nasıl Yapılır?
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Deniyoruz: Maybelline Tattoo Brow Lift Kaş Kalemi