Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

​En çarpıcı kahve saç renkleri

Kahvenin en çarpıcı tonlarını keşfet!

Kahve saç renkleri son dönemde popülerliğini arttırıyor! Doğal görünümlerden yana olanların bu habere çok sevindiğine eminim! Peki, bu sene hangi kahve tonları trend olacak? Eğer merak ediyorsan, yazımın devamında en çarpıcı kahverengi saç renklerini bulabilirsin!

Çikolata kahve

Çikolataya hangimiz hayır diyebiliriz ki? Bir de çikolatanın kahve tonunun saçlarında olduğunu düşünsene! Her cilt tonuna yakışan çikolata kahve saç rengini tercih edersen eminim ki pişman olmazsın! Eğer çikolata kahve saç renginin uzun süre kalıcı, ışıltılı olmasını istiyorsan, Garnier Color Naturals serisinin 5.52 Çikolata Kahve tonunu tercih edebilirsin. Zeytin ve avokado yağı içeren bu saç boyası saçların hem besler, hem de harika bir renge kavuşmanı sağlar.

Kızıl kahve

İçinde kızıl yansımalar bulunduran kızıl kahve saç rengi özellikle beyaz tenlilere çok yakışıyor. Saç renginin biraz daha çekici ve alımlı olmasını isteyenler için ise ideal! Saçlarını kızıl kahve saç rengine boyadıktan sonra da düz saç modeli ile yepyeni renginle hava atabilirsin!

Kaşmir kahve

Adı üstünde, kaşmir gibi yumuşacık dokuda, ışıltılı, kahve saçlar hiç fena bir fikir değil mi? Kaşmir kahve saç renginle tüm bakışları üzerine toplayacağından hiç şüphem yok! Garnier Çarpıcı Renkler serisinin 5.52 Kaşmir Kahve tonunu kullanarak, daha yoğun ve zengin bir ton elde edebilirsin.

Altın kahve

Eğer saç renginin yüzünü daha aydınlık göstermesini istiyorsan, dore yansımalara sahip altın kahve saç rengine mutlaka bir şans vermelisin. Seçtiğin saç boyasının amonyaksız, doğal çiçek yağları içeren bir formüle sahip olmasına ise özen göstermelisin.

Kestane dore

Dore yansımalar ve kestane tonu birleşince ortaya bu harika saç rengi çıkıyor! Buğday tenlilere çok yakışan kestane dore, dalgalı saç modelleri ile kullanılınca renk daha belirgin oluyor.

Buzlu çikolata kahve

Soğuk yansımalara sahip buzlu çikolata kahve, açık tenlilerde çok hoş bir görünüm oluşturuyor. Soğuk yansımasıyla saça daha canlı ve hareketli bir görünüm veren buzlu çikolata kahve tonu, fark edilmek isteyenlere özel!


Photo credit: istockphoto.com, pinterest.com

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Garnier Color Naturals Saç Boyası 5.52 Çikolata Kahve
Garnier Color Naturals Saç Boyası 5.52 Çikolata Kahve
( Saç Boyası )
Satın Al
Garnier Çarpıcı Renkler Saç Boyası 5.52 Kaşmir Kahve
Garnier Çarpıcı Renkler Saç Boyası 5.52 Kaşmir Kahve
( Saç Boyası )
Satın Al
Garnier Olia Saç Boyası 5.3 Altın Kahve
Garnier Olia Saç Boyası 5.3 Altın Kahve
( Saç Boyası )
Satın Al
Garnier Color Naturals Saç Boyası 4.3 Kestane Dore
Garnier Color Naturals Saç Boyası 4.3 Kestane Dore
( Saç Boyası )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Mocha'dan Espresso'ya en sevdiğimiz kahveleri saç rengimizle buluşturuyoruz!
Saçlarını kahve tonlarına boyamak isteyenler buraya: Ünlülerden ilham al!
Bayram hazırlığı: Efsanevi kahvelere bir şans ver!
​Bu sezonun en beğenilen kahverengi saç renkleri
Tümünü Gör
Tarz sahibi olmak isteyenler için 13 saç modeli önerisi!
Burcuna göre tercih etmen gereken gelin saçı modelini açıklıyoruz
Mini test: Hangi saç tipine sahipsin?
Pırlantalı saçlar: Işıl ışıl saç aksesuarlarıyla parla!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Efsanevi Coachella Festivali'nin Favori Görünümlerini Seninle Paylaşıyoruz!