Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

En doğal ve en parlak kumral saç renklerini keşfet!

Son dönemde bazı kumral tonları favorimiz oldu. Bu harika tonları öğrenmeye ne dersin?

Kumral saç renkleri doğallığı ve parlaklığı ile favori saç renklerimizden. Ne çok fazla açık, ne de fazla koyu; tam da istediğimiz gibi bir saç rengi. Tabii bu saç rengini bizim favorimiz yapan başka bir özelliği de çok doğal bir görünüm sağlaması.

Kumral saç renkleri 2017’ye de damga vurmaya devam ederken, sana ilham kaynağı olması için en doğal ve en parlak kumral saç renklerini listeledik. Bakalım senin tercihin hangisi olacak?

Biri parlak kumral mı dedi?

Parlak kumral

Parlak mı parlak kumral tonu sence de büyüleyici görünmüyor mu? Yoksa kumral saç rengini denemeye birazcık çekiniyor musun? O zaman deneyip, sonuçlarından da süper memnun kaldığımız bir saç boyasından bahsedelim sana. L’Oréal Paris Casting Créme Gloss’u sen de duymuşsundur. Arı sütü içerdiği için saçı besleyen, yumuşacık yapan, amonyaksız ve 28 şampuanlamaya kadar kalıcı bu saç boyası ile saçlarını gönül rahatlığıyla boyayabilirsin.

Parlak kumral

Özellikle bizim kalbimizi çalan Parlak Kumral tonu ise denemeye değer. Hem çok doğal, hem de süper parlak görünen bu saç rengi bizce tam senlik!

Casting Créme Gloss Parlak Kumral tonunu aşağıda bulabilirsin.

Casting Crème Gloss 700 Parlak Kumral
Casting Crème Gloss 700 Parlak Kumral
( Saç Boyası )
Hemen Al

Küllü kumrala kim hayır diyebilir ki!

Buzlu sütlü kahve saç rengi

Yoksa aklını küllü tonlar mı çeliyor? Küllü kumrala hangimiz hayır diyebiliriz ki! Küllü ve soğuk yansımalar bizce tam da yaklaşan sonbahar ve kış aylarına göre. Soğuk yansımalara sahip en sevdiğimiz kumral tonlarından biri de Casting Créme Gloss Buzlu Sütlü Kahve.

Kumralın koyu bir tonu olduğu için saçların koyu tonlardaysa ve doğal bir parlaklık arıyorsan Buzlu Sütlü Kahve saç rengini tercih etmeni öneririz.

Sıcacık bir kumral tonu hiç fena olmaz!

Krem karamel saç rengi

Sıcak tonlardan vazgeçmek istemiyor ama kumral saç rengine de bir şans vermek istiyorsan senin tercihin krem karamel olabilir! Kumral saç rengine karamel ışıltılar katan bu renk ile tüm dikkatleri üzerinde toplaman garanti!

Casting Créme Gloss’un Krem Karamel saç rengi kumral saç renginin soğuk yansımalarına, karamelin de sıcak yansımalarına sahip. Bu harika ikili birleşince ortaya çıkan saç rengi kesinlikle çok çarpıcı ve çekici!


Photo credit: stock.adobe.com, pinterest.com

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Casting Crème Gloss 713 Buzlu Sütlü Kahve
Casting Crème Gloss 713 Buzlu Sütlü Kahve
( Saç Boyası )
Satın Al
Casting Crème Gloss 732 Krem Karamel
Casting Crème Gloss 732 Krem Karamel
( Saç Boyası )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Kumrallara özel stil rehberi: Kumrallar hangi renkleri tercih etmeli?
Mini test: Hangi kumral saç rengi tam sana göre?
Yeniden yükselişe geçiyor: Nude ve doğal saç renkleri!
Yalnızca kumralların anlayabileceği 6 durum!
Tümünü Gör
İnce telli ve kalın telli saçlar neden farklı saç maskesi kullanmalı?
Önemli bir toplantı öncesinde görünümünü tazelemenin 3 yolu!
MBFWI 2. gün notları: Atelier Kikala Defilesi
MBFWI 2. gün notları: Belma Özdemir Defilesi
Tümünü Gör