Çerezleri içerikleri ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri eklemek ve sitedeki hareketleri analiz etmek için kullanıyoruz. Ayrıca web sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri sosyal medya, reklam ve analiz ortaklarımızla paylaşıyoruz. Daha fazla bilgi için, Çerezler Politikamızı inceleyebilirsiniz.
30/05/2019
Saç Sırları
360 38

En hacimli düğün saç modelleri: Düğün davetlerinde saçlarınla göz kamaştır!

Ece Y.

Bu yıl düğün davetlerine yoğun, dolgun ve hacimli saçlarınla damga vurmaya hazır mısın?

En hacimli düğün saç modelleri: Düğün davetlerinde saçlarınla göz kamaştır! En hacimli düğün saç modelleri: Düğün davetlerinde saçlarınla göz kamaştır!
Galeri Görünümü Slayt Görünümü

Düğün sezonu geldi! Elimize her gün bir başka düğünün davetiyesi geçiyor ve hangi düğüne, ne giyeceğimizi bile şaşırıyoruz! :) En azından saç modelini seçmekte zorlanma diye biz de düğünlerde kullanabilmen için en güzel düğün saç modellerini derledik!

Bu hacimli görünen düğün saç modelleriyle bakışları üzerinde toplayacağından eminiz!

Hacimli atkuyruğu

En hacimli düğün saç modelleri: Düğün davetlerinde saçlarınla göz kamaştır!

Atkuyruğu saç modelleri havalı görünümleriyle davetlerde göz kamaştırmanı sağlayacak saç modellerinden! Saçlarını geniş uçlu bir maşayla şekillendirdikten sonra tüm saçını tepede toplayarak bu görünümü elde edebilirsin.

Vichy Dercos Densi-Solutions Şampuanı'nı aşağıda bulabilirsin.

En hacimli düğün saç modelleri: Düğün davetlerinde saçlarınla göz kamaştır! - 1
Vichy Dercos Densi-Solutions Şampuan
( Şampuan )
Hemen Al

Tabii saç modelinin bu kadar havalı olması için saçlarının yeterince hacimli olması gerekiyor. Eğer saçların son dönemde incelmeye başladıysa, saçlarını atkuyruğu yaptığında atkuyruğun incecik, hacimsiz görünüyorsa sana Vichy Dercos Densi-Solutions serisinin şampuanını öneriyoruz!

En hacimli düğün saç modelleri: Düğün davetlerinde saçlarınla göz kamaştır! - 3

Dercos Densi-Solutions Şampuan, saç derisinden itibaren etki ederek saçı temizlerken saça canlı görünüm kazandırıyor. İncelen saç tellerine kalınlık sağladığı için saçların günden güne daha yoğun, daha dolgun bir görünüme kavuşuyor! Böylece davetlerde de hangi saç modelini denersen dene saçların harika hacimli bir görünümde oluyor! :)

Hacimli topuz

En hacimli düğün saç modelleri: Düğün davetlerinde saçlarınla göz kamaştır! - 4

Topuz saç modelleri düğün davetlerinin vazgeçilmezlerinden! Bu yılın trend saç modellerinden hacimli topuzu, saçlarına hareketli bir fön çektikten sonra saçlarını tepede toplayıp topuz görünümü vererek elde edebilirsin. Saçlarının hacimli olması için saçlarını toplamadan önce hafifçe krepe yapmayı deneyebilirsin. Tabii Vichy Dercos Densi-Solutions serisini düzenli kullandığında saçlarının hacimli ve dolgun görünümü sayesinde krepe yapmana bile gerek kalmayacak. :)

Vichy Dercos Densi-Solutions Serum'u aşağıda bulabilirsin.

En hacimli düğün saç modelleri: Düğün davetlerinde saçlarınla göz kamaştır! - 5
Vichy Dercos Densi-Solutions Serum
( Serum )
Hemen Al

Romantik su dalgaları

En hacimli düğün saç modelleri: Düğün davetlerinde saçlarınla göz kamaştır! - 7

Düğünlere romantik saçlarınla damga vurmak istemez misin? Tabii herkesin düğünlerde dalgalı saç modellerini tercih ettiğini düşünürsek, bu görünümden biraz farklılaşmak istersin değil mi? Sana önerimiz, saçının ön kısımlarını minik, balıksırtı şeklinde örmen! Saçlarının ön kısmından 2 tutamı balıksırtı örgü şeklinde örüp, tel tokalarla sabitleyebilirsin. Öncesinde de saçlarını geniş uçlu maşayla şekillendirmeyi unutma! :)

Yarım toplu saçlar

En hacimli düğün saç modelleri: Düğün davetlerinde saçlarınla göz kamaştır! - 8

Atkuyruğu saç modeli, bu saç modelinde de devreye giriyor! Atkuyruğunun hacimli görünmesi ise bu saç modelinde de oldukça önemli. Bu nedenle eğer saçların ince telli ve zayıfsa saçlarını dolgunlaştırmak için Vichy Dercos Densi-Solutions serisini kullanmayı unutmamanı öneririz. 

Saç modelini elde etmek için ise önce saçlarını maşayla şekillendirdikten sonra saçının üst kısmını topla. Ancak toplarken saçının etrafından bazı tutamları serbest bırakabilir, saç modelinin daha salaş görünmesini sağlayabilirsin. Özellikle bu saç modelini düşük omuzlu elbiselerle kullanarak çok havalı bir görünüm elde edebilirsin. :)

Taç örgü

En hacimli düğün saç modelleri: Düğün davetlerinde saçlarınla göz kamaştır! - 9

Sırt dekolteli bir elbise mi tercih edeceksin? O zaman tercihin toplu saç modellerinden yana olmalı. Ancak her zamanki toplu saç modelleri yerine örgülü saç modellerini tercih edebilirsin. Mesela hacimli görünen taç örgülerle saçlarına havalı bir görünüm verebilirsin.

Işıltılı saç aksesuarları

En hacimli düğün saç modelleri: Düğün davetlerinde saçlarınla göz kamaştır! - 10

Işıltılı saç aksesuarları bu yıla damga vuruyor! Sen de davet saç modelinde ışıltılı saç aksesuarlarını kullanarak gece boyunca ışıldayabilirsin. Saç aksesuarını saçlarına uyarlamak istersen de açık saç modelleriyle beraber kullanabilirsin. Saçlarını maşayla şekillendirdikten sonra saçını olabildiğince yandan ayırıp, kulağının üst kısmına doğru tokaları yerleştirebilirsin.

Photo credit: Pinterest.com

Paylaş

En hacimli düğün saç modelleri: Düğün davetlerinde saçlarınla göz kamaştır!
Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Vichy Dercos Densi-Solutions Şampuan
Vichy Dercos Densi-Solutions Şampuan
( Şampuan )
Keşfet
Vichy Dercos Densi-Solutions Saç Kremi
Vichy Dercos Densi-Solutions Saç Kremi
( Saç Kremi )
Keşfet
Vichy Dercos Densi-Solutions Serum
Vichy Dercos Densi-Solutions Serum
( Serum )
Keşfet
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
En güzel nikah saç modellerini derledik!
Birbirinden Şık Gelin Topuzu Saç Modelleri
Düğünler öncesinde saçlarını değiştirmek isteyenler için ekonomik öneriler!
‘’Save the date’’ çekiminde tercih edebileceğin gelin saçı modelleri
Tümünü Gör
Erkek Çocuk Amerikan Saç Kesim Modelleri
Kız Çocuk Kısa Saç Kesim Modelleri
Dökülen saç geri çıkar mı?
Buzul sarısı saç rengi hakkında bilmen gereken her şey!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Armani'nin Yeni Kadın Parfümü My Way ile Tanışıyoruz!