13/10/2016
Saç Sırları
360 38

En İyi Düz Saç Modelleri ve Düz Saç Kesimi Tüyoları

Ece Y.
En İyi Düz Saç Modelleri ve Düz Saç Kesimi Tüyoları En İyi Düz Saç Modelleri ve Düz Saç Kesimi Tüyoları
Galeri Görünümü Slayt Görünümü

Düz saç modelleri en sevdiğimiz saç modellerinden! Saçlarımızın pürüzsüz düz görünümde olmasını çok seviyoruz! Özellikle daha uzun görünen saçlara ulaşmak için de ideal saç modellerinden. :) Eğer sen de düz saç stillerini seviyorsan doğru yerdesin; sana özel süper önerilerimiz var! Ufak tüyolar ve birbirinden güzel farklı düz saç modeli sayesinde artık kabarmayan düz saçlarının keyfini çıkarabilirsin.

En İyi Düz Saç Modelleri

En İyi Düz Saç Modelleri ve Düz Saç Kesimi Tüyoları

Uzun düz saçlarını açık kullanmak eminiz senin de en sık tercih ettiğin saç modelidir. Özellikle açık saç rengine sahip kişilere çok yakışan bu saç modeli, boyalı saçlarda da harika görünecektir. Saçlarındaki farklı renk geçişlerini böylece açık düz saçlarında kolaylıkla sergileyebilirsin. 

Düz Saç Örgü Modelleri 

En İyi Düz Saç Modelleri ve Düz Saç Kesimi Tüyoları - 1

Düz saçları örmek çok basit! Düz saç örgüsü modelleri, saçlarının çok daha havalı ve gösterişli görünmesini sağlar. Saçlarını daha hacimli göstermek için XXL örgü modellerini tercih edebilirsin. 

Düz Saç At Kuyruğu Modelleri 

En İyi Düz Saç Modelleri ve Düz Saç Kesimi Tüyoları - 2

Uzun ve düz saçlarının klasikliğine en uygun saç modeli kuşkusuz atkuyruğudur. Saçlarını toplamak istediğin günlerde klasik atkuyruğu tercih edebilirsin. Düz fön modelleri, atkuyruğuna çok yakışacak. Çabasız şıklık dedikleri bu olsa gerek!

En İyi Düz Saç Modelleri ve Düz Saç Kesimi Tüyoları - 3

Eğlenceli ve farklı düz saç şekillendirme modellerini seviyorsan ikili atkuyruğu modelini de deneyebilirsin. Düz fön saç modelleri arasında hafta sonu partilerine yakışan saç modeli için ikili atkuyruğu saç modelini öneririz. 

Düz Saç Topuz Modelleri 

En İyi Düz Saç Modelleri ve Düz Saç Kesimi Tüyoları - 4

Düz saçlarını topuz yapmak için ilk olarak bakım yağını saçlarına uygula. Saçlarının daha kolay taranmasına ve şekil almasına yarayacak olan bu saç bakım yağı sayesinde saç topuzun ışıl ışıl görünecek. Sonrasında saçlarını döndürerek klasik topuz modeli yapabilirsin.

Kahküllü Düz Saç Modelleri 

En İyi Düz Saç Modelleri ve Düz Saç Kesimi Tüyoları - 5

Düz ve uzun saçlara düz ve uzun kaküller yakışır! Kaküllü saç kesimi düz saçlarına farklılık katmak isteyenlere için ideal! Düz saç modelleri kadın görselleri arasında en çok kaküllü saç modelleri dikkat çekiyor. Isısız saç düzleştirme tekniği ile saçlarının her daim kusursuz görünmesini sağlayabilirsin. 

Kısa Düz Saç Modelleri 

En İyi Düz Saç Modelleri ve Düz Saç Kesimi Tüyoları - 6

Düz saçlarını kolay bir şekilde kontrol altına almak istiyorsan kısa düz saç modellerine bakmalısın. İnce telli düz saçlar için saç kesim modelleri arasında en çok Pixie saç kesimleri ön plana çıkıyor. Düz saç modelleri erkek stilini andırıyor, değil mi?

Uzun Düz Saç Modelleri

En İyi Düz Saç Modelleri ve Düz Saç Kesimi Tüyoları - 7
Her yüz tipine yakışan, en havalı saç modellerinin başında uzun düz saçlar geliyor. Hem gece, hem de gündüz kullanılabilen bu uzun saç modeli, bütün ilgiyi saçlarına çevirecektir. Eğer doğal düz saçların varsa çok şanlısın, yoksa da hiç endişelenme! Saç düzleştirici yardımıyla istediğin düz saçlara kolaylıkla kavuşabilirsin. Keşke hep kalıcı düz saçlarımız olsa!

Orta Boy Düz Saç Modelleri

En İyi Düz Saç Modelleri ve Düz Saç Kesimi Tüyoları - 8

Klasik orta boy saç modeline değişiklik katmak istersen renkli saç aksesuarlarından da yardım alabilirsin. Sadece birkaç adımda bambaşka bir görünüme kavuşabilirsin. Orta boy düz saç kesim modelleri seni daha modern gösterecek. 

Düz Saç Kesimi Modelleri

En İyi Düz Saç Modelleri ve Düz Saç Kesimi Tüyoları - 9

Düz saçlarını kestirmeye karar verdiysen düz saç kesim modellerinden ilham almalısın. Düz saçlar sadece uzun saçlılara yakışıyor diye düşünüyorsan yanılıyorsun. Bob ve uzun bob saç modellerine de çok yakışan düz saçlar, bu sezonun favorisi olacak gibi görünüyor. Sen de saç boyun ne olursa olsun bu sezon düzleştiricilerle yakın arkadaş olmalısın. Şimdi, düz saç kesimi modellerine yakından bakalım!

Perçemli Bob Düz Saç Kesimi

En İyi Düz Saç Modelleri ve Düz Saç Kesimi Tüyoları - 10

Bob kesim düz saçlar, düz saçlı modeller arasında çok popüler. Bob saç modelinde, saçlarını yandan ayırmak her zaman saçlarının daha havalı görünmesini sağlayabilir. İster sağdan, ister sol taraftan ayır, bu saç modeli ile dikkat çekeceğin kesin!

Katlı Boy Saç Kesimi

En İyi Düz Saç Modelleri ve Düz Saç Kesimi Tüyoları - 11

Düz ve uzun saçlarının daha hacimli görünmesi için önde ve arkada katları bulunan bir saç kesimi tercih edebilirsin. Düz saç modelleri arasında en kolay şekillenen saçlar kesinlikle katlı saç kesimleri oluyor. 

Editör önerisi: Bu saç kesimine kumral saç renkleri çok yakışıyor. Eğer yeni saç kesiminle farklı bir saç rengi denemek istersen sana önerimiz L'Orél Paris Excellence Créme 7 Kumral rengi!

L'Orél Paris Excellence Créme 7 Kumral rengini aşağıda bulabilirsin.

En İyi Düz Saç Modelleri ve Düz Saç Kesimi Tüyoları - 12
Excellence Creme Saç Boyası 7 Kumral
( Saç Boyası )
Hemen Al

Lob Düz Saç Kesimi

En İyi Düz Saç Modelleri ve Düz Saç Kesimi Tüyoları - 14
Eğer uzun saçlarının bakımından şikayetçiysen orta boy yani lob saç modellerini mutlaka denemelisin. Orta boy düz saçlar, uzun saçlara göre her zaman daha hacimli görünürler! Orta saç modellerini tercih ederken katlı modellere göz atmanı tavsiye ederiz.

Pixie Düz Saç Kesimi

En İyi Düz Saç Modelleri ve Düz Saç Kesimi Tüyoları - 15

Pixie saç modelleri seni çok karizmatik gösterecek! Pixie modeli saçlara bizce en çok kahve tonlarında saç renkleri yakışıyor. 

Evde Düz Saç Kesimi Nasıl Yapılır?

En İyi Düz Saç Modelleri ve Düz Saç Kesimi Tüyoları - 16

Defilelerde, sosyal medyada ve sokak stilinde oldukça popüler olan düz saç kesimini denemek için ne duruyorsun? Hemen kesim makasını kap ve saçlarını düz kesmeye başla. :) Düz saç kesiminde dik durmak çok önemli. Saçlarını keserken mutlaka karşındaki sabit bir noktaya bakmalısın.

Evde saç keserken bir arkadaşından da yardım isteyebilirsin. Düz kesim saç için saçlarını ıslat ve uçlarından cetvel yardımıyla dümdüz kes. Eğer pürüzsüz bir düzlük istiyorsan saçlarını, saç makinesiyle de kesebilirsin. Erkek düz saç modelleri için de aynı teknik kullanılabilir.

Yüz Şekline Göre Düz Saç Modeli Nasıl Seçilir?

Yuvarlak yüz için

En İyi Düz Saç Modelleri ve Düz Saç Kesimi Tüyoları - 17

Oval saç kesimi yuvarlak yüzler için bizce en uygun saç kesimlerinden. Yuvarlak yüze uzun saç kesimi arayanlar için oval saç modelini kesinlikle öneririz. 

Kare yüz için

En İyi Düz Saç Modelleri ve Düz Saç Kesimi Tüyoları - 18

Kare yüzler için uzun ve düz saçlar harika bir seçenek. Eğer doğal düz saçların varsa çok şanlısın, yoksa da hiç endişelenme! Saç düzleştirici yardımıyla istediğin düz saçlara kolaylıkla kavuşabilirsin.

Uzun yüz için

En İyi Düz Saç Modelleri ve Düz Saç Kesimi Tüyoları - 19

Uzun yüzleri dengelemek için düz bob saç kesimini öneririz. Böylece yüzünün uzunluğu geri planda kalacak. 

Bu Yıl Ünlülerin Tercih Ettiği Düz Saç Modelleri Nelerdir?

En İyi Düz Saç Modelleri ve Düz Saç Kesimi Tüyoları - 20

Defilelerde de ön plana çıkan uzun, düz saç trendi bu yıl ünlüler arasında da oldukça popüler! Özellikle geriye doğru şekillendirilen, hafif ıslak görünümlü düz saç modelleri çok trend. Yalnızca özel davetlerde değil, günlük stillerde de bu düz saç modelleri sık sık kullanılıyor. 

Düz saçlarını toplamak istiyorsan da ensede yapacağın ufak atkuyruğu sana çok yakışacaktır. Oldukça basit ve havalı görünen bu model, özellikle düz saçlarda çok profesyonel görünüyor. Eğer kaküllerin varsa, atkuyruğu senin tarzın olacaktır!

Düz Saç Bakımı Nasıl Yapılır: Uzun düz saçların bakımını nasıl sağlarsın?

En İyi Düz Saç Modelleri ve Düz Saç Kesimi Tüyoları - 21

Düz saçlar harika görünüyorlar! Fakat şunu söylemekte fayda var; düz saçlar hata gösterebilir. Bu nedenle özellikle saçlarının uçlarında kırıklar varsa özenli bir saç bakımı yapmanı öneriyoruz. Sağlıklı ve canlı saçlar için saçlarındaki kırıkları azaltmalı daha sonra dümdüz saçlarınla göz kamaştırmaya başlamalısın.

En İyi Düz Saç Modelleri ve Düz Saç Kesimi Tüyoları - 22

Editör önerisi: Uzun saçların en büyük derdi uzadıkça kırılan uçlar ve haliyle her ay gidilen kuaför yolları... Düz ve uzun saçlarımızı artık kestirmeden uzatmanın bir yolunu bulduk desek? Kırılmayan, sağlıkla uzayan saçlar için Elseve Dream Long serisini kullanmanı öneririz. Saçların hem sağlıkla hem de kırılmadan uzamasını sağlayan bu seri bitkisel keratin, vitaminler ve Hint yağı içeriyor. Böylece saçlar güzelce besleniyor, sağlıkla uzuyor. Biz saçlarımızı uzatırken artık her ay kuaföre gitmek zorunda kalmıyoruz, şimdi Elseve Dream Long serisini deneme sırası sende! :)

Elseve Dream Long Onarıcı Bakım Şampuanı'nı aşağıda bulabilirsin.

En İyi Düz Saç Modelleri ve Düz Saç Kesimi Tüyoları - 23
L'Oréal Paris Elseve Dream Long Onarıcı Bakım Şampuanı
( Şampuan )
Hemen Al

Pürüzsüz düzlükte saçlar için bakım şart!

En İyi Düz Saç Modelleri ve Düz Saç Kesimi Tüyoları - 25

Uzun ve düz görünümdeki saçlarının yumuşacık olması ve parlak görünmesi için de saç bakımını ihmal etmemelisin. Yazın sıcak havanın etkisi, kışın ise soğuk havanın saçlarımızda bıraktığı hasar herkes tarafından bilinir. Mevsim geçişlerinde yıpranan saçlarını kestirmek zorunda kalmamak için saç bakımına özen göstermelisin.

En İyi Düz Saç Modelleri ve Düz Saç Kesimi Tüyoları - 26

Saçlarının mükemmel düz görünmesini sağlamanın yollarından biri, Elseve Dream Long Mükemmel Düz Pürüzsüzleştirici Serum kullanmaktan geçiyor. Bizim favorimiz olan bu saç bakım serumu, Keratin içeren formülüyle en sevdiğimiz ürünlerden oldu! :) Bu ürün sadece mükemmel düz saçlar sağlamakla kalmıyor ayrıca Dream Long Şampuan ve Saç Kremi ile birlikte kullanımında 4 cm'e kadar daha uzun görünen saçlara ulaşmamızı sağlıyor ve içerisinde bulunan Keratin ile saçlarımıza bakım yapıyor. Aynı zamanda elektriklenme ve kabarmayı önleyerek pürüzsüz bir görünüm sağlıyor. Tabii 230 derece ısıya karşı koruma sağladığını da söylemeden geçmeyelim.

Elseve Dream Long Mükemmel Düz Pürüzsüzleştirici Serum'u aşağıda bulabilirsin.

En İyi Düz Saç Modelleri ve Düz Saç Kesimi Tüyoları - 27
Elseve Dream Long Mükemmel Düz Pürüzsüzleştirici Serum
( Serum )
Hemen Al

Düz saçlar kimlere yakışıyor?

En İyi Düz Saç Modelleri ve Düz Saç Kesimi Tüyoları - 29

Her yüz tipine yakışan, en havalı saç modellerinin başında düz saçlar geliyor. Hem gece, hem de gündüz kullanılabilen bu düz saç modeli, bütün ilgiyi saçlarına çevirecektir. Eğer doğal düz saçların varsa çok şanlısın, yoksa da hiç endişelenme! Saç düzleştirici yardımıyla istediğin düz saçlara kolaylıkla kavuşabilirsin.

Editör önerisi: Saçlarını düzleştirdikten sonra gün boyu bozulmadan kalmasını istiyorsan Elseve Dream Long Mükemmel Düz Pürüzsüzleştirici Serum'dan yardım almalısın. Bu bakım serumu, saçlarının gün boyu dümdüz kalmasına yardımcı olacaktır. Düz saçlarını hem gece hem de gündüz stilinde rahatlıkla kullanabilirsin.

Düz saçlar için bonus ipuçları:

En İyi Düz Saç Modelleri ve Düz Saç Kesimi Tüyoları - 30

Düz saçlılar bu sezon çok şanslı. Eğer saçların düz değilse, ısı yardımıyla kolaylıkla düzleştirebilirsin. Fakat saçlarını düzleştirmeden önce ısı koruyucu bir sprey veya durulanmayan krem uygulamayı unutmamalısın. Yoksa saçların ısıdan dolayı zarar görebilir.
En İyi Düz Saç Modelleri ve Düz Saç Kesimi Tüyoları - 31

Düz saçlar sadece uzun saçlılara yakışıyor diye düşünüyorsan yanılıyorsun. Bob ve uzun bob saç modellerine de çok yakışan düz saçlar, bu sezonun favorisi olacak gibi görünüyor. Sen de saç boyun ne olursa olsun bu sezon düzleştiricilerle yakın arkadaş olmalısın.

En İyi Düz Saç Modelleri ve Düz Saç Kesimi Tüyoları - 32

Saçlarını düzleştirdikten sonra canlı ve parlak bir görünüm arıyorsan saç bakım yağlarını denemelisin. Saç boylarına ve uçlarına süreceğin saç bakım yağı, saçlarının hem daha parlak görünmesini sağlıyor hem de elektriklenmesini azaltıyor.

En İyi Düz Saç Modelleri ve Düz Saç Kesimi Tüyoları - 33

Defilelerde, sosyal medyada ve sokak stilinde oldukça popüler olan düz saçları denememek için ne duruyorsun? Hemen fön makinesini kap ve saçlarını düzleştirmeye başla. Saç rengini ve kesimini ortaya çıkaracak bu model sayesinde bütün gözler sana çevrilecektir.

Paylaş

En İyi Düz Saç Modelleri ve Düz Saç Kesimi Tüyoları
Bu görünüm için mutlaka deneyin!
L'Oréal Paris Elseve Dream Long Onarıcı Bakım Şampuanı
L'Oréal Paris Elseve Dream Long Onarıcı Bakım Şampuanı
( Şampuan )
Satın Al
Excellence Creme Saç Boyası 7 Kumral
Excellence Creme Saç Boyası 7 Kumral
( Saç Boyası )
Satın Al
L'Oréal Paris Elseve Dream Long Uzun Saç Kurtarıcı Maske
L'Oréal Paris Elseve Dream Long Uzun Saç Kurtarıcı Maske
( Maske )
Satın Al
Elseve Dream Long Mükemmel Düz Pürüzsüzleştirici Serum
Elseve Dream Long Mükemmel Düz Pürüzsüzleştirici Serum
( Serum )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Amerikan Fönü Nedir: Amerikan Fönü Hakkında Bilmen Gereken Her Şey!
Amerikan Fönü Nedir: Amerikan Fönü Hakkında Bilmen Gereken Her Şey!
Elseve Mükemmel Düz Pürüzsüzleştirici Serum'u Denedik!
Elseve Mükemmel Düz Pürüzsüzleştirici Serum'u Denedik!
En İyi Saç Düzleştirici Tavsiyesi: Steampod 3.0
En İyi Saç Düzleştirici Tavsiyesi: Steampod 3.0
​Klasik ve havalı: Uzun, düz saçlar
​Klasik ve havalı: Uzun, düz saçlar
Tümünü Gör
L'Oréal Professionnel Mythic Oil'i Deniyoruz!
L'Oréal Professionnel Mythic Oil'i Deniyoruz!
En güzel örgülü atkuyruğu saç modelleri
En güzel örgülü atkuyruğu saç modelleri
Amerikan Fönü Nedir: Amerikan Fönü Hakkında Bilmen Gereken Her Şey!
Amerikan Fönü Nedir: Amerikan Fönü Hakkında Bilmen Gereken Her Şey!
Kına ile saç boyama nasıl yapılır: Kına ile saç boyama öncesinde bilinmesi gerekenler!
Kına ile saç boyama nasıl yapılır: Kına ile saç boyama öncesinde bilinmesi gerekenler!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
L'Oréal Paris True Match Fondöten Kullananlar ve Yorumları