Çerezleri içerikleri ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri eklemek ve sitedeki hareketleri analiz etmek için kullanıyoruz. Ayrıca web sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri sosyal medya, reklam ve analiz ortaklarımızla paylaşıyoruz. Daha fazla bilgi için, Çerezler Politikamızı inceleyebilirsiniz.
07/07/2020
Saç Sırları
360 38

En İyi Saç Düzleştirici Tavsiyesi: Steampod 3.0

Cansu G.
En İyi Saç Düzleştirici Tavsiyesi: Steampod 3.0 En İyi Saç Düzleştirici Tavsiyesi: Steampod 3.0
Galeri Görünümü Slayt Görünümü

Saç düzleştiricisi tavsiyesi için gelen yorumları ve istekleri daha fazla göz ardı edemezdik... En iyi saç düzleştirici ve buharlı şekillendiriciyi seninle tanıştırmak için sabırsızlanıyoruz! Bizce devrim niteliğinde olan L'Oréal Professionnel Steampod 3.0 Yeni Nesil Buharlı Saç Şekillendiricisi, buharın gücünden ilham alarak saçları yumuşacık bir şekilde düzleştirmeyi, saça şekil vermeyi başarıyor!

Kullandığın şekillendiricinin saçlarını sertleştirdiğini düşünüyorsan, kalın telli saçlarını düzleştirmek çook uzun sürüyorsa artık senin en sevdiğin saç şekillendiricin belli oldu: Steampod 3.0. Peki, nedir bu Steampod 3.0 Buharlı Saç Şekillendirici? Hemen anlatalım. :)

Steampod 3.0 nedir?

En İyi Saç Düzleştirici Tavsiyesi: Steampod 3.0

Steampod, L’Oréal Professionnel ile Rowenta'nın teknoloji uzmanları arasındaki işbirliğinin sonucunda ortaya çıkan bir buharlı saç şekillendirme cihazı. Saç tellerini şekillendirmek için buhar teknolojisi kullanan bu cihaz, saçların daha parlak ve daha kolay şekil almasını sağlıyor. Steampod 3.0 buharlı saç şekillendiricinin devrim niteliğinde olmasının bir diğer sebebi ise kullanımının çok kolay olması! ,

Kalın telli, ince telli, uzun veya kısa fark etmeden, saçları çok kısa bir sürede pürüzsüz bir şekilde dümdüz yapıyor, saçları şekillendiriyor! En iyi saç düzleştiricisinden daha ne isteriz ki! :)

Steampod 3.0'ın saça etkileri nelerdir?

En İyi Saç Düzleştirici Tavsiyesi: Steampod 3.0  - 1

Steampod 3.0, saç tellerini şekillendirmek için yüksek basınçlı buhar akışından destek alıyor. Seramik plakalara sahip olan buharlı saç şekillendirici, saçlarını şekillendirirken, aynı zamanda ultra pürüzsüzlük ve parlaklık da kazandırıyor. 

Klasik saç şekillendiriciler ile saçlarını düzleştirdiğinde saçlarından duman çıktığını görürsün. Aslında bu buhar! Yani saç tellerinden nem çıkıyor demek. Hatta saç düzleştiricisi kullandıktan sonra saçların nemsizleşir ve doğal olarak kurur. Steampod buharlı saç şekillendirici ise ısı ve buharın kombinasyonunu kullanarak saçları nazik bir şekilde düzleştiriyor. Saçlarını kurutmuyor ve nemini kaybetmeyen saçlarının uzun süre pürüzsüz kalmasını sağlıyor. 

Steampod 3.0 kimler için uygundur?

En İyi Saç Düzleştirici Tavsiyesi: Steampod 3.0  - 2

Steampod, saçlarını şekillendirmeden duramayan, saçlarının her daim pürüzsüz görünmesini isteyenler için en doğru karar olacak. Steampod buharlı saç şekillendirici, sık seyahat edenler için de harika bir seçenek! Bir önceki Steampod saç şekillendirici %37 oranda daha hafif ve %14 daha ince olan buharlı saç şekillendiricisinin su haznesinin sızıntıyı önlemek için tasarlandığını da unutmayalım. 

Boyalı saçların varsa, geleneksel saç şekillendirici aletlerin saç rengini soldurduğu ve saç renginin daha mat göründüğünü fark etmişsindir. Steampod buharlı saç şekillendirici ise, buharın gücünü kullandığı için boyalı saçlarına zarar vermeden saç renginin ilk günkü gibi parlak görünmesine yardımcı oluyor. 

Steampod 3.0 nasıl kullanılır?

En İyi Saç Düzleştirici Tavsiyesi: Steampod 3.0  - 3

Steampod 3.0 saç şekillendiricisini kullanmak çok pratik! İlk olarak saçlarının kuru olduğuna emin ol. Eğer ince saç tellerin varsa 180 derecede, normal saç telleri için 200 derece, kalın saç telleri için de 210 derecede kullanman yeterli olacak. 

İlk olarak buharlı saç şekillendiricisinin içindeki su bölümünü doldur. Saç şekillendirici istediğin ısıya ulaşınca yanıp sönen ışığı sabitlenecek. Şimdi saçlarını şekillendirmeye hazırsın! Saçlarını ister dalgalı, istersen de dümdüz yaparak kusursuz görünmeyi başarabilirsin!

Editörün önerisi: Saçlarını şekillendirmeden önce 3 cm genişliğinde ince tutamlara ayırman işini kolaylaştıracak. Saçlarını ince tutamlara ayır ve tara. Saçlarını taradıktan sonra şekillendirdiğinden daha yumuşak ve pürüzsüz saçlar elde edeceksin. 

Steampod 3.0 ile yapabileceğin saç modelleri

Düz saç modelleri

En İyi Saç Düzleştirici Tavsiyesi: Steampod 3.0  - 4

Steampod saç şekillendiricisi ile saçlarını ister dümdüz yapabilir veya dalgalı saç modelleri ortaya çıkarabilirsin. Steampod'un en büyük avantajı saçlarını bir kere düzleştirdiğinde uzun süre saçlarında düz etkiyi görüyor olman. Yani saçların birkaç saat içinde kıvrılmaya başlamayacak, elektriklenerek seni zor durumda bırakmayacak. 

Saçlarını düzleştirmek için Steampod'u saç dibinin 1 cm altından yerleştir ve yavaş bir şekilde aşağı doğru indir. Steampod ile saçlarını iki kat daha hızlı düzleştireceksin.

Dalgalı saç modelleri

En İyi Saç Düzleştirici Tavsiyesi: Steampod 3.0  - 5

Steampod saç şekillendirici ile saçlarına dalgalı görünüm vermek çok basit. Kulak hizasındaki saçlarına steampodu yerleştir. Daha sonra kendine doğru saç şekillendiricini döndürerek kıvır. Saniyeler içinde saçların dalgalanacak. Saç uçlarına da aynı işlemi yaparak saçlarının tamamında dalgalı görünümü yakalayabilirsin. 

Paylaş

En İyi Saç Düzleştirici Tavsiyesi: Steampod 3.0
Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
​Klasik ve havalı: Uzun, düz saçlar
​Farklı bir saç kesim trendi: Mantar kesim saçlar!
​Kusursuz, dümdüz saçların dönüşü: Düz saç trendi
​Gözlerimizi bu saçlardan alamıyoruz!: Uzun düz saç modelleri
Tümünü Gör
Erkek Çocuk Amerikan Saç Kesim Modelleri
Kız Çocuk Kısa Saç Kesim Modelleri
Dökülen saç geri çıkar mı?
Buzul sarısı saç rengi hakkında bilmen gereken her şey!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Deniyoruz: L'Oréal Paris Infaillible Matte Lip Crayon Kalem Rujlar