Çerezleri içerikleri ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri eklemek ve sitedeki hareketleri analiz etmek için kullanıyoruz. Ayrıca web sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri sosyal medya, reklam ve analiz ortaklarımızla paylaşıyoruz. Daha fazla bilgi için, Çerezler Politikamızı inceleyebilirsiniz.
06/06/2017
Saç Sırları
360 38

En İyi Saç Şekillendirici Krem, Köpük ve Spreyler

Cansu G.

Hangi şekillendirici ürünleri kullanmalıyız?

En İyi Saç Şekillendirici Krem, Köpük ve Spreyler En İyi Saç Şekillendirici Krem, Köpük ve Spreyler
Galeri Görünümü Slayt Görünümü

En iyi saç spreyi, saç köpüğü arayışındaysan bu yazımız sana çok yardımcı olacak! :) Saçlarımızın güzel görünmesi için saç şekillendiricileri rutinimizden ayırmıyoruz. Ancak önemli olan doğru şekillendirici ürünleri kullanmak ve saçlarının kusursuz şekil almasını sağlamaktır. Peki, hangi şekillendirici ürünleri, nasıl kullanmalıyız?

Hangi şekillendirici ürünleri kullanmalıyız?

En İyi Saç Şekillendirici Krem, Köpük ve Spreyler

Yazın sıcaktan ve nemden dolayı saçlarımız çok kolay elektriklenir. Bunun önüne geçmek için saç bakım kremi ve saç şekillendirici sprey kullanmanı öneriyoruz. Saç şekillendirici sprey sayesinde saçlarının gün içinde bozulmasını önleyebilir, saçlarının ön kısmında beliren minik saçları kontrol altına alabilirsin.

En İyi Saç Şekillendirici Krem, Köpük ve Spreyler - 1

Tam saç modelini oluşturdun derken o elektriklenen minik saçlar senin de sinirini bozuyorsa L'Oréal Paris Elnett Değerli Argan Yağı Güçlü Tutuş Saç Spreyi’nden yardım alabilirsin. Hem saçların yatışır, hem sabit kalır, hem de ışıl ışıl parlar! :)

Saç şekillendirici sprey nedir ve nasıl kullanılır?

En İyi Saç Şekillendirici Krem, Köpük ve Spreyler - 2

Saç şekillendirici sprey, saçların toplandığında sımsıkı görünmesini sağlayan, saç modelinin bozulmamasını sağlayan bir şekillendirici spreydir.

Elnett Değerli Argan Yağı Güçlü Tutuş Saç Spreyi aşağıda bulabilirsin.

En İyi Saç Şekillendirici Krem, Köpük ve Spreyler - 3
L'Oréal Paris Elnett Değerli Argan Yağı Güçlü Tutuş Saç Spreyi
( Şaç Spreyi )
Hemen Al

Saç spreyini saçlarını şekillendirdikten sonra sabitlemek için kullanmalısın. Saç spreyini saçlarına yaklaşık 30 cm uzaktan sıkmalı, tüm saçına eşit olarak uyguladığından emin olmalısın. Saç spreyi alırken dikkat etmen gereken, yapışkan his bırakmaması ve saçı sertleştirmemesi olmalı. Bu konuda da bizim favorilerimizden Elnett Değerli Argan Yağı Güçlü Tutuş Saç Spreyi ve Elnett Güçlü Tutuş ve Ekstra Hacim Saç Spreyi.

Saç şekillendirici köpük nedir ve nasıl kullanılır?

En İyi Saç Şekillendirici Krem, Köpük ve Spreyler - 5

Saç şekillendirici önerilerinde en çok saç köpüğü ön plana çıkıyor. Saç şekillendirici köpükler çoğunlukla bukleleri belirginleştirmek için kullanılır. Dalgalı veya kıvırcık saçlara sahip olanlar buklelerini kontrol altına almak için saç şekillendirici köpükleri tercih edebilirler.

Elnett Satin Belirgin Dolgun Bukleler için Köpüğü aşağıda bulabilirsin.

En İyi Saç Şekillendirici Krem, Köpük ve Spreyler - 6
L'Oréal Paris Elnett Belirgin ve Dolgun Bukleler için Köpük
( Şekillendirici Köpük )
Hemen Al

Kıvırcık saçlara sahipsen buklelerini belirginleştirmek için Elnett Satin Belirgin Dolgun Bukleler için Köpüğü, dalgalı saçlara sahipsen ve doğal dalgalar elde etmek istiyorsan da Elnett Satin Dalgalı Saçlar için Köpüğü tercih edebilirsin.

Saç köpüğünü uygularken de aşağıdan yukarı doğru, saçlarına masaj yaparak uygulamalısın. Sonrasında da fön makinesi veya difüzör ile dalgalarını veya buklelerini belirginleştirebilirsin.

Saç şekillendirici krem nedir ve nasıl kullanılır?

En İyi Saç Şekillendirici Krem, Köpük ve Spreyler - 8

Saç şekillendirici krem, saçların daha yumuşak ve parlak görünmesini sağlayan aynı zamanda da saçların kolay şekil almasına yardımcı olan bakım kremleridir. Saç şekillendirici kremler tıpkı wax saç şekillendirici gibi saçların gün boyu kalıcı görünmesine yardımcı olur.

En iyi wax saç şekillendiriciyi bulmak için biraz deneme yanılma yapman gerekiyor. Yaz mevsiminde saç şekillendirici kremleri çantandan çıkarmamalısın. Saç şekillendirici kremleri saç uçlarına ve boylarına sür daha sonra saçlarına istediğin şekli ver!

Kadınlar için en iyi saç şekillendirici ürün önerileri

Elnett Güçlü Tutuş ve Ekstra Hacim Saç Spreyi

En İyi Saç Şekillendirici Krem, Köpük ve Spreyler - 9

Özellikle saçların ince telliyse hacimli, kabarık saçlara özeniyor olabilirsin. Aslında bu görünümü sen de kolayca elde edebilirsin! Elnett Güçlü Tutuş ve Ekstra Hacim Saç Spreyi, saçlarının hacimli görünmesini sağlıyor. Kuru saçlarına şekillendirmeden önce ya da sonra uyguluyorsun ve saçların inanılmaz bir hacim kazanıyor. Süper değil mi?

Saç şekillendirici ürünlerini kullanırken nelere dikkat etmen gerektiğini merak ediyorsan bu içeriğimizi okuyabilirsin.

Elnett Değerli Argan Yağı Güçlü Tutuş Saç Spreyi

En İyi Saç Şekillendirici Krem, Köpük ve Spreyler - 10

Saçlarına muhteşem bir şekil verdikten sonra hemencecik bozulmaması ve parıldaması için sana önerimiz Elnett Değerli Argan Yağı Güçlü Tutuş Saç Spreyi. İçinde Argan yağı olduğu için saçlara çok güzel bir parlaklık veriyor. Böylece saç modelleri daha fazla ön plana çıkıyor!

L'Oréal Paris Elseve Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem

En İyi Saç Şekillendirici Krem, Köpük ve Spreyler - 11

Hepimizin çok sevdiği L'Oréal Paris Elseve Mucizevi Yağ Saç  Güzelleştirici Krem, saçlarımızı beslemekle kalmıyor; aynı zamanda mükemmel şekil almasını da sağlıyor. Yaz boyunca nemden çoğu zaman saçlarımız kabarıyor, bir türlü şekil almıyor. İşte tam da bu noktada L'Oréal saç şekillendirici krem devreye giriyor ve saçlarının kabarmadan şekil almasını sağlıyor.

Ünlü vlogger Merve Özkaynak'ın da Elseve Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem favorisi! Saç modellerini elde ederken nasıl kullandığını merak ediyorsan yukarıdaki videoyu mutlaka izlemelisin! :)

Erkekler için en iyi saç şekillendirici ürün önerileri

En İyi Saç Şekillendirici Krem, Köpük ve Spreyler - 13

Malum, yaz ayları düğün, nişan gibi davetlerin arttığı bir dönem. Sen de yaz boyunca katılacağın davetler için şimdiden saç modelini seçmiş bile olabilirsin. Ancak sıcak günlerde saç modelinin gece boyunca sabit kalmasını sağlamak biraz daha zordur. L'Oréal Paris Elnett Güçlü Tutuş ve Ekstra Hacim Saç Spreyi ile saç modelinin gece boyu yerli yerinde durmasını sağlayabilirsin. 

Sana en uygun saç şekillendirici ürünü bulmak için bu testimizi çözebilirsin!


Photo by Taylor Hugh on Unsplash, Photo by Matthew T Rader on Unsplash, Photo by Dion Almuena on Unsplash, Photo by Pablo Merchán Montes on Unsplash, Photo by Victor Rodvang on UnsplashPhoto by Taylor Hugh on Unsplash, Photo by Matthew T Rader on Unsplash, Photo by Dion Almuena on Unsplash, Photo by Pablo Merchán Montes on Unsplash, Photo by Victor Rodvang on Unsplash

Paylaş

En İyi Saç Şekillendirici Krem, Köpük ve Spreyler
Bu görünüm için mutlaka deneyin!
L'Oréal Paris Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Kremi Her Saç Tipi İçin
L'Oréal Paris Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Kremi Her Saç Tipi İçin
( Durulanmayan Bakım )
Satın Al
L'Oréal Paris Elnett Belirgin ve Dolgun Bukleler için Köpük
L'Oréal Paris Elnett Belirgin ve Dolgun Bukleler için Köpük
( Şekillendirici Köpük )
Satın Al
L'Oréal Paris Elnett Değerli Argan Yağı Güçlü Tutuş Saç Spreyi
L'Oréal Paris Elnett Değerli Argan Yağı Güçlü Tutuş Saç Spreyi
( Şaç Spreyi )
Satın Al
L'Oréal Paris Elnett Güçlü Tutuş ve Ekstra Hacim Saç Spreyi
L'Oréal Paris Elnett Güçlü Tutuş ve Ekstra Hacim Saç Spreyi
( Saç Spreyi )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Bu kına saç modellerini görmeden kına gecesi yapmayın!
Afro saçlar hakkında bilmen gereken her şey!
En Havalı Erkek 3 Numara Saç Modelleri
​Öneriyoruz: En İyi 5 Saç Spreyi
Tümünü Gör
Erkek Çocuk Amerikan Saç Kesim Modelleri
Kız Çocuk Kısa Saç Kesim Modelleri
Dökülen saç geri çıkar mı?
Buzul sarısı saç rengi hakkında bilmen gereken her şey!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
En İyi 7 Nemlendirici Ruj Önerileri