09/11/2017
Saç Sırları
360 38

En Modern Erkek Sakal Modelleri

Cansu G.
En Modern Erkek Sakal Modelleri En Modern Erkek Sakal Modelleri
Galeri Görünümü Slayt Görünümü

Görünümüne düşkün erkek buraya! Saç-sakal birbirine karışmadan nasıl yakışıklı görünebileceğini açıklıyoruz. Bazı saç modelleri sadece sakal modelleriyle harika görünüyor. Hem saç modelini ortaya çıkarmak, hem de sakallarınla dikkat çekmek için mükemmel dengeyi bulmana yardımcı oluyoruz. Erkek sakal modelleri arasında sana en uygun olanı seç ve bu yılın en karizmatik erkeği sen ol. Bu senenin en trend sakal modellerinden olan top sakal ve top sakal modelleri için okumaya devam et.

Bu yılın trendleri ve klasikleşmiş modellerden ilham alarak belirlediğimiz saç sakal modellerinden ilham almak serbest.

Yüz şekline göre sakal modelleri

Köşeli yüz şekline göre sakal modelleri:

En Modern Erkek Sakal Modelleri

Yuvarlak yüz şekline göre sakal modelleri:

En Modern Erkek Sakal Modelleri - 1

Üçgen yüz şekline göre sakal modelleri:

En Modern Erkek Sakal Modelleri - 2

Oval yüz şekline göre sakal modelleri:

En Modern Erkek Sakal Modelleri - 3

Top sakal modelleri

En Modern Erkek Sakal Modelleri - 4

Top sakal modeli çene bölgesini gizlemek için idealdir. Eğer sivri ve büyük bir çene yapısına sahipsen top sakal modelini değerlendirebilirsin.

Kirli sakal modelleri

En Modern Erkek Sakal Modelleri - 5

En iyi sakal modelleri arasında kirli sakal yer alıyor. Kısa sakal modellerinden biri olan kirli sakal alt yüzün tamamına yayılan orta boy sakallara verilen isimdir. Kirli sakal hemen hemen her yüz şekline çok yakışıyor, özellikle üçgen yüz şekline!

Keçi sakal modelleri

En Modern Erkek Sakal Modelleri - 6

Yüz şekline göre sakal modellerinden birine bakıyorsan keçi sakalı sana önerebiliriz. Keçi sakalı yuvarlak yüz hattına çok yakışıyor. Erkek saç sakal modellerinden biri olan keçi sakal ve orta boy saç modelinin uyumuna göz atmaya ne dersin?

Uzun sakal

En Modern Erkek Sakal Modelleri - 7

Kısa saç uzun sakal uyumuna bayılmayan var mı? Uzun sakal en çok kısa saçlara yakışıyor. Eğer dikdörtgen yüz şekline sahipsen mutlaka uzun sakalı denemelisin.

Kısa sakal modeli

En Modern Erkek Sakal Modelleri - 8

Kısa sakal ve kısa sakal modelleri arayanlar doğru yerdeler. Kısa sakal özellikle küçük yüzlü erkeklere yakışıyor. Sakal modelleri erkeklerin hepsinde aynı görünmeyebilir. Yüz hatlarını daha belirgin göstermek istersen kısa sakal kullanamlısın.

Seyrek sakal

En Modern Erkek Sakal Modelleri - 9

Seyrek sakal modelleri için kısa sakalları tercih etmelisin. Seyrek sakalların varsa çok uzun sakal modelleri sana yakışmayabilir. Kısa sakal modeli sayesinde sakallarının seyrekliğini gizleyebilirsin.

Hipster sakal

En Modern Erkek Sakal Modelleri - 10

Sakal stilleri arasında en çok araştırılan modellerden biri de hipster sakal oluyor. Hipster sakal dağınık ve çabasız görünen sakal modeline verilen isimdir. Uzun hipster sakalın varsa farklı aksesuarlar takarak sakalını daha farklı gösterebilirsin.

Dudak altı sakal

En Modern Erkek Sakal Modelleri - 11

Sakal traşı modellerinden biri de dudak altı sakaldır. Bu sakal modeli kalın dudaklı erkeklere çok yakışıyor. Eğer abartılı bir sakal stili yerine daha minimal sakal tercih etmek istersen alt dudağının altında ince bir sakal bırakabilirsin.

Çizgi sakal

En Modern Erkek Sakal Modelleri - 12

Çizgi sakal modeli, dudağın tam altındaki çizgi şeklinde sakal verilen isimdir. Çizgi sakal farklı ve marjinal görünmek isteyen erkekler tarafından tercih ediliyor. Sakal modelleri ve isimlerini artık öğrendin değil mi? Kadınların erkeklerde en çok beğendiği sakal modellerini görmek için bu içeriğimizi okuyabilirsiniz.

Saç sakal modelleri

Kısa saç sakal

En Modern Erkek Sakal Modelleri - 13

Dökülen saçlarını daha karizmatik göstermenin bir yolunu bulduk! Az saçlılar, kirli sakal modelini tercih etmelilerdir. Kısa saçlıların yaptığı en büyük hata kontrolsuz uzun sakal bırakmaktır. Böylece seyrek saçların çok daha belirgin görünecektir. Saçlarının azlığını dengelemek için sakalında da kısa boy tercih etmelisin. Kirli sakallarınla çok karizmatik görüneceğine emin olabilirsin.

En Modern Erkek Sakal Modelleri - 14

Kısa (veya kısadan biraz uzun) saçların varsa sakallarını da orta boyda uzatabilirsin. Tabii bir şartla! Sakallarını mutlaka kontrol altına almalısın. Dağınık sakalların, saç modelinin de kötü görünmesine neden olabilir. Unutma, salaş görünmek her zaman karizmatik görünmek anlamına gelmez. Sakallarını gün içinde tarayarak, L'Oréal Paris Studio Line Invisifix Eriyen Tüp Jöle ile sabitleyerek dağınık görünmesini engelleyebilirsin.

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

En Modern Erkek Sakal Modelleri - 15
L'Oréal Paris Studio Line Invisifix Eriyen Tüp Jöle
( Krem Jöle )
Hemen Al

Orta boy saça sakal

En Modern Erkek Sakal Modelleri - 17

Sabrettin ve saçlarını orta boyda uzatmayı başardın, öncellikle tebrikler! Erkekler için saç uzatma süreci zorlu olabiliyor. Orta boy saçlar özellikle sabahları başa çıkalamaz gibi görünüyor. Bunun önüne geçmek için L'Oréal Paris Studio Pro Boost It Hacim Veren Saç Spreyi'ni kullanmanı öneriyoruz. Orta boy saçlılara uygun sakal stiline gelince, doğal ve salaş stilleri seviyorsan sakallarını uzatabilirsin. Sakallarının boyunu haftada bir hafifçe kısaltarak daha bakımlı görünebilirsin. Bıyıklarının da dudaklarının üzerine geçmemesine dikkat etmelisin.

Kıvırcık saça sakal

En Modern Erkek Sakal Modelleri - 18

Kıvırcık saçlılar için sakal uzatmak sorun olabiliyor. Sakalların uzattığında kıvırcık sakallar kontrol alınamaz hale gelebiliyor. Bu nedenle kıvırcık saçlara en çok kısa sakal stili yakışıyor. Kısacık, kirli sakalların ve kıvırcık saçların uyumu etrafındaki herkesin dikkatini çekecektir. Kıvırcık saçlarının kabarmasını ve dağılmasını önlemek için L'Oréal Studio Line Out Of Bed Krem Kavanoz Jöle kullanabilirsin.Ceviz büyüklüğündeki jöleyi avucuna sık ve hafif suyla ıslat. Daha sonra buklelerini belirginleştirerek karizmatik bir stil yaratabilirsin. 

Uzun saç sakal

En Modern Erkek Sakal Modelleri - 19

Uzun saçların için orta boyda sakal stili kullanmanı öneriyoruz. Kısa sakalların, uzun saçların arasında kaybolabilir veya çok uzun sakal bıraktığında 'mağara adamı' gibi görünebilirsin. Orta boy sakalların kontrol altına almak için sürekli boydan kestirmelisin. Bıyıklarının ve sakallarının aynı boyda görünmesine özen göstermelisin. Uzun saçlarının bakımını aksatmamanı öneriyoruz. Kérastase Homme Capital Force Densifying Şampuanla saçlarını yıkayarak saçlarının daha yoğun ve dolgun görünmesini sağlayabilirsin. 

Kérastase Homme Capital Force Densifying Şampuan'ı aşağıda bulabilirsin.

En Modern Erkek Sakal Modelleri - 20
Kérastase Homme Enerji Veren Capital Force Saç Banyosu
( Şampuan )
Hemen Al

En Modern Erkek Sakal Modelleri - 22

Son zamanlarda bütün erkeklerde saçlarını uzatma merakı görüyoruz. Saçlarını uzattıktan sonra bakımının da çok önemli olduğunu unutmamalısın. Haftada bir saçlarına maske yaparak saçlarını güçlendirebilir, daha sağlıkla parlamasını sağlayabilirsin. Çok uzun saça uygun sakal stili dağınık sakaldır. Uzun saçların ve hafif dağınık sakalların oldukça karizmatik bir görünüm yaratacaktır.

Sakal düzleştirici ile sakal şekillendirme nasıl olur?

En Modern Erkek Sakal Modelleri - 23

Sakal şekillendirmek için son zamanlarda sakal düzleştirici de sıklıkla kullanılan ürünlerden. Sakallarını düzleştirmek, düz bir görünüm vermek için sakal bakım yağlarından, waxlardan yararlanmanı öneririz. L'Oréal Paris Men Expert ailesinin sakal bakım yağı ve saç ve sakal şekillendirici wax'ını kullanarak daha düzgün görünen, kabarmadan şekil alan sakallara sahip olabilirsin. 

Paylaş

En Modern Erkek Sakal Modelleri
Bu görünüm için mutlaka deneyin!
L'Oréal Paris Elseve Komple Direnç Dökülme Karşıtı Şampuan
L'Oréal Paris Elseve Komple Direnç Dökülme Karşıtı Şampuan
( Şampuan )
Satın Al
L'Oréal Paris Elseve Komple Direnç Güç Maskesi
L'Oréal Paris Elseve Komple Direnç Güç Maskesi
( Maske )
Satın Al
L'Oréal Paris Men Expert Barber Club Sakal Ve Cilt Bakım Yağı
L'Oréal Paris Men Expert Barber Club Sakal Ve Cilt Bakım Yağı
( Yağ )
Satın Al
L'Oréal Paris Men Expert Barber Club Saç Ve Sakal Şekillendirici Krem Wax
L'Oréal Paris Men Expert Barber Club Saç Ve Sakal Şekillendirici Krem Wax
( Şekillendirici Wax )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
İnceliyoruz: Barber Club Saç ve Sakal Şekillendiricisi Krem Wax
İnceliyoruz: Barber Club Saç ve Sakal Şekillendiricisi Krem Wax
En İyi 5 Erkek Saç Bakım Kremi
En İyi 5 Erkek Saç Bakım Kremi
En Havalı Erkek 7 Numara Saç Modelleri
En Havalı Erkek 7 Numara Saç Modelleri
40 Erkek Amerikan Traşı Saç Modeli
40 Erkek Amerikan Traşı Saç Modeli
Tümünü Gör
Ara makas nedir, nasıl yapılır?
Ara makas nedir, nasıl yapılır?
En İyi 7 Saç Bakım Ürünleri Önerileri
En İyi 7 Saç Bakım Ürünleri Önerileri
Sokak Tacizine Karşı Dur: STANDUP Hareketi!
Sokak Tacizine Karşı Dur: STANDUP Hareketi!
Saç Köpüğü Ne İşe Yarar?
Saç Köpüğü Ne İşe Yarar?
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Sezonun En Popüler Düğün Göz Makyajı Modelleri