05/07/2017
Saç Sırları
360 38

En Renkli Kalıcı Saç Boyası: #Colorfulhair

Ece Y.

İşte son zamanlarda sosyal medyayı sallayan en renkli saç trendleri!

En Renkli Kalıcı Saç Boyası: #Colorfulhair En Renkli Kalıcı Saç Boyası: #Colorfulhair
Galeri Görünümü Slayt Görünümü

Sosyal medyada, ünlü yıldızlarda gördüğümüz renkli saç trendi artık her yerde! Alışık olmadığımız, bu farklı ve çok havalı saç renklerine artık daha sık rastlıyoruz. En çok da sosyal medyayı ele geçirmiş durumda olan renkli saç trendini sen de denemek istiyor ama biraz daha ilginç ve dikkat çekici bir görünüm istiyorsan doğru yerdesin! İşte son zamanlarda sosyal medyayı sallayan en renkli saç trendleri!  #Colorfulhair'i hemen keşfetmek için seni yazımızın devamına alalım!

Sana özgü, sana özel, orijinal bir saç rengi ister misin? Kim istemez ki! Saçına zarar vermeden, saçlarında dilediğin şekilde yaratıcılığını konuşturabileceğini ve son dönemin yükselen trendi renkli saçları deneyebileceğini söylesek? Hemen keşfetmek için seni yazımızın devamına alalım!

#Colorfulhair

En Renkli Kalıcı Saç Boyası: #Colorfulhair

Son zamanlarda saç renklerinde sık sık gördüğümüz canlı, pastel, farklı tonlar trendleri ele geçirmiş durumda. Hal böyle olunca, hepimiz saçlarımızda farklı tonları görmek istiyor ama denemekten de birazcık çekiniyoruz. Biz de Saç Sırları.com okurları için araştırdık ve L'Oréal Professionnel #Colorfulhair Direkt Renklendirme Teknolojisi'ni keşfettik. Artık biz de hayatımızda renklere yer açabiliriz!

Eğlenceli, çarpıcı, farklı saç renkleriyle eşsiz ve kişiliğini yansıtan bir saç rengine #Colorfulhair ile kavuşabilirsin. Boya renklerinin tüpleri bile harika tasarımıyla bizi kendine çekmeyi başarıyor!

Unicorn saçlar, gökkuşağı saçlar, renkli ombreler ve daha fazlasını uzman kuaförün yardımıyla deneyebilirsin. Hatta farklı renkleri kullanarak sana özel, benzersiz bir görünüm de elde edebilirsin. Hem de bunları saç kalitenden hiçbir ödün vermeden deneyebiliyorsun. Nasıl mı?

Tüm işlemler Smartbond Bağ Güçlendirici yardımıyla yapılıyor ve saçların renklendirme işlemleri esnasında zarar görmüyor. Mucize gibi değil mi? Özellikle saçları koyu tonlarda olup da renkli saçları denemek için saç rengini açtırma işlemine ihtiyacı olanların bu habere çok sevineceğine eminiz!

#Colorfulhair; saç bazına, tonuna, seçilen yansımalara göre 15 şampuanlamaya kadar süren eşsiz ve canlı bir görünüm sağlıyor.
Renkli saç trendini sen de denemek ve hayatında renklere yer açmak istersen, sana en yakın kuaför salonuna buraya tıklayarak ulaşabilirsin.

#Unicorn saçlar

Eğlenceli ve çarpıcı Unicorn saçlar rengârenk görünümüyle hepimizi cezbediyor! Mavilerin, pembelerin, yeşillerin bir arada yer aldığı bu görünüm bir harika!

#Magenta saçlar

Fuşya, somon ve pastel tonlarının bir arada yer aldığı Magenta saçlar, özellikle saçların birkaç tutamına uygulanıp, çeşitli saç modelleriyle beraber kullanıldığında çok hoş görünüyor.

#Oilslick saçlar

Deniz üzerinde biriken parlak yağ damlalarından ilham alan bu görünümüm bu kadar havalı görüneceğini sen de tahmin etmezdin değil mi? Fuşya, mavi, yeşil renklerinin pastel ve canlı tonları saçlarına uygulanıyor ve bu eğlenceli görünüm ortaya çıkıyor.

#Candy saçlar

Şeker mi şeker bu görünümle yeniden çocukluğuna dönebilirsin! Özellikle beyaz tenlilere çok yakışacağını düşünüyoruz.

#Mermaid saçlar

Denizkızı saçları senenin en trend görünümlerinden! Farklı renklerin yer aldığı bu görünümü denemek için çok heyecanlanıyoruz!

#Blorange saçlar

“Blood" ve “orange" kelimelerinden ortaya çıkan, kan portakalı anlamına gelen blorange saçlar aslında somon tonuna benziyor. Yaz için de bizce ideal görünümlerden!

#Geode saçlar

Ametist taşından ilham alan geode saçlar, mavi ve mor renklerinden oluşuyor. Sence de süper görünmüyor mu?

Paylaş

En Renkli Kalıcı Saç Boyası: #Colorfulhair
Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Lila saç boyası nedir, nasıl kullanılır?
Lila saç boyası nedir, nasıl kullanılır?
Mavi Saç Boyası Nedir, Nasıl Kullanılır?
Mavi Saç Boyası Nedir, Nasıl Kullanılır?
Pembe saç boyası: Nasıl Kullanılır, Saç Nasıl Pembe Yapılır?
Pembe saç boyası: Nasıl Kullanılır, Saç Nasıl Pembe Yapılır?
Kulak arkası saç boyama nedir, nasıl yapılır?
Kulak arkası saç boyama nedir, nasıl yapılır?
Tümünü Gör
Bakır Kızıl Saç Rengi Nasıl Elde Edilir?
Bakır Kızıl Saç Rengi Nasıl Elde Edilir?
Küllü Siyah Saç Rengi Nasıl Elde Edilir?
Küllü Siyah Saç Rengi Nasıl Elde Edilir?
Açık Kumral Saç Rengi Nasıl Elde Edilir?
Açık Kumral Saç Rengi Nasıl Elde Edilir?
Evde Perçem Kesimi Nasıl Yapılır?
Evde Perçem Kesimi Nasıl Yapılır?
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Tırnak Kırılması Neden Olur? Nasıl Önlenir?