Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

​En trendy kısa dalgalı saç modelleri

Kısa, dalgalı saçların için farklı saç stilleri mi arıyorsun? Doğru yerdesin!

Kısa saçlarım var diye hiç üzülme! Kısa dalgalı saçlarını trendy ve havalı görünümlere sokabilirsin. Eğer saçlarını her sabah şekillendirmekte zorlanıyorsan, hep aynı modeli tercih ediyorsan bir de bu saç modellerine göz atmalısın. Kısa, dalgalı saçlar için hazırladığımız bu yazıda kendine en uygun saç modelini bul ve saç modelini değiştir.

Eminiz, bu değişim sana ve saçlarına çok iyi gelecek!

Kısa dalgalı saçlara özel en trendy saç modelleri

Salaş ve doğal saç modellerinden hoşlanıyorsan saç köpüğü ile bu modeli yapabilirsin. Avucunu ıslat ve saç köpüğünü sık. Daha sonra aşağıdan yukarı doğru saçlarını dalgalandırmaya başla. Daha salaş bir görünüm için saçlarını yandan ayırmanı tavsiye ediyoruz.

Dalgalı saçlarını örerek daha havalı görünebilirsin. Sadece saçlarının ön kısmından alacağın ince bir tutamı örerek bütün görünümünde bir değişiklik yaratabilirsin. Örgülerini parmaklarınla gevşeterek daha hacimli görünmesini sağlamalısın.

Dalgalı bob kesim saçların varsa bu su dalgaları tam sana göre. Saç maşası kullanarak dalgalarını belirginleştir. Daha sonra kalın dişli tarak yardımıyla dalgaları tara ve daha doğal görünmelerini sağla. Son olarak saç spreyi sıkarak gün boyu kalıcı dalgalarının keyfini çıkar.

Uzun bob saç kesimini dalgalı saçlara sahip olanlar çok sevecektir. Bu saç kesimiyle saçlarını şekillendirmeye gerek kalmayacak. Saç uçlarına ve boylarına saç bakım yağını uygula ve hazırsın! Asi görünümleri seviyorsan saçlarını yandan ayırabilirsin.


Saçlarında trendy bir değişiklik istiyorsan kakül kesimine ne dersin? Bu saç modeli sayesinde daha havalı görüneceğin kesin! Dalgalı saçlarını kakül kesimiyle kontrl altına alabilir ve daha genç görünebilirsin. Daha ne olsun!


Asimetrik saç kesimini şekillendirmekte zorlanıyorsan saç örgülerine göz atmalısın. Saçlarının ön bölümünden alacağın ince tutamları örerek arkaya doğru sabitle. Tel tokayla sabitlediğin örgülere saç spreyi sıkarak gün boyu kalıcı ve havalı bir saç modeli elde edebilirsin.

Photo Credit: Getty Images, Pinterest

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Heat It Hot&Big 72 Saat Hacim Etkili Saç Spreyi
Heat It Hot&Big 72 Saat Hacim Etkili Saç Spreyi
( Şekillendirici Wax )
Satın Al
STUDIO/PRO Lock It Sabitleyici Güçlü Sprey
STUDIO/PRO Lock It Sabitleyici Güçlü Sprey
( Saç Spreyi )
Satın Al
L'Oréal Paris Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Kremi Her Saç Tipi İçin
L'Oréal Paris Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Kremi Her Saç Tipi İçin
( Durulanmayan Bakım )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Kısa saçlar için renkli saç modelleri
Hollywood’u ele geçiren Instagram trendi: ‘’Camdan saç’’ trendi nedir?
Bu trende karşı koyamıyoruz: Platin bob saçlar!
Kısa saçlara en çok yakışan saç renkleri
Tümünü Gör
Açık kestane saç rengi hakkında bilmen gereken her şey!
Saç Sırları.com İnceledi: Sarı Saç Bakımının Son Gözdesi Blond Absolu!
Açık kumral saç rengi hakkında bilmen gereken her şey!
Soğan kabuğu saç rengi hakkında bilmen gereken her şey!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Mat mı Işıltılı Mı? Senin Ten Makyajın Hangisi?