01/10/2018
Saç Sırları
360 38

En yakın arkadaşınla deneyebileceğiniz saç modelleri!

Cansu G.
En yakın arkadaşınla deneyebileceğiniz saç modelleri! En yakın arkadaşınla deneyebileceğiniz saç modelleri!
Galeri Görünümü Slayt Görünümü

En yakın arkadaşlar iyi ki varlar! Evde kaldığımız süre boyunca en yakın arkadaşımızdan bile uzak kaldık... Ama artık normalleşmeye başladık ve sonunda görüşebileceğiz! :) Sen de en yakın arkadaşınla görüşmeyi dört gözle bekliyorsan, bu saç modeli önerilerimiz tam sana göre! 

İlk buluşacağınız zaman, en yakın arkadaşınla sözleşip, benzer saç modelleri deneyerek tam Instagram'da paylaşmalık görünümler elde edebilirsiniz. İşte havanızdan geçilmeyecek yeni Instagram fotoğrafları için size özel saç modelleri! Haydi başlayalım! :)

1.Balıksırtı örgü saç modeli

En yakın arkadaşınla deneyebileceğiniz saç modelleri!

En yakın arkadaşınla örgülü saç modellerini seviyorsanız, tercihinizi balıksırtı örgülerden yana kullanabilirsiniz! Saçlarını iki yana ayırdıktan sonra her iki tarafı da sıkı bir şekilde balıksırtı örgü modeli şeklinde ör. Balıksırtı örgüleri en kolay şekilde yapmak için buraya tıklayabilirsin!

En yakın arkadaşınla deneyebileceğiniz saç modelleri! - 1

Editör önerisi: Yoksa en yakın arkadaşın da, sen de evde kaldığınız süreci fırsat bilip saçlarınızı güzelce uzattınız mı? Peki kırık uçlar, cansızlaşan saçlar ne alemde? :) Şimdi uzun saçlarını onarmana yardım edecek bir bakım önerimiz olacak! İkinizin de uzun saçlarının mükemmel görünebilmesi için size önerimiz Elseve Dream Long serisi! Saçları besleyen, güçlendiren, onaran ve en önemlisi de saçların sağlıklı uzamasına destek olan bu bakımla, saçının son 3 cm’sini bile kurtarabilirsin! Tam da normalleşmeye başladığımız, "şimdi güzellik zamanı" dediğimiz bu süreçte, Elseve Dream Long serisini kullanarak uzun saçlarına derinlemesine bakım yapabilirsin! 

2.Hacimli örgülü saçlar

En yakın arkadaşınla deneyebileceğiniz saç modelleri! - 2

En yakın arkadaşın ve sen, herkesin dilediği hacimli saç görünümü için geniş örgülerden yardım alabilirsiniz. 

En yakın arkadaşınla deneyebileceğiniz saç modelleri! - 3

Önce ikiniz de saçlarınıza Elseve Dream Long Bye Bye Makas Bakım Kremi'ni uygulayıp saçınızın yumuşamasını, beslenmesini ve parlamasını sağlayın. Ardından saçlarınızı tarayın. Daha sonra saçlarınızı salaş bir şekilde örün. Mesela son dönemin favorisi Fransız örgüsünü deneyebilirsiniz. Ördükten sonra da saçlarınızın daha hacimli görünmesi için örgüleri yana doğru çekerek gevşetebilirsiniz. İşte bu kadar! :)

Elseve Dream Long Bye-Bye Makas Saç Bakım Kremi'ni aşağıda bulabilirsin.

En yakın arkadaşınla deneyebileceğiniz saç modelleri! - 4
L'Oréal Paris Elseve Dream Long Bye-Bye Makas Saç Bakım Kremi
( Durulanmayan Bakım )
Hemen Al

3.Dalgalı saç modelleri

En yakın arkadaşınla deneyebileceğiniz saç modelleri! - 6

Dalgalı saç modellerini en yakın arkadaşınla birlikte çok sevdiğinizi tahmin edebiliyoruz. Saçlarınızın hacimli ve dolgun su dalgası modelinde görünmesi için önce saçlarınızı maşa ile dalgalandırın daha sonra kalın bir tarak ile tarayarak buklelerinize su dalgası görünümü verin. Burada önemli olan nokta, ikiniz de saçlarınızı maşa ile şekillendirirken, ısıya karşı koruma altına almalısınız. Maşa uygulamasından önce saçlarınızın uç ve boylarına Elseve Dream Long Bye Bye Makas Bakım Kremi uygulayarak saçlarınızı 180 derece ısıya karşı koruma altına alabilirsiniz. Böylece saçlarınız hem mükemmel şekil alır hem de ısıya karşı korunur. :)

4.Salaş saç modelleri

En yakın arkadaşınla deneyebileceğiniz saç modelleri! - 7

Salaş saç modelleri rahatına düşkün olan yakın arkadaşlar için harika bir seçenek! Hatta atkuyruğu saçlarınızı kıyafetlerinizle uyumlu saç fularları ile tamamlayarak havanıza hava katabilirsiniz!

5.Topuz

En yakın arkadaşınla deneyebileceğiniz saç modelleri! - 8

En yakın arkadaşınla kahve eşliğinde karşılıklı sohbet etmeyi, dedikodu yapmayı çok özledin değil mi? O zaman en sevdiğiniz cafe'ye kahve içmeye giderken ikiniz de görünümünüzü ense topuzu ile tamamlamaya ne dersiniz? Tüm saçınızı ensenizde toplayıp topuz görünümü verin ve tel tokalarla sabitleyin. Pratik olduğu kadar çok da şık görünen bu saç modeliyle eminiz ki tüm bakışlar üzerinizde olacak! :)

6.Renkli saçlar

En yakın arkadaşınla deneyebileceğiniz saç modelleri! - 9

Çılgın arkadaşlar için renkli saçlar da harika bir seçenek! En yakın arkadaşınla farklı saç renkleri denemeyi seviyorsan favori renklerinizi seçerek saçlarınızda çılgın görünümler yaratabilirsiniz. Birbirine uyumlu renkler seçtiğinizde fotoğraflarda kusursuz çıkacaksınız! :)

7.Siyah kurdeleli saçlar

En yakın arkadaşınla deneyebileceğiniz saç modelleri! - 10

En yakın arkadaşınla aynı saç modeliyle beraber aynı saç aksesuarını denemeye ne dersin? Önce saçlarınızı klasik atkuyruğu yapın daha sonra atkuyruğunu siyah kurdele saç aksesuarı ile toplayın. Zarif ve pratik stiliniz hazır!

8.Kalpli saç modeli

En yakın arkadaşınla deneyebileceğiniz saç modelleri! - 11

Instagram’da harika görünecek bir saç modeli önerisi geliyor! Saçlarını burarak kalp şeklini vermeyi hiç denedin mi? Birbirine çok düşkün olan arkadaşlar için bu mükemmel bir saç modeli olacaktır. Kalp şeklinde örgünün nasıl yapıldığını öğrenmek için buraya tıklayabilirsin! Bu saç modelini yapmadan önce saçlarınızın uç ve boylarına Elseve Dream Long Bye Bye Makas Bakım Kremi uygulayarak saçlarınızı besleyip muhteşem kokmasını sağlayabilirsiniz. 

9.Yarım topuz

En yakın arkadaşınla deneyebileceğiniz saç modelleri! - 12

Yarım topuz hem çok pratik hem de çok havalı görünüyor! Saçlarınızın üst kısmına topuz görünümü verip alt kısımlarını da maşa ile dalgalandırarak çok sevimli bir stil elde edebilirsiniz! Tabii maşa ile dalgalandırmadan önce saçlarınızın uç ve boylarına Elseve Dream Long Bye Bye Makas Bakım Kremi uygulamayı unutmayın. :)

Paylaş

En yakın arkadaşınla deneyebileceğiniz saç modelleri!
Bu görünüm için mutlaka deneyin!
L'Oréal Paris Elseve Dream Long Bye-Bye Makas Saç Bakım Kremi
L'Oréal Paris Elseve Dream Long Bye-Bye Makas Saç Bakım Kremi
( Durulanmayan Bakım )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
En beğenilen 25 salık saç modeli
En beğenilen 25 salık saç modeli
Dağınık saç modelleri: En şık 50 dağınık saç modeli
Dağınık saç modelleri: En şık 50 dağınık saç modeli
En beğenilen bebek saç modelleri
En beğenilen bebek saç modelleri
Bu kına saç modellerini görmeden kına gecesi yapmayın!
Bu kına saç modellerini görmeden kına gecesi yapmayın!
Tümünü Gör
Rengi açılmış saçlar için en iyi bakım önerileri!
Rengi açılmış saçlar için en iyi bakım önerileri!
Kıvırcık saçlar için en iyi bukle belirginleştiren kremi seçtik!
Kıvırcık saçlar için en iyi bukle belirginleştiren kremi seçtik!
Gül suyunun saça faydası nedir?
Gül suyunun saça faydası nedir?
Büyülü Kahve Saç Rengiyle Herkesi Büyüle!
Büyülü Kahve Saç Rengiyle Herkesi Büyüle!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Deniyoruz: L'Oréal Paris Miss Hippie Maskara