Çerezleri içerikleri ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri eklemek ve sitedeki hareketleri analiz etmek için kullanıyoruz. Ayrıca web sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri sosyal medya, reklam ve analiz ortaklarımızla paylaşıyoruz. Daha fazla bilgi için, Çerezler Politikamızı inceleyebilirsiniz.
16/10/2015
Saç Sırları
360 38

Erkek saç stillleri: Kalın telli saçlar nasıl yola getirilir?

Ece Y.

Eğer kalın telli ve kontrolü zor bir saç tipin varsa, saçlarını kontrol altına almak senin için biraz zorlayıcı olabilir.

Erkek saç stillleri: Kalın telli saçlar nasıl yola getirilir? Erkek saç stillleri: Kalın telli saçlar nasıl yola getirilir?
Galeri Görünümü Slayt Görünümü

Eğer kalın telli ve kontrolü zor bir saç tipin varsa, saçlarını kontrol altına almak senin için biraz zorlayıcı olabilir. Dağınık görünüm güzel olsa dahi, katılman gereken resmi davetlerde bırakman gereken etkiyi doğrudan etkileyebilir. Endişelenme, saçlarının zorlayıcı olması kontrolü ona bırakman gerektiği anlamına gelmiyor. Doğru ürünler ve şekillendirme teknikleri ile istediğin görünümü rahatlıkla elde edeceksin!

\r\n\r\n

Kendi kurallarını koy

\r\n\r\n

Şekillendirme işlemine saç şekillendirici macununla başla. Ellerine aldığın macunu saçlarına yay, daha fazla tutuculuk istersen ürün miktarını arttırabilirsin. Saçlarının üst kısımlarını ellerin yardımıyla şekillendir, ardından yan kısımlara geç. Böylece saçların hem düzgün hem son derece doğal bir görünüm yakalayacak.

\r\n\r\n

Öneri: İnatçı saçların olduğunu düşünüyorsan, saç şekillendirici macununu uygula ardından üzerinden tarak yardımıyla geç. Böylece saçların daha kolay şekle girecek.

Paylaş

Erkek saç stillleri: Kalın telli saçlar nasıl yola getirilir?
Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Creative Cream Wax
Creative Cream Wax
( Şekillendirici Wax )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Kıvırcık saçlı erkekler için yaza özel saç modelleri
Kıvırcık saçlı erkekler hangi saç modellerini kullanmalı?
Kıvırcık saçlı erkeklere uygun kısa saç modelleri
Kıvırcık sarı saçlı erkeklere özel modern saç modelleri
Tümünü Gör
Erkek Çocuk Amerikan Saç Kesim Modelleri
Kız Çocuk Kısa Saç Kesim Modelleri
Dökülen saç geri çıkar mı?
Buzul sarısı saç rengi hakkında bilmen gereken her şey!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Deniyoruz: L'Oréal Paris Infaillible Matte Lip Crayon Kalem Rujlar