Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

​Erkek stili: Düz sarı saç modelleri

Bakalım bu saç modellerinden hangisini en çok beğeneceksin?

Ünlü erkek yıldızlardan, modellere herkes saçını sarıya boyamaya çalışıyorken, doğal sarışınsan çok şanslısın! Saçların düz tipteyse ve farklı bir saç kesimi ya da saç modeli arayışındaysan ilham alabilmen için sana bazı önerilerimiz var! Bakalım bu saç modellerinden hangisini en çok beğeneceksin?

1.Havalı görünüm

Eğer saçların orta uzunluktaysa saçlarına şekillendirici krem uyguladıktan sonra parmaklarınla geriye doğru tarayarak, hafif de dağınık bir görünüm oluşturarak oldukça havalı bir görünüme imza atabilirsin.

2.Hipster stili

Uzun saçlar, biraz uzamış sakallar = hipster stili! Son dönemde sık sık karşılaştığımız hipster görünümlerinden sen de ilham almak istersen, uzun saçlarını ortadan ikiye ayırıp, şekillendirici krem sür ve ince dişli bir tarakla tara. Kulağının arkasına attığın saçlarınla çok cool bir havada olacaksın! Hipster stili ile ilgili daha fazla bilgi öğrenmek istersen buraya tıklayabilirsin.

3.Centilmen görünüm

Orta uzunlukta, önleri hafif katlı bir saç kesimi ve geriye doğru taranmış düz saç stilini her ortamda rahatlıkla kullanabilirsin.

4.Hacimli

Düz saçların genelde en büyük sorunlarından biri hacim eksikliğidir. Sen de saçlarının hacimsiz olmasından şikayetçiysen, saçlarının diplerine hacim veren saç spreyini uygulayıp parmaklarınla saçlarını yukarı kaldırarak şekillendirebilirsin.

5.Farklı

Dağınık kâküller de farklı ve şık bir alternatif olabilir. Saçlarının yan ve ense kısımlarının kısa, ön kısmının uzun olduğu bu saç modelinde kâkülleri şekillendirici krem yardımıyla dağıtabilirsin.

6.''Undercut''

Justin Bieber'ın da tercihi olan undercut denilen, yanların kısa, ön ve tepe kısmının uzun olduğu bu saç modeline bir yenisi eklendi! Bu kez undercut saç kesimi tek tarafta toplanıyor ve saçın bir kısmı uzun, bir kısmı kısa görünüyor!

7.Geriye doğru

Açlık Oyunları filminin başrollerinden, Josh Hutcherson, sarı, düz saçlarına geriye doğru bir saç modeli tercih ederek sanki Clint Eastwood'un gençliğine dönüşmüş!

8.Man bun

Bu sezon her zamankinden daha popüler olan man bun dediğimiz topuz modelinin uzun, düz sarı saçlarına çok yakışacağından eminiz! Daha fazla topuz modeli için buraya tıklayabilirsin!

Photo credit: Pixel Formula, Pinterest

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
L'Oréal Paris Studio Line Invisifix Eriyen Tüp Jöle
L'Oréal Paris Studio Line Invisifix Eriyen Tüp Jöle
( Krem Jöle )
Satın Al
L'Oréal Paris Studio Line Out Of Bed Kavanoz Jöle
L'Oréal Paris Studio Line Out Of Bed Kavanoz Jöle
( Krem Jöle )
Satın Al
Kérastase Homme Yoğunlaştırıcı ve Şekillendirici Krem
Kérastase Homme Yoğunlaştırıcı ve Şekillendirici Krem
( Durulanmayan Bakım )
Satın Al
Kérastase Homme Ultra Sabitleyici ve Yoğunlaştırıcı Jöle
Kérastase Homme Ultra Sabitleyici ve Yoğunlaştırıcı Jöle
( Şekillendirici )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Erkeklere özel kısa düz saç modelleri
Erkekler için düz saç modelleri
​Erkekler için: Kahverengi düz saç modelleri
Düz saç modeli: Sakallı mı olmalı, sakalsız mı?
Tümünü Gör
İnce telli ve kalın telli saçlar neden farklı saç maskesi kullanmalı?
Önemli bir toplantı öncesinde görünümünü tazelemenin 3 yolu!
MBFWI 2. gün notları: Atelier Kikala Defilesi
MBFWI 2. gün notları: Belma Özdemir Defilesi
Tümünü Gör