Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

Erkekler! Hangi sakal modeli hangi saçla uygun?

Saç modeline uygun sakal stilini söylüyoruz!

 Görünümüne düşkün erkek buraya! Saç-sakal birbirine karışmadan nasıl yakışıklı görünebileceğini açıklıyoruz. Bazı saç modelleri sadece sakal modelleriyle harika görünüyor. Hem saç modelini ortaya çıkarmak, hem de sakallarınla dikkat çekmek için mükemmel dengeyi bulmana yardımcı oluyoruz. 2017 trendleri ve klasikleşmiş modellerden ilham alarak belirlediğimiz saç- sakal uyumundan ilham almak serbest.

Çok kısa saçlılar

Dökülen saçlarını daha karizmatik göstermenin bir yolunu bulduk! Az saçlılar, kirli sakal modelini tercih etmelilerdir.Kısa saçlıların yaptığı en büyük hata kontrolsuz uzun sakal bırakmaktır. Böylece seyrek saçların çok daha belirgin görünecektir. Saçlarının azlığını dengelemek için sakalında da kısa boy tercih etmelisin. Kirli sakallarınla çok karizmatik görüneceğine emin olabilirsin.

Kısa saçlılar

kısa erkek saç

Kısa (veya kısadan biraz uzun) saçların varsa sakallarını da orta boyda uzatabilirsin. Tabii bir şartla! Sakallarını mutlaka kontrol altına almalısın. Dağınık sakalların, saç modelinin de kötü görünmesine neden olabilir. Unutma, salaş görünmek her zaman karizmatik görünmek anlamına gelmez. Sakallarını gün içinde tarayarak, L'Oréal Paris Studio Line Invisifix Eriyen Tüp Jöle ile sabitleyerek dağınık görünmesini engelleyebilirsin.

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

L'Oréal Paris Studio Line Invisifix Eriyen Tüp Jöle
L'Oréal Paris Studio Line Invisifix Eriyen Tüp Jöle

Hemen Al

Orta boy saçlılar

orta boy erkek saç

Sabrettin ve saçlarını orta boyda uzatmayı başardın, öncellikle tebrikler! Erkekler için saç uzatma süreci zorlu olabiliyor. Orta boy saçlar özellikle sabahları başa çıkalamaz gibi görünüyor. Bunun önüne geçmek için L'Oréal Paris Studio Pro Boost It Hacim Veren Saç Spreyi'ni kullanmanı öneriyoruz. Orta boy saçlılara uygun sakal stiline gelince, doğal ve salaş stilleri seviyorsan sakallarını uzatabilirsin. Sakallarının boyunu haftada bir hafifçe kısaltarak daha bakımlı görünebilirsin. Bıyıklarının da dudaklarının üzerine geçmemesine dikkat etmelisin.

Kıvırcık saçlılar

kıvırcık erkek saç

Kıvırcık saçlılar için sakal uzatmak sorun olabiliyor. Sakalların uzattığında kıvırcık sakallar kontrol alınamaz hale gelebiliyor. Bu nedenle kıvırcık saçlara en çok kısa sakal stili yakışıyor. Kısacık, kirli sakalların ve kıvırcık saçların uyumu etrafındaki herkesin dikkatini çekecektir. Kıvırcık saçlarının kabarmasını ve dağılmasını önlemek için L'Oréal Studio Line Out Of Bed Krem Kavanoz Jöle kullanabilirsin. Ceviz büyüklüğündeki jöleyi avucuna sık ve hafif suyla ıslat. Daha sonra buklelerini belirginleştirerek karizmatik bir stil yaratabilirsin. 

Uzun saçlılar

uzun erkek saç

Uzun saçların için orta boyda sakal stili kullanmanı öneriyoruz. Kısa sakalların, uzun saçların arasında kaybolabilir veya çok uzun sakal bıraktığında 'mağara adamı' gibi görünebilirsin. Orta boy sakalların kontrol altına almak için sürekli boydan kestirmelisin. Bıyıklarının ve sakallarının aynı boyda görünmesine özen göstermelisin. Uzun saçlarının bakımını aksatmamanı öneriyoruz. Kérastase Homme Capital Force Densifying Şampuanla saçlarını yıkayarak saçlarının daha yoğun ve dolgun görünmesini sağlayabilirsin. 

Kérastase Homme Capital Force Densifying Şampuan'ı aşağıda bulabilirsin.

Kérastase Homme Yoğunlaştırıcı Capital Force Saç Banyosu
Kérastase Homme Yoğunlaştırıcı Capital Force Saç Banyosu

Keşfet

Çok uzun saçlılar

çok uzun erkek saç

Game Of Thrones dizisi hayatımıza girdiğinden beri bütün erkeklerde saçlarını uzatma merakı görüyoruz. Saçlarını uzattıktan sonra bakımının da çok önemli olduğunu unutmamalısın. Haftada bir saçlarına maske yaparak saçlarını güçlendirebilir, daha sağlıkla parlamasını sağlayabilirsin. Çok uzun saça uygun sakal stili dağınık sakaldır. Uzun saçların ve hafif dağınık sakalların oldukça karizmatik bir görünüm yaratacaktır.

Bıyık stili

Sakal kadar bıyık stili de önemlidir. Bıyık modelleri en çok kime yakışır diye sorarsan, bize göre undercut saç kesimine sahip olanlara çok yakışıyor! Bıyıklarını çene hizasındaki kirli sakallarla da tamamlayabilirsin. Eğer uzunsa, bıyıklarını gün içinde tarayarak daha düzenli görünmelerini sağlamayı unutmamalısın.

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
L'Oréal Paris Studio Line Out Of Bed Kavanoz Jöle
L'Oréal Paris Studio Line Out Of Bed Kavanoz Jöle
( Krem Jöle )
Satın Al
STUDIO/PRO Boost It Hacim Spreyi
STUDIO/PRO Boost It Hacim Spreyi
( Saç Spreyi )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Erkeklere özel: Saçı sık sık tıraş etmek, kazıtmak saç tellerini kalınlaştırır mı?
Uzun saçlı erkekler arasında yeni trend: Örgülü saçlar
Erkeklere özel: Sevgililer Günü'nde ona hangi hediyeyi almalısın?
Saç ve sakal tıraşıyla bambaşka görünüme kavuşan 12 erkek
Tümünü Gör
Tarz sahibi olmak isteyenler için 13 saç modeli önerisi!
Burcuna göre tercih etmen gereken gelin saçı modelini açıklıyoruz
Mini test: Hangi saç tipine sahipsin?
Pırlantalı saçlar: Işıl ışıl saç aksesuarlarıyla parla!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Makyajcom Nisan Favorileri