Çerezleri içerikleri ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri eklemek ve sitedeki hareketleri analiz etmek için kullanıyoruz. Ayrıca web sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri sosyal medya, reklam ve analiz ortaklarımızla paylaşıyoruz. Daha fazla bilgi için, Çerezler Politikamızı inceleyebilirsiniz.
20/07/2018
Saç Sırları
360 38

Erkekler için saç şekillendirmeyi kolaylaştıracak ürünler hangileri?

Ece Y.

Artık saç şekillendirmek senin için çok kolay olacak!

Galeri Görünümü Slayt Görünümü
Erkekler için saç şekillendirmeyi kolaylaştıracak ürünler hangileri? Erkekler için saç şekillendirmeyi kolaylaştıracak ürünler hangileri?

Saç şekillendirmek söz konusu olduğunda erkeklerin her zaman kolaya kaçtığını biliyoruz! :) Ancak kolaya kaçınca da ne yazık ki ortaya tam istedikleri gibi bir görünüm çıkmıyor… Aslında kolayca, çok fazla çaba sarf etmeden de saçlarını tam istediğin gibi şekillendirebilirsin. Tabii ki sana yardımcı olabilecek ürünlerle!

Bakıma önem ver

Bizce en önemli adım, işe saç bakımından başlamak. Saçların bakımlıysa, sağlıklıysa, istediğin şekli çabucak alır. Sana da bu görünümün tadını çıkartmak kalır. Ancak düzenli bakım uygulamıyorsan ve saçlarına yeterince özen göstermiyorsan aynı sonucu beklememelisin.

Saçlarının dokunulası yumuşaklıkta olması, sağlıklı görünebilmesi için saç kremi içeren şampuanlardan yararlanabilirsin. Erkeklere özel olarak üretilen Kiehl’s Grooming Solutions serisinden Nourishing Shampoo + Conditioner kullanmanı öneriyoruz. Bu şampuan Sedir Ağacı, Sandal Ağacı ve Okaliptüs yağlarının aromatik birleşimini içeriyor ve saçı temizlerken yumuşacık yapıyor. Ayrıca sakallar için de kullanılabiliyor. Bizce saç bakım rutinine ekleyerek hem kolayca saçlarına bakım yapmış, hem de saçlarının yumuşacık olmasını sağlamış olursun.

Kiehl's Grooming Solutions Nourishing Shampoo + Conditioner'ı aşağıda bulabilirsin.

Kiehl's Grooming Solutions Nourishing Shampoo Conditioner
Kiehl's Grooming Solutions Nourishing Shampoo Conditioner
( Şampuan )
Hemen Al

Krem şekillendiricilerden yardım al

Özellikle saçlarını günlük olarak, işe, okula, arkadaşlarınla buluşmaya giderken şekillendirirken krem şekillendiricilerden yardım almanı öneririz. Saçlarını kontrol altına alıp, kabarmadan şekil almasını sağlayan ve mat görünüm veren krem şekillendiricilerle saçlarını şekillendirmen oldukça kolaylaşacak.

Saça ağırlık yapmadan şekillendiren, gün boyu saçta kalabilen Kiehl’s Grooming Solutions Texturizing Clay ise en popüler şekillendirici kremlerden! Islak veya kuru saçlarına, önce küçük miktarda şekillendiriciyi eline alıp avuç içine yay. Ardından saçlarını dilediğin gibi şekillendir. İşte bu kadar pratik!

Kiehl’s Grooming Solutions Texturizing Clay'i aşağıda bulabilirsin.

Kiehl's Grooming Solutions Texturizing Clay
Kiehl's Grooming Solutions Texturizing Clay
( Şekillendirici )
Hemen Al

Doğru tarağı kullan

Saç şekillendirirken doğru tarak seçimi de oldukça önemli. Eğer saçlarına düz bir görünüm vermek, kontrol altına almak ya da fön çekmek istiyorsan yuvarlak saç fırçalarından yararlanabilirsin. Amacın saçlarını geriye doğru yapıştırmak ise ince ve sık dişli tarakları kullanmalısın.

Saçlarını ister dağınık, ister düz şekillendir; şekillendirmeden önce ince dişli tarakla taramayı unutma. Bu şekilde çok daha düzgün bir görünüm elde edersin, saçlarının şekil alması kolaylaşır.

Parlak bitişli, jel şekillendiricilerden yardım al

Saçlarını şekillendirdikten sonra parlamasını, gün boyunca saç modelinin sabit kalmasını istiyorsan şekillendirici jellerden yardım alabilirsin. Eminiz ki sen de şekillendirici jel deyince elinde bıraktığı o yapışkan histen rahatsız olduğunu hatırlamışsındır. Ancak sana önereceğimiz şekillendirici jel, yapışkan his bırakmıyor.

Kiehl’s Grooming Solutions Clean Styling Gel hafif yapısıyla doğal parlak, sağlıklı bir görünüm sağlıyor. Şekillendirici jellerin dökülme yapmasından endişelenenler için de harika bir tercih çünkü bu jel dökülme de yapmıyor! Az miktarda jeli avucuna alıp saçlarını şekillendirerek kullanabilirsin.

Şekillendirme hızına hız katacak bu ürünler sayesinde eminiz ki saçların çabucak, harika şekil alacak! :)

Paylaş

Erkekler için saç şekillendirmeyi kolaylaştıracak ürünler hangileri?
Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Kiehl's Grooming Solutions Nourishing Shampoo Conditioner
Kiehl's Grooming Solutions Nourishing Shampoo Conditioner
( Şampuan )
Satın Al
Kiehl's Grooming Solutions Texturizing Clay
Kiehl's Grooming Solutions Texturizing Clay
( Şekillendirici )
Satın Al
Kiehl's Grooming Solutions Clean Styling Gel
Kiehl's Grooming Solutions Clean Styling Gel
( Şekillendirici Jöle )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Kérastase erkek şampuanlarından hangisi sana göre?
Erkeklerde sakal bakımı nasıl olmalı, hangi ürünler kullanılmalı?
Erkeklerde Saç Beyazlamasına Çözüm
Erkeklerde yağlı saç sorunsalı: Yağlı saçın nedenleri ve bakım önerileri
Tümünü Gör
Kendimize vakit ayırıyoruz: Evde saç bakımıyla kendini şımart!
Saçlarımızı şımartıyoruz: Evde saç bakımında favorimiz olan 5 saç bakım ürününü inceledik!
Moralimizi yükseltiyoruz: Evde daha keyifli vakit geçirmek için öneriler!
İnceliyoruz: Şarap Kızılı Saç Rengi!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Göz Altı Morluklarına Elveda: Armani Luminous Silk Kapatıcı