Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

Erkekler için stil önerisi: Kısa saç mı, uzun saç mı?

Kısa ve uzun saçların avantajlarını ve dezavantajlarını senin için araştırdık!

Saçlarını uzatmayı denemeyen erkek yoktur herhalde, değil mi? Özellikle genç yaşlarda sürekli heves edilen uzun saçlar ne kadar doğru bir tercih? Uzun saç bakım, zaman ve sabır ister. Şimdi senin için uzun ve kısa saç stillerine yakından bakıyoruz, bakalım hangisi senin zevkine uygun?

Kısa saçlar

Soğuk kış günlerinde yataktan kalktığın gibi saçlarına ellerinle şekil verip dışarı çıkanlardan mısın? Eğer saçlarını şekillendirmek için çok zaman harcamıyorsan, kısa saçlar tam sana göre! Saçlarını yıkadııktan sonra sadece mikro fiber havlu ile nemini alıp dışarı çıkabileceğin bu saç modeli, sana zaman kazandıracaktır.

Kısa saçları şekillendirmeye gelince, avucuna alacağın ceviz büyüklüğündeki jöle ile, saçlarını geriye doğru tarayarak kolaylıkla şekillendirebilirsin. Farklı stilleri denemeye açıksan, saçlarını yandan ayırıp, jöle ile şekillendirebilirsin.

Uzun saçlar

Uzun saçlı erkekler, saç bakımına ve şekillendirme önerilerine ihtiyaç duyarlar. Saç bakımında, saç kremini ve maskeni banyondan eksik etmemelisin. Saçlarına saç kremi uyguladıktan sonra 4-5 dakika bekleyerek ılık su ile durulamalısın. Haftada bir gün yapacağın saç maskesi, saçlarının daha canlı ve parlak görünmesine yardımcı olacaktır.

Saçlarını şekillendirirken, jöle ve saç spreyinden destek alabilirsin. Saçlarını gideceğin yere ve duruma göre şekillendirmeye özen göstermelisin. Eğer önemli bir toplantıya gidiyorsan, ufak bir topuz yapabilirsin. Günlük hayatında ise 'half bun' yani saçlarının sadece üst tarafını topladığın topuz modelleri oldukça şık görünecektir.

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Matrix Super Fixer - Sabitleyici Jöle
Matrix Super Fixer - Sabitleyici Jöle
( Jöle )
Keşfet
L'Oréal Paris Studio Line Silk & Gloss Hacim Saç Spreyi
L'Oréal Paris Studio Line Silk & Gloss Hacim Saç Spreyi
( Sprey )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Erkeklere özel kısa düz saç modelleri
Modern zamanın Elvis'i olmaya ne dersin?
​Sarışın erkekler için cool kısa saç modelleri
Kıvırcık saçlı erkeklere uygun kısa saç modelleri
Tümünü Gör
İnce telli ve kalın telli saçlar neden farklı saç maskesi kullanmalı?
Önemli bir toplantı öncesinde görünümünü tazelemenin 3 yolu!
MBFWI 2. gün notları: Atelier Kikala Defilesi
MBFWI 2. gün notları: Belma Özdemir Defilesi
Tümünü Gör