Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

​Erkeklerde dalgalı saç modelleri kullanımı

Dalgalı saçların için sana özel seçtiğim saç modellerine ne dersin?

Dalgalı saçların en sevdiğimiz yanı tabii ki daima hacimli görünmesi! Düz saçların da en çok imrendiği noktalardan biri herhalde budur. Sen de dalgalı saçlara sahipsen daha çok saçlarının volümünü ön plana çıkartabilecek saç modellerini tercih etmen gerekir. Hangi saç modellerini kullanman gerektiğini bilmiyorsan aşağıdaki saç modellerinden birini kullanabilirsin! Seçim senin!

Dalgalı erkek saç modelleriBu saç modelinde aslında olması gereken her şey var! Hacim, hareket, canlılık! Daha ne olsun değil mi? Sen de saçlarını orta uzunlukta bırakarak ve geriye doğru şekillendirerek bu görünümü elde edebilirsin!


Keskin yüz hatlarını biraz daha yumuşatmak istersen, saçlarını orta boyda kestirmeni öneririm. Dalgalı saçlarını şekillendirici köpük ile şekillendirerek hacimli bir görünüm elde edebilirsin.


Trendlere uygun, biraz da hipstervari bir görünüm tercih etmek istersen undercut saç modellerini kullanmalısın. Saçlarının ön kısımları bu stilde daha uzun olmalı.Ünlü aktör James Franco'nun saçları da dalgalı ve o saçlarının üst ve ön kısımlarında hacim olmasını çok seviyor. Sen de onun bu saçlarından ilham alabilirsin!Game of Thrones dizisindeki Jon Snow karakterinin saçlarına benzeyen bu stil de saçlarındaki dalgaların daha belirgin olmasını sağlıyor.


Biraz asi, biraz da cool görünen bu saç modelini kirli sakallarla da kullanabilirsin.


Mohawk saç stili her geçen gün daha da popüler hale geliyor! Sen de kulak hizanın kısa, ön ve üst kısımların daha uzun olduğu bu saç kesimiyle harika bir görünüme imza atabilirsin!


Photo credit: Pinterest

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Creative Cream Wax
Creative Cream Wax
( Şekillendirici Wax )
Satın Al
L'Oréal Paris Studio Line Pure Wet Tüp Jöle
L'Oréal Paris Studio Line Pure Wet Tüp Jöle
( Krem Jöle )
Satın Al
L'Oréal Paris Studio Line Out Of Bed Kavanoz Jöle
L'Oréal Paris Studio Line Out Of Bed Kavanoz Jöle
( Krem Jöle )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
​En iyi 5 salaş erkek saç modeli
​Kahverengi dalgalı saçlı erkekler için saç modeli önerileri
​Dalgalı saçlı erkekler için kısa saç modelleri
​Stil sahibi erkeklere özel: Dalgalı erkek saç modelleri
Tümünü Gör
İnce telli ve kalın telli saçlar neden farklı saç maskesi kullanmalı?
Önemli bir toplantı öncesinde görünümünü tazelemenin 3 yolu!
MBFWI 2. gün notları: Atelier Kikala Defilesi
MBFWI 2. gün notları: Belma Özdemir Defilesi
Tümünü Gör